Acil yardım bekliyorum bu işten anlayanlar sadece..

Arkadaşlar öncelikle hepinize meraba iyi geceler size bişey danışmak istiyorum ama lütfen bu işten anlayanlar ve bilenler yorum yapsın benim 10 15 tane erkek arkadaşım var onlarında ayrı ayrı çıktıkları kızlar filan var bu bilgileri verdikten sonra soruya geçiyorum ama dürüst ve atmaca olmayan cevaplar verin ben bunların bir kısmıyla sadece ne zaman konuşsam yani arkadaşlarımla bana ve birbirlerine kız arkadaşımla yatıyorum filan diyolar birbiri aralarında. ya öyle erkek arkadaşıyla yatan kızlar varmıdır sizce varsa o erkek arkadaşıyla aynı zamanda yatan kızları bulmak zor mu ve onlar nasıl bulunur bu arada fuckbuddy den bahsetmiyorum aynı zamanda sevgi ve duygusallıkta olacak yoksa direk afedersiniz genelevi var oraya giderim. bir kız arkadaşın senle yatması için ne yapmak lazım yanlış anlamayın bakireyle demiyorum bakire olmayanlarla ayrıntılı ve doğru cevaplarınızı bekliyorum iyi geceler.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• o arkadaşlarına sorsan daha ii yardmcı olurlar bence

0|1
    0|0
    • Sordum ama hiç oralı olmuolar. nappim nasıl olacak.

• bilmem benm çevrmde öyle kızlar yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Var.sevgilimle herseyi yaparim

0|1
    0|0
  • Duzgun bir iliskin oldugunda ona o guveni verdiginde herseyi yassrsin merak etme

0|0
    0|0
    • peki normal bir kızla çıktıktan ne kadar süre sonra yatarrrrım ve güveni nasıl verebilirim.

• Niye konusulmasinki konusulur.

• Yok oyle bir dunya.kasarligina cinselligiyle karar veremezsin.

• şu ana kadar 2 sevgilim oldu ve ikisiyle de seviştim. anal dışında da her şeyi yaşadım

0|0
    0|0
    • Sen bilirsin o zaman ya sence bir kızla çıktıktan ne kadar süre sonra yatılabilir ve kızla yatmak için neler yapılır.

• hımmm

• Biraz ayrıntılı olsun.

• cinsellik ön planlı olmayan bir ilişkide olur ya zaten zamanı gelince kız belli eder istedigini önemli olan o kişiyi bulabilmekte her kızda vardr potansiyel:d

0|0
    0|0
    • Zamanı çıktıktan ne kadar sonra gelir genelde

• yani kız senle yatıcak ve sen ona kaşar gözüyle bakıcaksın bu durumda hiç bir kız gelmez sna bro

• Anladım yani sevgi filanda olacak.

• Ben sana söyleyeyim sen bu bakış açısıyla hiç kimseyi bulamazsın.Dediğin şeyler karşılıklı güven aşk ve sevgi ister.Sen bayağı pazar malı gibi nerede bulurum diye sormuşsun.

0|0
    0|0
    • Ama her kız öyle değildir o yüzden o üslupla sordum güven nasıl verilmeli her güvendiği erkek arkadaşla yatar mı kızlar ya da yatan varmıdır acaba.

• senin amacın onlar dediğin kızları bulup gönül eğlendirmek.her sevgilisiyle beraber olan kız yollu değildir.karşısındakinin kendisine cinsel obje gibi davranmadığını,ona değer verdiğini hissederse de beraber olabilirler.ama sen bana göre bundan çok uzaksın.

• Yok aslında çünkü dediğim gibi duygusallıkta istiyorum gezmek dolaşmak ama evlenme garantisi vermesem de gerçi belli olmazki evlenebilirimde yani evlenmeden olmaz diyen kız türlerinden değilde bakire olmayanlardan ya bakire olup yinede yapmayı sevenlerden bahsediyorum öyle kızlar çok mudur acaba nasıl bulur onu hiç bilmiyorum çünkü kızların dilinden anlama konusunda sıfırım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı soruyu hergün sormak zorunda mısın?

0|0
    0|0
    • Ama cevaplar çok tatmin edici değil abi o yüzden.

• Edineceğin sevgilin bakire değilse zaten birinci ayın sonunda seks kaçınılmazdır... Rahat ol, akışına bırak...

• ancak kızlığı bozulmuş biri ile arkadaş olursan onunla yatmak daha kolay ama bakire ile yatmak marifet ve acımasızlık ister

0|0
    0|0
    • doğru peki kızın yatıcı tüfde olduğu nasıl anlaşılır ve nasıl bulabilirm.

• tutucu bir yerde yaşıyorsan zor bulursun

• ben nasıl o tiplerden bulurum sence bir bayansın bilirsin.

• hikaye anlatıyorlar inanma bence. o kadar kolay olduğunu sanmam.

0|0
    0|0
    • Nasıldır peki bu işler.

• insan yaptığını o kadar anlatamaz.

ben yapmadım nasıl olduğunu bilmem ama anlatması pek de kolay değildir.

• Önüne gelen her kızla yatamazsın belki ama önüne gelen her kız başkalarıyla da olsa yatıyor herkesin içinde vardır bu ve bunu dışarı çıkarmak sana bağlıdır sonuç olarak bir şeyler elde edebilmek tamamen sana bağlıdır bu iş sevgi saygı güvenle olur biraz da içinde olacak

0|0
    0|0
    • Ya şöyle biraz anlatsan iyi olur gizli kullanıcı ya çnkü bu konularda ml gibiyim aynı herkez yapmaz bu kesin peki yapacak ihtimali olanları nasıl ikna eilebilir. ayrıntılı anlatırsan sevinirim.

• sallıyorlar adamım her önüne gelen kızla yatamazsın. ancak o kız o yolun yolcusudur öyle yatarlardır..

0|1
    2|0
    • O kızlardan nasıl bulunur o zaman herkes buluyo bir ben bulamadım çıldırasım geliyo.

Yükleniyor...