Söyledikleriniz kız kardeşiniz için de geçerli mi?

Hani bazi erkekler diyoya bekaret iki bacak arasinda degildir kafandadir ve s. Simdi gercekten boyle dusununen kimselere saygi duyuyor ve destekliyorum Fakat bri de sirf kiz tavlamak iyi dusunceli gorunmek in yok efendim biz cinsellik yasiyoruz siz de yasayin falan diyenler var... Peki soum her iki tip erkege acaba bu soyledikleriniz kiz kardesiniz icinde gecerlimi ...Kiz akrdesinizin bir ve ya daha fazla kisiyle yatmis olmasi sizin icin onemsizmi ? Bir abi bir erkek kardes oalrak hicmi doukunmaz size? Gidip oldurun demiyorum fakat bu soyledilerinizin onlar icin ne kadar gecerli ?

Güncellemeler:
Ozel hayata saygi her zaman o baska bir sey cinsellik baska bir sey ..Tutki kiz akrdesinin telefonun smsleri buldun erkek arkadasi yazmi--- Gecen gec eoral superdin spremlerimi yutmana bayildim cok zamaninda bosalidin hicmi koymaz size?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• benim hep söylediğim şeydir bu soruna 5 yıldız benden helal olsun sorduğun soruya. valla bir kız olarak bunu sölemen çok güzel. he cevaba gelirsen o armutlara ben zamanında siz hani bu olayı normal görüyosunuz ya sizin de kız kardeşiniz sırf özgürlük diye onun bunun altına yatsa ne düşünürsünüz diye sordum bu kafadaki erkeklere hepsi esti gürledi. biraz da sert mizac kullandım sorarken bilerek.

soruna da cevabım şu ben 24 yaşındayım ve kimseyle beraber olmadım evlendiğim kişiyle ilkimi yaşıcam. ve bu hani namus iki bacak arasında değil diyen erkeklerin %99u kendi kız kardeşleri için aynı şeyi düşünmüyorlar net yani. abi namus iki bacak arasında değil diyip karşısına çıksa çeker vurur hepsi . . .

2|2
    0|0
    • Ben ya soyledigim gibi kimsenin uckuru umrumda degil bana ne isterse peskes ceksinler sadece boyleleri varsa bir yuzlerine tukurmek istedim

• DEMiyorum oldurelim ama insan sinirden onu bile yapa biliyor onun icin sakin olup hall etmek lazim bunu hazm etmek olanaksiz

• valla Allah başıma vermesin. sırf şu yüzden kız çocuklarını daha çok sevmeme rağmen kızım olsun istememe rağmen istemiyorum kızımın olmasını. devir kötü bakmak çok zor. ama dediğim gibi büyük konuşmuş da olmak istemiyorum başıma gelse o çocuğu öldürürüm heralde. öldürmesem bile yaşadığına pişman ederim yalvarttırırım öldür beni diye :S

Erkekler Ne Diyor 20

• Bir erkek kafasında bekaret konusunu ya aşmış ya da aşmamıştır.

Cinselliği yaşayan kızlarla yatabilmek için bu şekilde konuşuyorsa aşmamıştır ve kendi kızkardeşine de, ciddi biri ilişki yaşadığı kızarkadaşına karşı da erkek hotzotluğundadır.

Sizin anlamadığınız ise,

Bir erkek bu konuyu aşmışsa kızkardeşinin bekaretini de önemsemez. Özel hayatına da saygılıdır.

Ama asıl olarak yaşadığı uzunsüreli ilişkilerde ya da ciddi ilişkilerde belli eder. Beraber olduğu kadının kendinden önceki lişkilerini kabul edemiyorsa aşılamayan birşeyler vardır.

0|0
    0|0
    • Ozel hayata saygi her zaman o baska bir sey cinsellik baska bir sey ..Tutki kiz akrdesinin telefonun smsleri buldun erkek arkadasi yazmi--- Gecen gec eoral superdin spremlerimi yutmana bayildim cok zamaninda bosalidin --- falan hicmi koymaz kardesim size ?

• Ne oldu konu örneği siz olunca hayal gücünüz mü zayıfladı. tut ki erkek arkadaşınız kahvede anlatırken arkası dönük abiniz duyuverdi.

