Arkadaşımın sevgilisi ile seks yaptım, bu yanlış mı?

Yakin bir arkadasimin sevgilisi ile cinsel anlamda birlikte olduk. Arkadasim onunla seks yapmadigi için çocuk bunalmisti ve seks istiyordu. Bunu ona ben verdim (bekaret takintim yok) ama kendimi arkadasima karsi biraz suçlu hissediyorum arkasindan is çevirdigim için. Pismanlik duymuyorum çünkü sevgilisi ile aramda duygusal bir bag yok yani birbirimize asik degiliz, arkadasimi aldatmadik. Bunlari baska bir arkadasima anlattim ve bana *kaşar dedi. Saçma degil mi? Hakli mi? Ben kötü bir sey yapmadim sonuçta cinsellik de bir ihtiyaç ve evli bir adamla yatmadim sonuçta?

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• Cevapları okudum, çoğu kişi sana kaşar, bilmem ne demiş. Emin ol, sana seni aşağılar tarz konuşanlar da bu dünyadan o kaşar vb sözlerini duymadan gitmeyecekler. Seni aşağılamak/hakaret etmek başka, tasvip etmemek ve bu sebeple saygı çerçevesi içerisinde eleştirmek başka.

Öncelikle yaptığını kendi açımdan doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum. Seks senin ve herkes için bir ihtiyaç ama insan doğal, makul olanı ve olması gerekeni yaşaması varken farklı düşünce ve arayışlara girmesini olgunlaşmamış kişiliğine veriyorum. Neden doğru bulmadığımı sıralayım; öncelikle empati yapıp senin sevgiline böyle bir şeyi arkadaşın yapsaydı tavrın ne olurdu. elbette hoş ve doğal karşılamayacaktın. Arkadaşınla bir ruh paylaşımı yapıyorsunuz, yer geldiği zaman dertleşiyorsunuz. Arkadaşınız sizin ne yaşadığınızı bilmeden sevgilisi hakkında size haklı olduğu bir konuda dert yansaydı, siz duygusal ve zihinsel olarak ne yapardınz? Ayrıca bugün bazı bayanlarda bayan olan kardeşlerini/arkadaşlarını kıskanma ve onun sahip olduklarına sahip olma dürtüsü var, bu açıdan da böyle biri gibi algılanmak istemezdiniz diye düşünüyorum. Son olarak da o erkek sırf sizin bu ihtiyaç karşılama sebebi ile o kızdan ayrılıp sizle yakın temasa geçmek isterse bunu ahlaki buluyor musunuz? Çünkü erkek sizinle ilişki yaşamasaydı sizin en özel dünyanızı bilmediği için size nötr davranacakken şimdi devamlı suretle bir ihtiyaç hasıl olduğunda sizi düşünecektir.

Doğru bulmuyor ve bu açıdan sizi eleştiriyorum ama dediğim gibi sizi aşağılayanlara da anlam veremiyorum. Büyük konuşmamak gerekir, özellikle kaşar diyenlere söylüyorum. Yarın sizin kaşar dediğiniz bir olayı da sizin yapmayacağınız ne malum?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Soruya bak :) Gayet doğal...! Sen onunkiyle o seninkiyle yatsın, hatta dördünüz bir araya gelin, eşleri çevirip çevirip değiştirerek kombine ilişkilere girin.. Bunlar hep doğal davranışlar zaten.! Yediğin haltın yanlış olduğunu bilip de gelip buralardan yaptığına destek çıkar tarzda yorumları okuyup gönlüne su serpmeye çalışıyorsun ama nafile... Yukardaki gibi "seks bir ihtiyaçtır" falan düşünceleriyle sarsılan psikolojini hafifletmeye çalışma. eks tabii ki ihtiyaçtır da önüne o an kim denk gelirse onunla yapılır diye de bir mantık yoktur. Yaptığın şey dünyanın neresine gidersen git yanlıştır. Bunun yanlış olması için de illa kişilerin evli olmasına gerek yok. Bir başkasına ait olanı bifiil ayartmışsın. En az karşı tarafta senin kadar suçlu ama kız arkadaşının sevgilini yatağa atmak için girişimde bulunacak kadar kimse salak değildir. Mutlaka karşı taraftan o sinyali fazlasıyla alması lazım. Zira kabul görmezse eldekinden de olacağı muhakkaktır. O sebepten hiç kendi gönlüne su sermeye çalışma %100 suçlusun...

