Yatakta bayılan oldu mu ?

Arkadaslar direk konuya gireyim geç boşalma problemim var fakat boşaldıkdan sonra bile sertliği geçmiyor daha daha istiyor fakat düzenli bir sex hayatım olduğu için bu artık anormal bir durum aldı sizce bunun artıları ve eksileri ne olabilir bana ? soru başlığı ise sevgilim yatakda bildiğin boşal artık diye diye hareketsiz kaldı uyudu sandım uyandırdıgımda bayılmış sanırım :)

Güncellemeler:
aarkadaslar neden szlere yaln söleme geregi duyayım gizli olaraak sordum farkınddaasanız öyle olsakendimi reklam ederdim size sorum yatakda ki performansımı nasıl buluyorsunuz değil geç boşalma sizce bir problemmidir _? grupa karsıyım ama inanmayan arkadaslarla da yapabiiliiz fakat partner değiştirmem ten uyumum çok önemli benim için.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bayılmadım efsane o dediğin.

0|1
    0|0
    • bence sallıyo

• zevkten bayılan kızları efsane olarak mı görüyorsun o zaman ben mitoloji de yaşıyan bir varlıgım ya da bayılan kızlar numara yapıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha arkadas ne yaptin sen ya tamam.gec bosalmak iyidrde sen de b*kunu cikarmissin yani yazik kiza acidim.valla ya :D

0|1
    0|0
    • inandınmı bence sallıyo canım yaa :)

• sorhosmustur kız sızmıs kalmıstır çok buyuk atmıssın mıllette yıyor

• Bencede sallıyor gibi :D bu kadar geç boşalannyoktur herhalde ya :D

• yazık kıza ya:((git bir doktora

0|1
    0|0
    • sallıyo ya canım ya inandın mı sende :)

• maalesef öyle insanlar var çoğu bol keseden sallıyo ama 2 dakikada boşalıyodur çoğu kesin

• Kayhancım sallıyacak bir durumum yok bu bir rahatsızlık mıdır diye soruyorum iktidarsızsın anladıgım kadarıyla

Erkekler Ne Diyor 3

• benim eski sevgilimi hatırlattın oda öyle derdi evlendikten sonra bile çok aradı hattımı felan değişmek zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • sen harcaniyorsun buralarda

1|0
    0|0
    • ne tavsiye edersin su amerikadan yola cıkan dünyada 100.000 erkekle ilişkiye girecek olan kadın gibi istanbuldan baslayıp amerikaya kadar gitmeyi mi deneyiyim elin sikiyle gerdeğe gireceginize Alaattin nin sihirli lambasını okşayın size göre de bişiler çıkar okyasınca.

• Bidee kobra vardir dize kadar hahhah iyii zicmisinn beeee

0|0
    0|0
    • kobra değil be dostum bildiğin 17-18 cm standart bir alet sizdekinden farksız yani abartma

Yükleniyor...