Sevgilim, bakire degilim diye ağzına geleni saydı. İşin içinden çıkamıyorum, ne yapmalıyım?

Isin içinden çikamiyorum ya bütün gece uyumadim. 1 aydir 1 yildir tanidigim bir sevglim var. kendisi bakir. ben bakire degilim, ve bu bunlari biliyor zaten her seyi konustuk ama evlenmeden önce benimle bile seks yapmak istemiyor, ama beni oldugum gibi de kabul ettigini söylemisti. Biz bununla geçen gün kavga ettik, ve konu benimle ilk sevisen eski sevgilimden açildi. Bana onun ne kadar Kötü biri oldugunu eger iyi biri olsaydi kardesi yasinda bir kiz ile yatmayacagini söyledi bende ona 'sen neden eski sevgilinden ayrildin? kesin kiz hakliydi' dedim bana 'evet o hakliydi simdi de hayvanlar gibi pisman' dedi. Bende bir süre bir sey demedim ve ardindan 'neden pisman? seninle ciktigi icin mi? dedim o da bana 'hayir bana layik olmayi basaramadigi için ne de olsa herkes senin gibi erkegini elde tutmak için namusunu yok sayip yataga girmiyor' dedi. bir an duyduklarima inanamadim. 'O herkes dedigim kimseler benim eski sevgililerimdi herhangi birileri degil' dedim. bana gülerek 'peki simdi neredeler? dedi. 'Ayrildik. Ama seks yapmasaydimda ayrilabilirdik' dedim, 'demek ki iyi verememissin' dedi. Ardindan da 'ver ver yol geçen hani zaten, veren memnun onu biliyoruzda bir de alanlara sormak lazim' dedi ve bende daha fazla dayanamayip bulundugum ortamdan gittim. Simdi ise benimle barismak için resmen 40 takla atiyor. Sende bana agir konustun eski sevgilim hakkinda beni tahrik ettin bende sinirlendim yine sinir etsen yine ayni seyleri söylerim diyor. Sanirim bende ileri gittim. Bu durumda ne yapmaliyim? Sanirim bekaret konusunu sürekli kafama kakacak ama ben onu sinir etmedigim sürece bir sey demez. Isin içinden çikamiyorum ne yapayim?

0|1
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik öncesi ilişki yaşamamalısınız diye yalvarır gibi bağırmalarımı hatırladıkça ne kadar doğru bir iş yaptığımı görüyorum.

Güzel kardeşim eğer bir erkek geçmişini önemsemeden seni olduğu gibi kabul ediyorsa zaten ikinizin de geçmişten konuşması çok büyük bir hata. Gerek var mı? Seni olduğu gibi kabul edemeyeceğini de erkek burada göstermiş, çünkü her tartışmanızda geçmiş mutlaka açılacaktır. Gelelim açmayacak erkeklere, inanın bu tarz erkek sayısı çok azdır. Erkekler sevgilileriyle eğlenir, seks yaşar ama ulaşamadıkları kadınla evlenmek isterler.

Artık bunu öğrenin, kendi arzularınızın esiri/kölesi olmayın. Bir 5 dk.lık zevk için kızlığınızdan, namusunuzdan ve ahlakınızdan asla vazgeçmeyin. Kendinizi eşinize saklayın.

Ayrıca erkek yaparsa elini kiridir, kadın yaparsa kaşardır, sözünü bir erkek olarak kabul etmiyorum. Erkek mert olmalı, seviyorum dediği kadını sahiplenmeli ve asla kadından büyük bir hata ve darbe yemedikçe de yarı yolda yüzüstü bırakmamalı.

Bu sözümde erkeklere; kimse 100 gr et parçasıyla meydanda erkeğim diye gezmesin, delikanlılık her zaman her yerde değer gören bir davranış ve haldir...

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben olsam bunun gibi adamları anasından çıktığı yere geri sokardım... Bu olmamış diye... Resmen erkeğin o*suymuş...

1|0
    0|1
  • sizin iş olmaz bir ömür bu böyle devam eder çünkü erkek arkadaşınız sizi çok sevdiği için kaybetme korkusundan sizi olduğunuz gibi kabul ettiğini söylüyor asıl düşüncesi sinirlendiği zaman ki düşünceleri. Evlendiğiniz de çocuğunuz olduğu zaman özellikle bu durumu yaşadığınız da daha büyük olumsuzluklar yaşanır sonu belli olan yola çıkmayın derim yine karar sizin.

0|0
    0|0
  • haksızsın, alttan al ve barışın bence, ve birdaa da konusunu açma, belli ki çocuğun ağırına gidiyo sende iyice gururunu kırıyosun, bir daha da konusu açılırsa özür dile, geçmişte kaldı bundan sonra hayatımda sen varsın falan de.. Adam gibi birine rast gelmişsin kıymetini bil, geçmişteki hatalarını telafisi olmasa da en azından hafifletmeye çalış..

0|1
    0|0
  • yürümez bu ilişki işte zorlama derim yoksa daha çok birbirinizi kıracaksınız sonu kötü yerlere gidecek..

0|0
    0|0
  • yahu bu bakır erkeklerı nerden buluyorsunuz. O ne öyle kız gibi tiripler verdin vermedin muhabetti. valla iyi sabır var sizlerde. Bakir erkeğin nazı çekilmez.

