Kullanıldım mı yoksa gerçekten geçmişi mi önemsiyor?

2 sevgilim oldu. ilk sevgilim kalıcak yeri olmadıgı için bıkac hafta benım evımde kalmıştı ama başka bir odada kalmıştı birşey yaşanmamıştı. ikinci sevgilim 1 seneye yakın benimle yaşadı ikimizde ilk cinsel ilişkilerimizi yaşadık arada ilk sevgilim yüzünden tartışıyorduk ama ayrılmıyorduk. ben başka bir şehire taşındıktan sonra 1 ay geçmeden eski sevgilimle aynı evde kalmamı onunla öpüşmüş olmamı ve benim ilk sevgilim olmamasını bahane ederek ayrıldı kaldıramam dedı. bende dedim ''geçmişe bu kadar takıyorsan bir öpüşme bile senin için önemliyse neden benimle birlikte oldun senden sonraki gelecek olanda geçmişimi önemsicek sen öpüşme yüzünden benden ayrıldın o cinsellik yüzünden benim hakkımda ne düşünür''.. benim kendımı ona yamama dusuncem yok pişman değilim ama gecmıse bu kadar takan insan beni önemseseydi ondan sonraki olucak gecmişimide önemserdi. ve farklı şehre taşındıktan sonra böyle yapması kafamı karıştırdı. acaba beni kullandıda şimdide bu bahaneyle başından attımı diye. sizce nasıl?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni hiç sevmemiş ve tamamen bir bahane uydurması... Aynısı benimde başımda ama, ben onu seviyorum ve önmeli olan geçmişi değil şimdiki yaşadıklarımız...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• bahanesı oldu işte kardes ! benden sana tavsıye bı dahakı ılıskınde öpustugunu dahı söleme ! ne kdr durust olursan ol söleme

1|0
    0|0
  • kızlar hep diyorum azıcık yalandan bişey olmaz...hiçbir erkek kadınıyla başkasının bişeyler yaşamış olduğunu bilmeye dayanamaz...olmadı senden önce diyceksin geçiceksin...

0|0
    0|0
  • yatmayacaksınız kızım,yatınca böyle oluyor.

aldığınız zevk yanınıza kar kaldı diyecekseniz başka birşey demeyin.

0|0
    0|0
    • zaten pişman değilim. ama merak ettim bahanemi etti diye

• sen mutsuz değilsin bence şuan ;)

önemli olan bu bence.çünkü beraber yaşadınız herşeyi.

• hayır mutsuz ve pişman değilim. tabi kullanılmak istemezdım. bari eski sevgili gibi salakça bir bahane yaratmasaydı :)

• Erkek elde ettikten sonra soğur, elinde değil

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bulmuşsun cevabı. Geçmiş olsun. Keşke daha sağlam bir bahane bulsaymış, bu çok saçma olmuş. "Sen daha iyilerine layıksın" bile bundan iyidir.

0|0
    0|0
  • Kullanmış denilemez.. Sanırım bir bahane aramış sadece ama eski sevgilinle öpüşmeni öne sürmek yerine ayrılmak istiyorum dese daha mantıklıymış. Bence bırak gitsin.

0|0
    0|0
    • ugrasmam bile bu kadar basıt bır bahane one suren bırıyle. neymiş efendım hıc kımseyle öpüşmemiş birini bulucakmış bu devırde bulursa bulsun ne diyim.

• kızda ona ilkimsin diye yalan söyler zaten, birbirlerini bulmuş olurlar işte :) ondan sonrakilerin ne düşüneceği önemli değil bence. allah sığ ve hastalıklı düşünceli insanlardan korusun evrendeki tüm kadınları :)

• herkes bu kadar aynı şeyleri söylerken ki cevremdeki herkes sizin benim dusuncemde bu salak nasıl bu sığ dusunebılıyor anlamıyorum :))amin amin yaa :))

Yükleniyor...