Mastürbasyon sonrası pişmanlık ve bekaret konusu.. Ne yapmalıyım?

arkadaşlar ben 18 yaşındayım. zaman zaman masturbasyon yapıyorum. içime bir şey sokmuyorum ama bir bişeyi sürterek yapıyorum. yaptıktan sonra çok pişmanlık duyuyorum. kendimi kötü bir kız gibi hissediyorum. malum türkiyede bekaret çok önemli. kızlık zarım eğer bozulmuşsa ilerde evleneceğim adamla sorun yaşamaktan korkuyorum. çünkü ailem ve Şu an ki sevgilim de bekarete önem veren insanlar. ben daha önce kimseyle birlikte olmadım ama ileride kocamın benden şüphelenip hesap sormasından çok korkuyorum. sizce bekaret testi yapmalı mıyım? ya da ne yapmalıyım?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon , yaşının gereği yükselen hormonların seni daha farklı tatmin yollarına sürüklememesi icin kendi kendine değisik metodlarla gerceklestirdiğin bir gecici doyumdur. Aslında işlev olarak koruyucudur bu anlamda .

Kız kadın erkek , herkes masturbasyon yapar , cünki uygun koşullarda ve sorunsuz olarak kurallara da uyarak her an bir karşı cins bulunamaz .

Masturbasyonun kızlar için yasak ayıp kirli kötü olduğu ise tam bir hurafedir , erkekler tarafından sıfır bilgi edindirerek zevk hakkında herseyi bende gorsun kafası ile uydurulmuştur. Bu aslında erkeklerin korkusudur , zira kendisinden daha iyi bir olasılıktan kızın asla haberi olmayacak ve ennn erkek olarak ilk gordugu kisiyle evlenme hayali ( temelsiz aşk) kuracaktır.

İcine birsey sokmadıkca , bekaretine hicbirsey olmaz. Ayrıca kendin bekaret testi yapamazsın , cok zor goreblirsin zira yaklaşık 3 cm derinde bulunur ve asıl islevi , sadece kanalı dış ortamın bakterilrinden korumaktır.

Hicbirsey yapmana gerek yok , bu herkes gibi senin de doğa'ndan gelen bir haktır ve kimseye de bunun hesabının vermek zorunda değilsin ...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sürtüne sürtüne evde yangın çıkarıcaksın.

0|0
    0|0
  • Ablam kendi kafanda çok kuruyorsun bekaret dediğin şey öyle ha diyince bozulmuyor boş kuruntu bunlar mast. yaptıktan sonra bir isteksizlik bir pişmanlık oluyor aynı duygu bunlar takılma bunlara herkeste olan şeyler.

0|0
    0|0
  • içine bişey sokmadıgın ve vajinanın dudaklarının en küçük içine ağzına dai bişey girmediği sürece korkma masturbasyonunu yapabilirsin ve hiç bişeyede çekinme rahat ol pişmanlık duymanda sanırım bununla alakalı kızlık zarına bişey oldumu diye ve sakın ola bekaret testiyle falan ugraşma çok üzülürsün kimsede hesapsormaz dediklerimi aşmazsan rahat ol

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse masta devam arkadaş sıkma canını cinsellik yemek gibi uyku gibi ihtiyaçtır var oluşumuzdan gelir

0|0
    0|0
  • saçmalama içeri bişey girmedigi sürece problem yok korkma okşa üstten o kadar

0|0
    0|0
  • yapma test falan ne gerek var ?!

0|0
    0|0
  • erkeklerde pişmanlık degilde üzüntü sıkıntı saçar

0|0
    0|0
  • Pişman olman biraz doğaldır.Sanki suç işlemiş gibi hissediyosn kendini öyle değilmi? Galiba yapmaya yeni başladın? Bide şöyle bak olaya; mast. yapmasan dayanabilicekmisin,ya da içindeki o arzuyu başka türlü giderebilicekmisin? Bu kaçınılmaz bişey ve mecbur yapmalısın.Bunu bir ihtiyaç olarak görmelisin.Bekaret olayına gelincede, vajinaya 3-5 cm ileriye bişey sokmadığın sürece zarın bozulmaz merak etme. İçine sokmadan dışardan müdahaleyle rahatlamaya devam edebilirsn.

0|0
    0|0
  • Bende yakında evlenmeyi düşünüyorum ama evleneceğim bayanda kesinlikle bekaret aramayacağım çünkü bende bakir değilim bayanlarda bakire olmayabilir benim için hiç sorun değil hangi çağda yaşıyoruz ya boşverin şu bekareti falan

2|0
    0|0
  • çağdaş dünyada bekaretin hala sorun olması çok komik bir durum.bende evlenmeyi düşünüyorum ama evleneceğim bayanın bakire olup olmamasını hiç önemsemiyorum

1|0
    0|0
    • işte karşıma senin gibi düşünen erkekler çıkmayabilir ilerde

• kesinlikle

• keşke başka bir platformda sizin gibi bir bayanla tanışma fırsatım olsaydı

• 31 sonrası pişmanlık gibisin diye bir söz vardır bilmem duydun mu anla ordan

0|0
    0|0
    • ben kızlık zarıma bir şey olmuş mudur diye pişmanlık duyuyorum. erkekler niye duyar ki?

• Vajen girişinden içeri bir şey girmediğine göre kızlık zarın sağlamdır.

0|0
    0|0
  • içine sokmadıysan bir şey olmaz sonuçta bekariyet kolay kolay boşulmuyor. normal ki masturbasyon yapmmam rahatlamak lazım bazen

0|0
    0|0
    • içe sokmadım ama sert cisimlerle sürtünerek yapıyorum zarar verir mi

• yok ya ne bozulması bozulsa kan olur bacak aran. kan akar

• yeni yapmaya başladın heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürtünme ile kızlık zarın bozulmaz ama dikkat etmem gerekir yine sert cisimlere sürtünme . Mastürbasyon sonra pişmanlık hissi hem erkek hemde bayanda olan bir durum

0|0
    0|0
  • bekaret korkusundan değil zara bşy olmaz da bende pişman olup neden yaptım diyorum anlamsız geliyo

1|0
    0|0
    • benim yaptığım şekilde zarar gelmez mi zara?

• gelmez. 2-3 cm icerde zar aynayla bak görürsün

Yükleniyor...