1|0
    0|3
  • Mutsuz olursun

0|1
    0|0
  • Ayrılman en iyisi.

0|0
    0|0
  • evet bu konuyu hep başına kakr evlensende sorun olur en ufak tartışmada buda seni mutsuz eder ama sana çok ağır konuşmuş canım

0|1
    0|0
  • yaaaaaaa neden uğraşırsınız çoluk çocukla bilmem ki vur kıçana tekmeyi gitsin şerefsizin...

0|0
    0|2
  • Guzel guzel yemenin aci aci zicmasi diyelimm bunaa pisman olacagin seyleri yapmayacaksin demekkii

0|1
    0|0
  • Daha ona sevgilim mi diyorsun bırak öyle tipleri senin tipine uygun erkek arkadaş bul.

0|0
    1|1
  • öyle sevgiliyi napcan

0|0
    0|2
  • ismetle kısmete çare olmaz

0|0
    0|0
  • Mall bide senle barışmaya mı çalışıyo :))

0|1
    0|2
  • Çocuk tam yüssüz

0|0
    0|2
  • Ayrıl ondan daha çocuk o

0|0
    0|0
  • ADAM haklı. haklıdan ziyada ilk kelimeye dikkat. ADAM harbi ADAM!

0|3
    0|0
  • Böyle birinin içinde senin yaptığın şey her zaman ukte kalır.Aklını kemirir durur o yüzden dengin olan birilerine bak anlaşmanız zor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yüzüne bakma bir daha bu ne ya bir de bununla evlendiğini düşünsene , her kavga ettiğinzde yüzüne vurur bunu

0|1
    0|0
  • sen kendini eksik hissedeceksin. seni bununla ezebileceğini zannediyor. oysa beden senin bedenin kimseye hesap vermek zorunda değilsin. bunu açıkca söyle.. ama bence o insanla olmaz.. ben olsam affetmezdim bu sözlerden sonra

0|0
    0|1
  • Ya hata sende zaten neden kendinden büyük birine bozduruyosun ki?

0|2
    0|0
  • ben olsam söylemezdim yanlış yapmışsın

0|1
    0|0
  • Siz barışmayın annem.

0|0
    0|0
  • O sana deger verseydı bunları asla demezdı.O söyledıgı laflar tartısma anında agzından cıkan öylesıne kurulan cümleler degıl.

Hıc bır erkek sevıyorum benım ıcın hayatımda önemı var dedıgı bır kadın ıcın bu lafları sarfedemez. Cıddı bır problem var suanda sızın ılıskınızde.

Bence senın ıcın en dogru karar ayrılman. Zaten yenıden bır araya gelırsenız sen o lafları nasıl gururuna yedırebıleceksın? Hala daha sakın yenıden baslamayı onunla bırlıkte olmayı dusunme.

Ilıskınız ılerlerse ve bır gun evlılıge yol alırsa bu adam sana evlendıgınde de bu tür agır laflar eder. Icınde kalmıs cunku.

0|0
    0|0
  • Bu kadar lafı birbirinize saydınız ve hala barışmayı mı düşünüyorsunuz ? İlk kavganızda bu kadar bel altından vuruyorsanız kusura bakmayın da o ilişkiden bir b.k olmaz.

0|0
    0|0
  • saçmalama çocuk seninle yatmadıgı için geri döndü barışma barışırsan oda sennle yatıcak sonra cup ayrılıkk kim bakire olmuyan bir kadınla ewlenmeyi düşünrki bide bukdarlaf etmş seni sevdiği içinmi döndü sence seni yaraladı şimdide öldrmek için dönyo habern olsn

1|0
    0|2
  • bu hep aranızda sorun olacak mutlu olamazsınız..o kadar ağır konuştuktan sonrada barışmak istemiş bide karaktersizin tekiymiş oda...

0|0
    0|1
  • hakiaten birbirinizi en ince en hassas yerden vurmak için uğraşmışsınız. sevgili misiniz yoksa düşman mı siz ?

Bekaret meselesi can acıtı olabilir ve ilerde tekrar açılabilir. evlilik düşünebileceğin biri değil.

İnsanlar geçmişi değiştiremiyor. Yaptıkları hataları telafi edemiyor. geçmişi başa kakma bu yüzden çok yanlış...

Ya affet ve bir şans daha ver ya da kabullen ki bu senin defon! ve kimle olursan ol başına kakılacak

0|1
    0|0
    • Normal bir insan boyle birseyi basina kakmaz. Defo olarak da bakmamak lazim. 30-35 yas ortalamasi ile evlenilen bir cagda o yasa kadar cinselligi yasamamak, insanin ruh sagligi icin cok tehlikeli. Seks akil ve beden sagligi icin cok onemli bir ihtiyac. Yazida gecen arkadasinda mutlaka bakirliginden gelen kompleksleri ve agresifligi mevcut. Belli bir yasa kadar seks yapmayip, cinselligi tabulastiran insandan is, sosyal ve iliski hayatinda herhangi bir basari bekleyemeyiz...

• Kızcağızın yaşı 18-24 ne yazık ki. Defo benim bakışım değil erkek arkadaşının mantığını ifade için kullandım

Yükleniyor...