Bekaret hala önemli mi sizce?

neden önemli, neden önemli degil, neden erkek için geçerli degil yorumlarınızı bekliyorum

• Bayanda önemliyse erkekte de önemli olsun
    31% (19)20% (16)24% (35)Oy Ver
  • Evleneceksem önemli
    5% (3)18% (15)12% (18)Oy Ver
  • Eğer en başta söylerse önemli değil
    13% (8)7% (6)10% (14)Oy Ver
  • Hayır hiç önemli değil
    26% (16)20% (16)22% (32)Oy Ver
  • Kesinlikle önemli
    25% (16)35% (29)32% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlarınızı hakaret etmeden yapın, başkasının görüşüne saygı duyun. ne hakla başkasına hakaret etme hakkını kendinizde görüyorsunuz.
bu anketin şuanki durumunu genele yaymak mümkün mü? (çogunluk için önemsiz olması)

0|0
15|34

En İyi Erkek Görüşü

• D şıkkı

2|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 33

• önemli tabi,böyle saçma soru mu olur!,ha şöyle,bi erkek yda kadın haya perdesi yırtılmışsa onlar için bir zar deyip geçer önmli değildir der, zaten böyle bir kişinin bakertli istiyorum diyecek hakkı bile yoktur...ama hakkı olan vardır,kendisni sadece 1 kişiye adamış yda adayacak olan erkek ,kendisi gibi birini bekartli olanını istemekte sonuna kadar haklıdır,ne demişler 'ne kadar koklarsan,o kadar koklanırsın...sen gençlik sevdası deyip bişiler yaşamışsan,sana kısmet olan kişide mutlaka bişiler yaşamış olcaktır,

6|3
    3|0
  • namuslu olmak önemli kadındada erkektede yürekten sevdiği kendinden ve karşısındakınden emin oldugu kişiyle birlikte olmak önemli sadakat önemli durum böle olduktan sonra zaten evlilik öncesi cinsellik yaşansa bile o ilişkinin sonu evlilik olur.

5|0
    1|0
  • Bir kadının bekareti tabi ki önemlidir, her önüne gelen ile düşüp kalkmasını kim ister ki. Sadece bir kadın kendini kime sunacağını seçmeli, benden önce bir başkasıyla birliktelik yaşamış olabilir, tanımadığı bir insana sadakatini beklemiyorum. Bekareti kendi için önemli olmalı, kiminle ne yaşadığına dikkat etmeli. Kimseyi sevdiği biriye yaşamak istediği ya da yaşadığı birliktelik için suçlayamayız ve kendimizden öncesi için yargılayamayız.

1|1
    5|1
    • aynısını erkek içinde düşünüyor musun?

• Elbette, ilk defa sevdiği bir kadının koynuna girmek kadar mükemmel ve masum bir his var mı?

• ben D ye bastım... ben bugüne kadar defalarca yapıp o zevki yaşadıysam, evleneceğim kadın da bir kere olsun yaşamış olabilir.

3|3
    4|1
  • tabiki önemli.bunun kadının mal gibi görülmesiyle falan alakası yok.Benim miğdem kaldırmaz şahsen.Evleneceğim kadının yani çocuklarımın annesi olacak kadının daha önce böyle şeyler yaşamış olmasını ben kabullenemem.

erkeğin yapısıyla alakalı bir durum bu kardeşim.ait olmak.sahiplenmek.Bir erkek bunu tersini söylüyorsa amacı farklıdır.

ayrıca kadında sevdiği tek erkeğe ait olmak,onu sahiplenmek ister, yalan mı?

yani bunun zarla falan alakası yok.Aşk budur.Ait olmak.

2|1
    2|0
  • onemlı sonucta musluman bır toplumuz avrupalasacagız dıye ne udugu belırsız bır halk olduk cıktık ya

5|2
    4|0
  • Bekaret Önemli Tabıkıde .. Sen gıt Onla Bunla Yat sonra Gel Kım Alsınkı :) ISte Bu Yuzden Cıftler Arasındakı Ayrılıkların %90ı bu yuzden oluyor sadece %10 u tartısma ve dıger etkenlerdxen kaynaklanıyor.. unutmayın..

2|1
    1|0
    • yanlıs anlamayın kım verdıyse o kotu yorum notunu sozum ona :)

• evleneceksem kesinlikle önemli: benden önce birinin çok sevdiğim karımı yapmış olması. ne olcak kardeşim diyenler, evlenmeden önce karınızı çatur çutur yapayım o zaman sonra evlenirsiniz olur mu ?

evlenmiyceksem hiç önemi yok bakire olmuş olmamış umrumda değil banane. bide bakire olmayıp bakireyim diyenler var onlardan da nefret ederim.

2|1
    3|0
    • ya siz ne kadar kaba ve saygısız pisliksiniz

• ne var burda kaba saygısız olan ?! açıkça ifade ettim düşüncemi

• kabasınız diyen daha beter saydırıyor. kızım sen ne ayaksın? anladık bozuksun falza sesini çıkarma.

• kesinlikle önemli degil, bunun sadece kadına özgü görülmesi ve erkek yapar kadın yapamaz anlayışı ile kadını eşya gibi gören anlayışa her zaman karşıyım.

2|0
    1|1
  • kesinlikle önemli bence bekaretini muhafaza edebilen bir kadın kesinlikle evliliğinide muhafaza edebilir erkek içinde geçerli tabiii...

2|2
    4|1
  • Siz hiç marketten ambalajı yırtılmış ürün alıyor musunuz?