1|0
    0|0
  • arkadasin hakli sen hakiki kasarsin hemde kalitelisi erkekmi kalmadi gittin arkadasinin sevgilisiyle yattin senin gibilere aslinda kasar denmiyor o..ro..u deniyor aci ama gercek. link

1|3
    0|0
  • Sizin gibi kaltaklar yuzunden namuslu kızlarında adı cikiyor

4|6
    0|1
  • Şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki, senin gibi aşk ile seksi birbirine karıştırmayan biriyle bugün tanışsam yarın evlenirim... Sana hakaret edenleri ciddiye alma bile...

0|0
    0|0
  • evli bir adamla yatmanla arkadaşının sevgilisiyle yatman arasındaki fark nedir ? aldatmadım diyorsun ya, o zaman bunu arkadaşına da söyleyebilirsin. madem normal bir durum, o zaman kendi sevgilinin bir arkadaşınla yatmasını da normal bulacaksın sen. kaşar kısmına gelince, ben ıbu bilmem. geçen bir yorumumda kullandım o kelimeyi yorumum silindi. bir daha kimseye demem :)

3|0
    0|0
  • ohoohhahhahahahahaa gülmekten yazamadım amk :D

1|0
    0|0
  • Benimde çok ihtiyacım vaar link

1|1
    0|0
  • İhtiyaç anında camı kırınız :) Senin gibi yardım sever bir KS arkadaşımız varken sırtımız yere gelmez.

0|0
    0|0
  • ne kadar basit anlatıyorsun ya parada alsaydın da adını koysakdık şu işin ;)

2|3
    0|0
  • yaptığın felaket bir şey,söyleme de içinde kalsın bari.

2|2
    0|0
  • Başka birini bulsan iyiydi adam seni s..ecek adı aldatmak olmayacak öylemi :)

0|0
    0|0
  • Bekaret takıntın yok ve her ihtiyacı olana veriyorsun yani

Dizenin anafikri bu.

2|2
    0|0
  • Kendini arkadaşını yerine koyunca neler hissediyorsun? Cevap sanırım burada gizli biraz.. O noktada rahatsan ona göre fikrimi söyleyebilirim :)

0|0
    0|0
  • 1|3
    0|1
  • Haftasonu tatiliyle birlikte yine geldiler :((8

0|0
    0|0
  • link :S

0|1
    0|1
  • Neden yanlış olsun ki sonuçta arkadaşının sevgilisi senin de sevgilin. Nasıl bir kızsın sen arkadaşını sırtından vuruyorsun. Ayrıca o senin sevgilini becerse çok mu hoşuna gider

0|0
    0|0
  • ya neden senin gibiler bana rast gelmiyorki bir kerede benim yüzüm gülsün :)

0|1
    0|0
  • hem de ne kaşar afillisinden

1|1
    0|0
  • Alan memnun veren memnun. Gayet normal bir şey

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşın olması biraz düşündürücü yoksa yaptığın bence o kadar da irdlenecek bir durum değil ihtyaç sonuçta

0|0
    0|0
  • sana hakaret edenlere laf söyliyenleri salla gitsin, içinden nasıl yaşamak geliyosa napmak geliyosa yap hayatını ele güne karşı yaşayanlardan olma.

0|0
    0|0
  • arkadaşının sevgilisi olayım yat benimle :)

0|1
    0|0
  • benimde ihtiyacım var desem gelecekmisin yani ?

0|0
    0|0
  • ne güzel yarın senin sevgilinde böyle yapınca aynı düşüncelerinde kal olurmu doğru yapmışssın

0|0
    0|0
  • fantazi canavarı seni :)

0|0
    0|0
  • boşverrr sende benim kafadansın bence o an isteniyorsa yat gitsin istediginle böyle şeyler yapıyormusun arada?

0|0
    0|0
  • WAAAAYYY MINA KODUUUMM ORRRROOOSPUSU

VERIRKEN UTANMAMIS BIDE BURAYA YAZMIS.

