Bakire olmayan bekar kızlar lütfen sadece siz cevap verin?

Ben bakire bir kızla çıktım ve ilk hafta bununla yattık tabi kızlığı gitikten sonra hergün yapmaya başladık hatta günde 2-3 kez felan 2 sene böyle devam etti ve istanbuldan gitti bu kız tabi bana bekaretimi aldın evleneceksin benle dedi tamam dedim istettim aile arasında söz taktık düğün tarihi aldık sonra kız ailesine beni kötülemeye başlamış halbuki zerre zararım olmadı aşkım bebeğim gidiyorduk,tabi ailesi beni istemedi tamam dedim boynum kıldan ince tabi ailem felan aracı oldu kızı ikna etmek için ama kız mümkün değil diyor tabi yapacak bişey olmadı ayrıldık ama benle herşeyi her şekilde hertülüde yaşamıştı dedim hakkını helal et vicdanen yaralanırım yok dedi sen daha iyilerine layıksın felan klasik sözler helalleştik meğersem bu benle birlikteyken burdan taşındığı için gittiği şehirde 3 kişi daha ayarlamış o çocuklarda buna vaatlerde bulunmuşlar ev araba v.s hepimizde idare etmiş sonra çocuklar pişti olmuşlar o diyormuş benle yattı o diyormuş benle yattı tabi kız için ben o şehre çok gitmiştim kız arkileriyle tanışmıştık onlardan biri çocuklara demişki bunun 3 yıl çıktığı vardı sizin haberiniz varmı?sonra hepside bırakmış kızı tabi banada dönmeye yüzü kalmadı herneysede bende şöyle bir olay oluştu bundan sonra evleneceğim insan bakire olmasın diyorum çünkü bakireliği aldım die 3 yıl bekledim beni ne hale soktu,bakire olmayan birisiyle evlenmek istemem saçmalıkmı?bekaretin tadını nasıl olsa aldım iki kez almak bana yakışmaz değilmi?sitede bakire olmayan varsa tabi

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bakire ya da değil diye düşünme.Bu kız gibi bir kız olduğunu düşünün aynen böyle ve tanıştın bakire değil bu onun istediğin gibi birisi olduğu anlamına geliyor mu?Hayır.

Bekaretten önce bakman gereken başka şeyler var,kişilik gibi.

0|0
    0|0
    • tam anlamamışın ben bakire biriyle evlenmem demek istedim

• Tamam da başta yazdığınız şeyle çakışıyor şimdi bu dediğiniz. Önce olmayan biri ile evlenmek istemem saçmalık mı, diye sormuşsunuz.Şimdi de olsa iyi olur, diyorsunuz.Ne istiyorsunuz ?

• kızlığını kontrol edememki bakire ya da değil

Kızlar Ne Diyor 2

• O kız, ne oldum, olmuş. Sizde sonra başkalarıda buna söz vermiş, o da hangisi beni alırsa, gibi yaptı, sanırım. Evdeki hesabı çarşıda biraz eksik kaldı...

Elbette ki saçmalık değil, neden olsun ki? Önemli olan dürüst olsun, arkadan iş çevirmesin, elbette birini seversiniz, ha ona da kalkıp bakireysen uzak dur, diyemezsiniz. Sizde ilişkiye girmezsiniz olur biter. Önemli olan çamaşırdaki değil, yürekteki ve dudaktaki bakireliktir. Onlar olduktan sonra varsın bakire olmasın...

0|0
    0|0
    • aynen öyle düşünüyorum sonra pişman olduda iş işten geçti zaten yıllar geçti var mıçevrenizde önerebileceğiniz birisi

• burda bulabilirmiyim sizce?

• Ben nereden bileyim? Bulursunuz inşallah birini

• evet bencede bakıre olanla evlenme

0|0
    0|0
    • nasıl olsa bikez tadına baktım bidaha gerek yok hemde bakire olmayan bikez hata yapan birisine sevgimi verrim daha iyi

• he yaa hemen evlenıyoz malmısın nesın :D

• ya git bakire biriyle evlenmem espri yaptım

Erkekler Ne Diyor 1

• ucuz yırtmışsın bir de bu kızla evli olduğunu düşünsene.. tabi istememek bakire sen fikrin senin seçimin =) senin hayatın

0|0
    0|0
Yükleniyor...