Boşanmış bir erkek olmak, tekrar bakire bir kadın arzu edemeyişin ölçüsü müdür?

Merhaba arkadaşlar,

Boşanmış bir adamsınız ama sevgiliniz bakire değil diye ondan ayrılıyorsunuz? sizce acımasızca bir durum mu? benim boşanmış olmam mı sizce garip, yoksa onun bakire olmaması mı? anlayamıyorum yardımcı olurmusunuz

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanların kriterleri vardır. bekaret de bunlardan biri. Senin takıldığın şeyin aslında bir zar parçası olmadığından eminim ben. Senin asıl sorguladığın onun geçmişinde kiminle neler yaşadığı olsa gerek.

Boşanmışsın diye bu hakka da sahip olmadığını düşünmüyorum ben. Netice olarak sen meşru olan bir kurumdan elini yıkayıp çıkmışsın, karşıdakinin gayrimeşru bir ilişikisi olmuş.

Bence sana da bana da kızacak şimdi arkadaşlar ama bence içine sinmeyen bir ilişkinin ya da evliliğin taraflarından biri olmak zorunda değilsin.

Bu bir tercihtir kimisi aldırmaz kimisi önem verir.

Hayat senin karar senin

2|1
    4|0
    • oha çok mantıklı bir cevap...! arkadaşlarda bu duruma kızamaz çünkü bu çok ortada olan bir yorum... teşekkür ederim..

• ben teşekkür ederim dostum. her şey gönlünce olsun

Kızlar Ne Diyor 8

• Senin kafanın bakirelikte olması garip sen ona takmışssın kafayı bence yanlış ruhu bakire olsun gerisi mühim.degil

4|1
    1|1
  • Evlenmeden ilişki yaşayıp illa bakire isterim diyenlere tepki verilmesi nasıl normalse sana da verilmesi gayet normal. bu kadar beyniniz bacakaranızda gezmeyin!

2|0
    1|0
  • Terk edildiysen kadin hakliymis gjdhfjdhdk

3|0
    0|0
  • Aşağı yok grup yapıyor olabilir falan yazmışsın.Bakire diye evlendiğinin daha önce anal,oral vs yapmadığını nereden bileceksin ki ?

0|1
    0|0
    • e canım geçmişinde oral yapmış bir kadın, tekrar oral yaparken ille anlaşılır :) bekaretin gitmiş olmasına gerek yok..

• onun bakire olması garip degil , o bakire oldugu için ayrılman ahmakça.amaç ve niyet açık ve net

1|0
    0|0
  • Saçmalıktan başka bir şey değil sen bakir değilsen onunda bakire olmasını bekleyemezsin.

3|0
    1|1
  • eski sevgilim evlenmiş ayrılmış çocuğu vardı, ben bakireydim, ilk onunla birlikte oldum sonra aradan zaman geçti eski ilişkime takılmaya başladı ve bana cinsellik konusunda çok büyük bir haksızlık etti, çoğu ilki onunla yapmış olmam böyle nankör şerefsiz erkekler için hiç sorun olmuyor. allah onunda bütün böyle kızlara şerefsizlik edenlerinde belasını versin! kendinize bakın önce kendinize!

2|0
    0|0
    • :) sakin ol, ben eski erkek arkadaşın değilim...

Ayrıca o şartlar altında ben seni tanımış olsaydım, başımın tacı olurdun her halde...

• oldukça bilgili miyim :)) neye dayanarak söylüyorsun bunu? etrafımızdan biliyoruz, burada okuyoruz bunu söylemek çok bilgi gerektirmiyor laf söylemek için söyleme bence :)

• :) okuduğuna göre konu hakkında bilgi almak istiyorsun, cinsellik bölümleri ana sayfada çıkmıyor araştırman gerekli :)) benimle didişme bak ben sana çok güzel bir şey yazdın samimiyetine inanıyorum açıkçası senin ben seninle tartışmak istemiyorum...

• Bakire kız da karşındakinin bakir olmasını ister o zaman normal olarak.Garip olan evlenmiş boşanmış bir adamın bakire kız araması.

5|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar bencil ne kadar egoistsin yaaa.. bir kadına bekareti için değer verecek kadar geri kafalıysan uzak dur kadınlardan...

3|0
    0|0
  • Arkadaşım ama değil, kalbe değer verince boşanacağın evlilik yaşamazsın :D

0|0
    0|0
  • bakirelerimi seviyorsun sen anlamadım illa kan mı akıtacan hadi esnek çıktı kan akmadı neolacak ayrılıp başka bakirelermi arayacan neyin peşindesin sen...

3|0
    0|0
    • annen, babanla evlenmeden önce başka bir adamla ilişkiye girmiş olsa ne hissederdin?

• git kendi anandan örnek ver benim için önemli değil hem boşanacan hmde kız arayacan bide bu devirde yazdıklarına bakılırsa sen hala uyuyon uyanda çevrene bir bak kimler neler yapıyo

• çevremdekilerin yaptıkları seni rahatsız etmiyormuş işte :) mesela şu an evleneceğin insan grup sex yapıyor olabilir? ya da taksimde bir otel odasında deli gibi oral takılıyordur? belki de tüm bunları yapmıştır.. ama senin için sorun yok sen bunların peşinde olmayan son derece modern bir insansın.. harika seni tanımak istiyorum :)

• bence sorun senin bakire birini isteyip istememen değil, sorun karşındaki kişinin neyi nasıl yaşadığını bilmek ve hazmetmek durumu dostum...bundan emin oluyor olsaydın..karşındakinin bakire olup olmadığı sorun olmazdı senin için...

1|0
    0|0
  • Ruhuna Bakınız efendim.Herşey Bekaret degildir !

1|0
    0|0
Yükleniyor...