BANADA VERSENE MADEM BU KADAR BEDAVAYA BOZDURUYON KUMBARAYI

1|2
    1|0
  • Ulan hangi ballılara denk geliyor lan bu motorizeler ? biz hiç görmedik böylelerini

2|2
    0|0
  • Seks herkesin yaptığı ama nedense yine herkesin yanlış bulduğu bir şeydir. İnsanın doğal bir davranışıdır seks. Toplumları yönetmek için konulmuş kurallardan biridir seks yasağı da. Onun dışında bireyin kendi davranışına bağlıdır. Bazı insanlar özel bir bağ kurmak ister. Bazı insanlar bedensel bir birleşme yaşar. Bir insanın karşı cinsten biri ile konuşması dertleşmesi bile yasaklanabilir aldatma mantığı ile bakılırsa

0|0
    0|3
    • Yanliz en oneisini atliyosun Allah yasaklamis

• Allahın seksi yasakladığı inancı hıristiyanlıkta var. Müslümanlıkta seks kesinlikle yasak değil

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• Gerçekten de kaşarlık.

3|3
    0|2
  • Karakter meselesi.şahsen benim midem almaz

2|2
    0|1
  • boşver gitsin. kimsenin huzurunu bozmadın ya. millet ne yuvalar yıkıyor, başları dik. onlar dururken sen mi üzüleceksin.

0|0
    1|3
    • Yok kismetimi bekliyorum. "Kısmet Bağdat'tan döner" derlerdi ama benimkinin Bağdat'ta başına birşey geldi herhalde :))

• Eğer o kızın yerinde ben olsaydım senin heryerini dümdüz ederdim ve ayrıyetten rezil ederdim umarım o kızın haberi olurda bian önce senin hakkını verir.

0|0
    0|0
  • Allah cezani verir senin merak etme pis surtk seni orsp. Bide biraz suclu hissediyorum diyosun yuzsuz yuzsuz senin asik oldugun adamla o arkadasn yatsaydi pis lanet seni geber

0|0
    0|0
  • Allah senin bin türlü cezanı versin. Bin beter ol. Kaşarın en önde gidenisin

0|0
    0|0
  • Kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun ama burada seni onaylıyacak değilim. :) Arkadaşının sana dediği kelimenin bin katı fazlasısın. İnan bana . Piyasada senin gibi hemcinslerim olunca tiksiniyorum sizden. İğrençsin.

Umarım senin sevgilinin veya ilerideki kocanın altınada en yakın arkadaşın yatarda nasılmış bir anlarsın.

1|4
    0|0
  • yaptığın hoş bir şey değil ama olmuş bir kere. mantığını anlamasam da yazdıklarından bakış açısını kavrayabiliyorum bir daha tekrar etmemek en doğrusu olur canım

0|0
    0|0
  • hayatını istediğin şekilde yaşayabilirsin kimse sana karışamaz ama arkadaşının sevgilisiyle yatmak biraz abartı olmuş canım sonuçta yatmak istiyorsan başka birini rahatlıkla bulabilirdin bence bidaha yapma arkadaşına saygısızlık olur sana hakaret edenleri takma kafana bir hata yapmışsın insanlık hali olabilir bir anlık nefsine yenilmişsin umarım bir daha yapmazsın...

0|3
    0|1
    • en iyi cevap işte !

• teşekkürler belki bu anlatılan hayal gücü belkide gerçek ama insanlar hata yapabilir yargılamak yerine farklı bir şekilde bişeyleri anlatabilirsin hakaret etmeye hiç gerek yok bence gerçekse bir daha yapmaz umarım...

• bu soruyu oku ve cevap ver bence

link

0|0
    0|1
  • bende kocamın arkdaşı ile yattım aynı sebepler

0|2
    1|1
  • Ya bi*git sen fahise degilsinde kim fahise lan kime fahise dicez adi kaltak

4|4
    0|1
    • ağır oldu biraz.

• Ya birak allahsnka burda gelmis bizi yiyo allahin bebesi ben duruma sirum yapdim eminim bu soruyu yazan kisi bu senaryoyu kafasnda kurmustur

Yükleniyor...