• ayni soruyu soran diger arkadasa veridgim cevabi okuyun

• ben hiç ilişki yaşamadıysam o kızda benim gibi olmak zorun bunu ondan istemeye hakkım var ve şu ben bir kızla konuşurken dedim lafı düşünürüm bu lafı benim ailemden birine dense ben ne yaparım diye kişilik meselsi bu bana göre birşey değil ama benim için önemli

0|1
    0|0
    • ISte sizinn gibiler yuzunden hayat boyle ben yapayim siz yapmayin sen de yapmasina kardesim nefsine sahip cik...Sozum srif sana degil bana ne sizin gibilerin uckurundan ama sizin gibiler yuzunden NE akdar kiz olduruyor erkek kardesleri tarafindan sirf birleriyle beraber oldu diye

• okudum 3 defa yine de ilk yazdigim anlami cikartim kusura bakma ... Cok dogru bir fikirdesin

• ynlış okumuşsun fşkşrşm böyle benim için önemli i şte bu şeyler

• bacım bu zamana kadarki gördüğüm en güzel soru bu. ve haklısın.

eğer erkekler kendi kız kardeşlerini, ablalarını, kuzenlerirni kısaca çervrelerndeki kızları düşünse kimseye sarkıntılık yapmaz.

bazılarının mantığı ben yaparım ama başkası yapamaz mantığı. yazık!

1|0
    0|0
    • Malesef kim ne derse desin erkek eger i*ne degilse kiz kardesinin birleriyle surekli seks yapmasi koyar

• değil merak etme. çok erkek gördüm adam gibi ama aynı zamanda, üstelik sevgilisi de var, kızlara laf atan. erkeklik bu değil ki!

eğer erkeklik böyle oluyorsa o zaman ben erkek değilim. çünkü benim mantığımda karıya kıza laf atmak yoktur.

• " Fakat bri de sirf kiz tavlamak iyi dusunceli gorunmek in yok efendim biz cinsellik yasiyoruz siz de yasayin falan diyenler var.." verdim artını panpa

2|1
    0|0
  • Öncelikle sizi tebrik ederim sorunuzdan ötürü, meselenin bam teline dokunmuşsunuz, ben evlenmeden yapılacak her türlü cinsel eyleme karşıyım, inancım ban bunu öğretti zaten!38 yaşımdayım bekarım ve bir kızın elini dahi tutmuş değilim!Ve bu durum Allah evlenmeyi nasip edene kadar da inşallah böyle devam edecek!

1|0
    0|0
  • Kendim için istemediğim bişeyi başkası içinde istememeye gayret ederim.Bu yüzden kimilerinin arasında saf,enayi gibi laflara maruz kalsamda benim için bunlar hiç bişeyi değiştirmez.

İnsanlığın esas uyması gereken felsefe bu olmalı.

1|0
    0|0
  • senın dusundugunu zaten erkeler senden once dusunuyor bazılarının mezhepı genıstır affedersınız kızkardesını gozunun onunde becerseler ayakta alkıslarla o zıhnıyette ınsanlar var bazılarıda kapıdan dısarı adımını attırmaz erkek sınek gıremez.kendımden pay vereyım evleneceıgım kısı ben ıstesemde zorlasamda ellettırmeyecek ozaman gozuumde o kız buyur hak ettıgı degerı verırım vee bayan kendını ne kadar korursa erkek ıcın onu elde etmek daha degerlı olur o da evlılıge goturur..

1|0
    0|0
    • Hele Sukur inanin ben erkek olsam ayni fikirde olurdum kizim ve seninel ayni duygulari paylasiyorum

• tebrik ederim nokta atışı olmuş :) ayrıca bekaret bacak arasında değildir anlayışının hangi amaca hizmet ettiğini kızların artık anlayabiliyor olmasıda çok güzel :D

1|1
    0|0
    • Bu konuyu hic anlamiyorum arkdasim bekaret tabiiki iki backa arasindadir kizlik zari beyinde degil ya ...Ha demiyorum her halti ye oral anal yap bakireyim de ahlaksizlik yap bir zarini koru ben bakireyim de ama bu kadar da genislik ne yahu?

