Cinsellik konusunda ne kadar dürüstsünüz?

Erkeklerin cinsel deneyimlerini abartma eğilimi vardır, kızların da gizleme eğilimi... Peki siz bu konuda kendinizle barışık mısınızdır? Yapmadığınız şeyleri yapmış, yaptığınız şeyleri yapmamış gibi anlatma huylarınız var mıdır?

Aslında aseksüel veya bakir / bakire olduğunuz halde, cinsel hayatı çok aktifmiş gibi izlenim bırakıp, dikkat çekmek gibi bir şey de sayılabilir...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bu dediklerin KS için geçerli. bütün kızlar ateşli, bütün kızlar iyi oral yapıyor, bütün kızlar dgyy seviyor. penisi görseler vites kolu muamelesi yaparlar halbuki

erkekler desen hepsi 20 cmlik, hepsi üst üste 6 posta atıyor, hepsi kadına yatakta nasıl davranacağını biliyor...

Ben ciddiye almadığım gibi inanmıyorum da ama istisnaları vardır elbette

0|2
    0|0
    • ahahaha :)

Haklısın ama reelde de bunlar oluyor

• Sosyal baskıdan ötürü konuşamıyorlar demek ki. Bu devirde bunlar "aşıldı" deniyordu

• KS de aşıldı işte hayal fantezi gerçek yalan ne varsa :)

Kızlar Ne Diyor 2

• olanları abartısız buraya yazarım. normal hayatta anlatmam kimseye.

0|2
    0|0
  • yok ama ben çok istekliyim her gün sevişsem hergün isterim ama bunu sevgililerim dışında bilen olmaz. kast ettiğin buysa evet. dışardan çok sakin sessiz ve uysal bir yanım var. soguk olduğumu bile söylerler.. içimde ne fırtınalar kopuyor ne yangınlar var nerden bilsnler :))

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok ya ben yaptığım şeyleri anlatmam hele birde yaşadığın yer küçükse hiç anlatmam çünkü kulaktan kulağa duyulup başka kızlar aa bak bu oğlan anlatıyor her yaptığını diyip sonra yanına yaklaşmıyorlar :D ondan anlatmamak en güzeli. veya anlatılsa bile isim verilmeden anlatmak gibi. ama abartmam yani o konuda bir sıkıntım olmadı çünkü şimdiye kadar allaha şükür.

0|1
    0|0
  • çok dürüstüm. yapmadığımı bile söyleyebiliyorum.

0|1
    0|0
  • yaptgım şeyleri saklamam yapmadıklarımı yapmış gibi göstermem

0|1
    0|0
  • neyse o. olduğu gibi anlatırım. abartmışlığım ya da olduğundan az göstermişliğim yoktur.

0|1
    0|1
Yükleniyor...