Öyle mi yoksa böyle mi?

Biseksüel olabileceğimden şüpheleniyorum.Ama çevremde lezbiyen ya da biseksüel hiç kimse olmadığından emin olamıyorum.7 yaşındayken yaşıtım olan bir kız arkadaşın beni yere yatırıp üzerime uzanarak üzerime abanmak suretiyle zorla dudaklarımdan öpmesi tarzında bir tacize maruz kalmıştım.Kız arkadaşlarımın şakayla karışık orasını burasını ellediğim olmuştur ya da şaka yollu öperim bilmem ne diye laflar söylerim. Erkek arkadaşım ve dışarıdan biri bundan şüpelenmişti ve laf demişti. Birde beni tanımayan kızın teki o tür dedikodu yaymıştı. Sonrasında erkek arkadaşım dalgasına dediğini söyledi ama...Erkek arkadaşımla güzel giden bir cinsel hayatımız var. Her ne kadar son aylarda biraz zor nirvanaya ulaşıyor olsamda.Hiç bir kızı şöyle yapsam böyle yapsam diye hayallerim olmadı.Yanımda lez videoları izlendiğinde bile sıkıldım ve bir şey hissetmedim, kendim açıpta izleme ihtiyacı hissetmedim.Yani videolarda da heteroseksüel olanlar ilgimi çekiyor. Ama işte bu tür tutumlar ve duyumlar benim kafamı karıştırdı. Biseksüel değilimdir heralde değil mi ?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiçbir kızla cinsellik yaşlamadın dolayısıyla da biseksüelim diyemezsin. Öncelikle bir kızla cinselliği yaşayıp bundan zevk alıp ben bunu hep yaşamak istiyorum bu hoşuma gitti demen gerekir ki kendine ben biseksüelim diyebilesin. Bir kızla seks yapıp beğenmez ve bir daha yapmam dediğinde ise bu sadece bir deneyim olarak kalır ve biseksüel olmazsın çünkü sevmedin hoşuna gitmedi. Senin bugüne kadar yaşadığın şeyleri yaşayan başka kızlarda illa ki olmuştur . Hepsi sence biseksüel mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Olsan ne var bunda ?

0|0
    0|0
  • :) Değilsin... Ama merakın var :D

0|0
    0|0
  • Muhtemel değilsin, sadece yaşadığını yoğun yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • Biseksüellik güzel takma kafana,her iki cinstende zevk alacagini düsünüyorsan SIKINTI yok.

0|0
    0|0
  • sanmam küçüklükte olanlar çocukça şeyler masumane. zaten öyle bişey olsa erkeklereden uzak dururdun. bak erkek arkadaşın var ve cinsel birlikteliğiniz güzel şekilde devam ediyormuş. takma kafana böyle şeyleri. kuruntu bunlar.

0|0
    0|0
  • Bana ulaş.

Yok yok sıkıntı yok sende.

0|0
    0|0
  • bence ortadasın seversin ama yansımaz hislerine

0|0
    0|0
  • değilsin ama meğillisin olabilirsin sana kalmış belki erkek arkadaşın ve ilişkin olmasa olur

0|0
    0|0
  • Kim olduğunu biliyorum...

0|0
    0|1
    • kim olduğum belli olmadığı için no problem; bildiğini biliyorum ;)

• yaklaştın 21 :) hayırlısı be gülüm...

• Daha gençsin falan der insan puuu senin gibi arkadaşa :@

• Öyle basit değil güzelim biseksüellik. Karşı cinse yönelmek tam olarak kendimizi tatmin etmek tabu sayıldığından kendi cinsimizle yapıyoruz böyle şakalar. erkekler de yapar merak etme. ama illa biseksüel olacam diyorsa kimseye de zararı olmaz.

0|0
    0|0
    • Bunu bilmek beni rahatlattı çünkü hiç etkilenmiyorum hatta itici geliyor diyebilirim. Ama aşırıya kaçan dengesiz şakalarım ve maruz kaldığım durum kafamı azıcık karıştırmıştı. Çok teşekür ederim :)

• İyide lezbiyen biseksüel ya da gay olunmaz tam tersi bu doğuştan gelen bir olgudur ve bazı bireyler bunu sonradan farkeder :)

• 40 tan sonra fark ederseniz bizim için hiç problem değil. o zamana kadar bu tarafta tutsak yeter.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...