2|3
    7|0
  • önemli çünkü manevi değerlerim inancım kültürüm gereği önemli olmak durumunda

4|3
    2|0
  • D dedim..ben ne yaptıysam diğerleride yapmıştır..yapabilir

3|0
    1|0
  • benden önce her önüne gelene vermişse önemli tabiii... mümkünse o son durak ben olmiyim.

2|0
    1|0
  • Gerçek bekaret beyinlerdedir. Sevgiler...

3|0
    1|4
  • Bence çok önemli tabikide kişiye ve durumuna göre değişir ama genellikle bakire olmayan kızla hemen yatma düşüncesi ortaya çıkıyor. Bakireyse ona göre davranış değişiyor.Evlenmemiş bir erkek kadınını bakire ister.Ama boşanmış erkek için önemli değildir budurum.

0|1
    0|0
  • Evet hala önemli olduğunu düşünen büyük bir kitle var. Kişisel bir tercihtir. Bakire-bakir veya değil... İki durumun da yanlış olduğu söylemek acımasızlık olur.

2|0
    0|0
  • Eğer bir erkek bayandan bakire olması koşulunu istiyorsa, kendisinin de bakir olması gereklidir.Sen bakir değilsen karşındakinin bakire olmasını istemek tamamen bencilliktir...

1|0
    0|0
  • hala ne demek?

1|0
    2|0
  • tövbeler olsun bide profil resmine katolik olan adriana ablamın resmini koymuş

0|0
    2|0
  • önemli değil dedim ama aslında önemli. kesinlikle bakire olmamasını tercih ederim.

bakire sevgili kesinlikle korkunç bir şey. eziyet.

0|0
    0|1
    • çok enteresan bi bakış açısı peki evlenecegin kişide eziyet olarak görürmüsün?

• yani sanırım benim karakterim ve yaşantım bakire birisiyle evlenmeye pek müsait değil. çevremde bakire kız olduğunu sanmıyorum. varsa da yatakta uyumlu olmadığım birine aşık olup evlenebileceğimi sanmıyorum. ama çok net söyleyebilirim bekaret sevgilimde asla ve asla arayacağım özellik değil.

• hiç evlenmeyenler için evet bence değil

0|0
    4|0
  • doğru ınsanı secebılmesı ıcın benden once en az ıkı erkek tanıması gerekıyor.

1|0
    2|2
  • ben bakir olsam önemli derdim belki ama değilim ;)

1|0
    1|0
    • bu erkeklere bakir yakıstırması ne garip... sen önce düsün bakalım bende niye zar yok diye :)

• Değil.

0|0
    0|0
  • bu işler karsılıklı helens.

0|0
    0|0
  • ben vurduysam önemli değil :))

1|0
    4|1
  • Onun için önemsizse benim için de önemsiz

0|0
    0|0
  • Kabullenebiliyorsak değil.

0|1
    0|0
  • evleniceksem evet tabiki

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 15

• A dedim erkek içinde önemli benim için.herşeyin ilkini beraber yaşamalıyız..

3|4
    1|1
  • Bana önemli.Başkasın da var ya da yok beni ilgilendirmez.

3|7
    4|0
  • A sıkkını işaretledım ama E sıkkıda olabılır benım ıçın onemlıydı ve cokşukur ılk erkek esım oldu sonuncusuda odur ... tabı esımde herhangı bı kızla bırlıkte olmamıs

1|4
    3|2
    • neden eksı verdınız anlayamadım cokmu acayıp bısı soledım ?

+1 veren arkadaslara tesekkur

• Namus iki bacak arasında değildir. Gerçektende öyle

4|3
    4|3
  • Önüne gelen her erkekle yatmış kıza ne gözle bakılırsa boş. Bence her iki cins içinde önemli konu. Evleneceği kızın ne kadar dokunulmaz olmasını istiyorsa bir erkek karşısındaki kız da bir o kadar sahiplenilmek, başka kızlarla karsilastirilmamak ister. Eğer olmuşsa karşına çıkanlarla değil senin için bişey ifade edenlerle olsun. Tabii tüm bunları söylerken aile baskısını yok sayıyorum

1|3
    1|0
  • Önemsiz.

Bir zara bel bağlamak çok saçma. Kan görme merakı yenilmeli. Kuş cıvıltısı eşliğinde çiçek sevelim. Düşünmeyelim bunları.

3|2
    4|5
  • Onemli her iki cins icin

2|2
    3|1
  • Her güzel kızla yatıp kalkan erkekler hala bakire kız diye tutturuyorlar, pis zarperestler.

4|0
    1|4
  • Önemli.

0|3
    0|0
  • vicdanımız rahatsa sorun yok bence erkekler kendılerıne baksınlar önce

2|0
    3|4
  • önemli değil

1|1
    5|5
  • Bekaretin erkek için önemli olmamasının sebebi daha önceden anlaşılamaması. Ben bakire değilim bunu da tek bir insanla yaşadım çok sevmiştim ama olmadı, ayrıldım bu beni ne kaşar ne de fahişe yapar. O güne kadar istediğim için bekledim, o gün O'nu istediğim için oldum...

Bakir olmayan erkeklerin özellikle bakire birini istemesini de kendilerine olan güvensizlikleri olarak düşünüyorum açıkçası, onlar için yaşamayan biri kıyas yapamaz ne olursa olsun iyidir...

0|0
    0|1
  • bence her iki taraf içinde önemli

1|3
    1|1
  • dilimde tüy bitti herzaman diyorum bunu önemli olan kafadaki sadakat ve dürüstlügün delik olup olmamasi

4|1
    2|6
  • bekaret kişinin kendisinden başka kimseyi ilgilendirmez. bu yüzden d dedim.

4|1
    4|5
Yükleniyor...