Günümüz insanları neden böyle?

Namusu gercekten 2 bacak arasinda gormeyip bunu asan insanlar var onlar ayri...Ama arkadaslar onceleri bekaret onemliydi simdi bakire olana hatta bakire olmayana saygi duyan bakire kizlara bilr nie kezban gozuyle bakiyorlar? Bakire olmayana saygi duyuyorlarsa bakire biri nie kezban oluyor? zemane tersinemi dondu?

Güncellemeler:
Bu benim arkadas cevremle ilgili degil Ksda okudugum yorumlarla ilgili

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kezban dedikleri kızlara emin olun ağızlarının suyu akarak bakıyorlar. Bugün bu zamanda namus ve ahlakını yitirmemiş kızlar benim gibi düşünen erkekler için "CENNET HURİSİ"dir. Allah sevdiğimiz ve değer verdiğimiz kezban kardeşlerimizi başımızdan eksik etmesin. İşte sağlıklı nesep ve soyun anahtarı bu kadınlarımızın ellerindedir. Evlenmeden erkekle bir şeyler yaşayan kadından;

1. Kadınlık beklemek,

2. Annelik beklemek,

3. İnsanlık beklemek çok zor, hatta imkansız...

Biz kezban kardeşlerimizi çok seviyor ve değer veriyoruz. Merak etmesinler...

1|1
    1|0
    • Muthis bir cevap

• Estağfurullah asıl değer görmesi gereken ve toplumda el üstünde tutulması gereken güzel kezban kardeşlerimizdir; ahlak ve namus güzelliği her güzellikten daha önemlidir.

Erkekler Ne Diyor 14

• namus 2 bacak arasında değil ordan başlayıp bütün vücudu kapsayan bir olgudur şimdilerde bekaretin öneminin kalmamasının sebebi tamamen yozlaşmadan kaynaklanıyor. ayrıca kezban bakire olana değil havalı olup ona buna burun kıvararak küçük dağları ben yarattım edasına denir. sürekli fame denilen şeyden olma (artık ne demekse) aynada hiç kendinesine bakmadığı halde ayrım gözetmemeksizi bütün erkeklere abaza veya ben sanamı kaldım edalarına denir. yani kezbanın bakirelik ve namussuzlıkla alakası yoktur. ama kezbanlıkta ahlaki yolaşmanın yeni bir oluşumudur oda var.

1|0
    0|0
  • Hayır arkadaşım, verdiğin örnekler pek gerçekçi değil...

Şöyle ki, erkekler her zaman kendileriyle sevişeni el üstünde tutar, sevişmeyene "o*" yaftasını yapıştırırdı... Şimdi sadece kezban veya kaşar deyimini kullanıyorlar...

Oysa bakire kızlar da bakire olmayan kızlarda delikanlı adam için aynı değerdedir...

0|0
    0|0
    • Simdi benim ornek verdigim insanlat baska bir grupu sizin ornek verdiginiz insanlar ayri bir grupu teskil ediyor

• :D utandim kendimden :(

• Ks deki yorumlar buradaki herkesi temsil etmiyor bence. Sosyal hayatı hiç temsil etmiyor :) Kezban filan değilsiniz arkadaşım saygıdeğer insanlarsınız merak etmeyin :)

1|0
    1|0
    • tesekkur ederim :)

• Eskiden ayıbını gizliyordu insanlar zaman değiştirdi şartları.. çevremizi dikkatli seçip kimliğimizle mutlu olmalıyız bence :) rica ederim. Bakir erkek olarak ben takdir görüyorsam siz de öylesiniz

• bakıre kıza kezban dıyen kaşarların çekememezlıgınden gelır unutma gazozun kapagı açıldımı daha bı ıse yaramaz ha bı sekılde bakırelıgını kaybettı bu kabul edılebılır ama herkesın altına yatıpta sorada namus bacak arasındamı sözune kesınlıkle karşıyım

1|0
    2|0
  • Çünkü artık kimsenin 14-15 yaşında evlenmediğini evliliklerin 30lerı bulduğunu hatta geçtiğini... ayrıca çığ gibi büyüyen boşanma rakamlarından evliliğin insan hayatında her şey demek olmadığını anladığımız için bekaretin önemi kalmıyor.. ve hala cinselliği yaşamakta tereddüt eden kızları görünce de otomatikman salak ve Kezban durumuna düşüyorlar...

1|0
    0|0
    • Ya dinine orfune adetine bagli 100lece 1000lerce kiz var namaz kilan ya da ateist olsun ne fark eder her kes kendi secimini yapar nie... Peki ya sizce nasil?

• ikiyuzluluk yapanlari ben de sevmem ...Ama sirf icki iciyo diye bir kiz seks yapmaya mecbur degilki

• Tamam bende mecbur demiyorum zaten ama neden içki içerken günah olduğu düşünülmüyor da iş sekse gelince günah deniyor ben bu mantıksızlığı anlamıyorum.. olayın özü ne biliyormusun kim ne der korkusu..bırak yaaaa kim ne derse desin hayatını kim neder diye yaşamamak en büyük aptallık bence...

• Yoo bn öyle düşünmüyorum bakire kıza saygıduyarım severimde

1|1
    1|0
  • Bakire niye kezban olsun, arkadaş çevreni değiştir bence

1|0
    0|0
  • arabaya bağlayıp çektircen mi a.q yolu ne _?

0|0
    1|0
  • Ne alaka ben hiç duymadım bakire diye kezban denileni

0|0
    0|0
  • bekaretini koruyana kezban demiyolar bu koularda cahil olup da yorum yapana kezban diyorlar.. bekaretini koruyan biriyle kimse dalga geçemez dalga geçen kendi ayıbını örtmeye çalışıyodur

0|1
    1|0
  • Insanlara saygı duyulmasının bakire olup olmamakla ne alakası var!

1|0
    0|0
    • Ksdeki yorumlar icin sordum bu soruyu

• Aciktan soruyu sormama neden ne kadar erkek var dostluk yolluyo

• Bence de en doğrusu böyle. Zaten konuşacaklarını yazıyorsun buraya özel bir Msj için ise bir sohbette dostluk olmaz tabiii benim fikrim bu

• evet öyle gibi

1|0
    0|0
  • Sen takma onlara.

0|0
    0|0
  • bunu çok pasit bir cevabı var. her erkekgin aradı kadın ondan önce birinin o kadınla yatmaması.. bakire olmayanları neden severler biliyormusun açık kapı sonuçta girip çıksan cıkıntı olmaz. erkekde laf olsun diye önemli degil bakirelik. sanki nikahına alacakta kadını..bakirelik çok önemlidir arkadaşlar.. not.EVLENİP BOŞANAN KADINLARA LAF YOK...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kezban bakire olana değil, ben bakireyim sizce doğru mu yapıyorum diye buralara yazana denir. bakireysen bize ne değilsen bize ne hayat senin hayatın kardeşim.

1|0
    0|1
    • Kiz adam akilli soru sordu insan gibide cevap ver .. tamam bakire degilsin anladik hemen ustune alinma bari ..

• al işte bir kezban daha... sen önce okuduğunu anla sonra benle muhattap olmaya calısırsın

Yükleniyor...