Doğum kontrol hapı kullanan arkadaşlar bir bakar misiniz ...

tüm hormon testimi yaptıktan sonra tüylenme için kullanıyorum.. Bu hapın faydaları oluyo mu .. Malum toplumda hep zararlarını duyduk.. Sivilce üzerine de faydası oluyo mu ?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• sivilceye faydası var kesinlikle ama dikkat etmelisin kilo yapıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben varım canım

diane 35 kullanıyorsun sanırım hormon tedavisinde o kullanılıyor

iki yıl kullandım önce sana sorduklarını cevaplayayım

evet tüylerinin hepsini döküyor nerelerinde var ise döküyor

cildini bir bebek gibi yapıyor emin ol iki kişiden biri önüne geçip ne kullanıyorsun cildine dicek o kadar pürüzsüzleştiriyor sivilce mivilce kalmıyor bebek cildi gibi oluyorsun bana öyle oldu

şimdi diğer kötü yanlarını söylemeye başlayabilirim

o bebek gibi olan cildin hapı bıraktığın anda eskisinden daha kötü oluyor sivilceleniyorsun bir defa 24 yaşımda koskaca kızdım ergenliğimde olmadığı kadar sivilcem oldu

o dökülen kılların var ya hani fazlasıyla geri çıkacak hapı bıraktığın anda

extradan kullandığın zamanlarda öyle sinirli agresif alıngan olacaksın ki bir gün oturup benim gibi reklamlara bile ağlayacaksın hatat benim gibi bir gün oturup canım ağlamak istiyor diye hıçkıra hıçkıra ağlayacaksın

başında bir ağrı olacak,göğüslerin şişecek sonra balon gibi hapı bırakınca sönecekler

selülitin yoksa selülit yapacak yıllardır selülit denen şeyi bilmezdim şimdi selüliltim var düşün

saçlarını dökecek eskisi gürlüğü kalmayacak saçlarının

bunlar eksi yanları,ve libidon yerlerde olacakk

ama tabii ki sağlık herşeyden önemli dedim ve iki yıl kullandım napayım yani

ALLAH bir daha kullanmama mecbur bırakmasın YARABBİM Amin

2|0
    0|0
    • Hiç bırakmasaydın olmuyor muydu? Kullanırkenki etkileri gayet güzelmiş

• bilmiyorum şahsen ürküttün beni.. Fakat ben yasmin'i kullanıyorum.. Umarım o sonuçlarla karşı karşıya kalmam.. Belki sıkıntıların başkaydı snin o da üstüne tuz biber olmuştur

• yasmini bilmiyorum kullanmaadım

ama diane 35in yan etkileri bu herkes te aynı şeyler oluyormuş diane de

Yükleniyor...