• tehdit ben ikisinide tercih etmem namus anlayışı toplumun her kademesinde farklı yorumlanabilir ben ikisinide kabul etmiyorum... ama kendi bacısı için bile bu durumu kabul etmeyip sırf popilist ve entel görünme kaygısıyla böyle söylem geliştirenler gerçek namussuzlardır...

• Ben zaten ikisini de hazm atmem ama saygi duyarim ilkini ikincisi egrcek namsuzdur zaten

• kız kardeşim yok ama olsa tabiki birçok kişiyle düşüp kalkmasını asla istemem, adam akıllı evlensin öyle yapsın isterim ama çifte standartçı değilimdir kendim de evlilik öncesi ilişkiye karşıyımdır...

1|0
    0|0
    • Allah korusun kız kardeşim olup ta böyle bişey yakalasam o anki psikolojimi hayal edemiyorum !

• ISte sadece taniyin erkek arkdasalarini konturolu elden birakmayin malesef oyle

• haklısın...

• Beni tanıdılar siz kaçın

1|1
    0|0
    • Şaka bir yana kardeşi için hamile kalmadıktan sonra problem yok diyenini bizzat gördüm,var yani dünyada öyle birileri.

• Oha yuh o neyin akfasidir ... Ya ben demiyorum oyle yapmis kiz kardeslerinizi oldurun tabiiki anlayisli olun doktora goturun problemi varsa ya da sakince konusun anlatin hayat boyle boyle diye yapmayin nolursunuz kardes lan bu dingonun ahrimi gelen giden girsin!

• Sizin abiniz sizin bu türden mesajlarınızı bulduğunda ne tepki veriyor ?

0|0
    0|0
    • Olmadigivi icjn canim bulmaiyor ve telfonuma elini surmuyor benim 2 yillik bir iliskim var abim erkek arkdasimi taniyor ben de onun balasini hersey konturolumuz altinda canim :)

• Sorunuz bekarete değer vermediğini söyleyen erkeklere. dolayısı ile bana da.

Namus, ahlak insanın bacakarasında değil derken biz bir kadının sevdiği hoşlandığı insanla sevişmesinin onu namussuz yapmayacağını, aynı şekilde hayatında cinsellik yaşamış olmanında bir insanı namuslu yapmayacağını söylüyoruz.

cinselliğinde kişinin kendi özeli olduğunu söylüyoruz.

Ama siz hala bizim cinselliğimiz üzerinden bir ahlak tartışması yürütüyorsunuz. Tepkim buna.

• Arkadasim benim ne tartismak ne de hukm yurutmek gibi bir derdim yok me bir kizim ve bunu hazm edemem acaba bende demi hata var cokmu on yargiliyim belki somut ve ciddi cevap verenler olur diye sordum...mesela bu yazdiginiz cevap mantikli benim icin

• madem konuru "kız kardeşlerimize" getirdiniz ben de yüksek müsadenize annenize getirmek istiyorum. anneniz böyle bir konuda "benimle aynı fikirde" ise onu annelikten reddedecek misiniz? eğer anneniz evlenmeden evvel bir veya birkaç erkek ile beraber olduysa bu konuda sizin fikriniz, yaptırımınız ne olurdu?

PS sinirlenmeyi aklınızdan bile geçirmeyin, kız kardeşlerimiz hakkında fikirlerimizi soruyorsanız kendi ailenizdeki kadınlar hakkında merak edilenlere de cevap verecek olgunlukta olmalısınız. vereceğiniz her ters, aksi, küfürlü cevap, o olgunlukta olmadığınızı gösterecektir bizlere.

Saygılar,

0|1
    2|0
    • Hasa niye kufr edeyim ya da kizayim ...Ve Lakin benim annem oyle dusunene biri degil o da ahlaksiz olup bakire olmayi iyi bir sey gibi gormuyor fakat erkekler yapiyor siz de yasayin havasinda da degil... Oyle bir annem olsun hayatda istemem ve olsaydi Allah muhafaza surekli kavga ederdik Sukurki oyle biri degil

• bakireyim diye, kendisini meryem ana zanneden, anal oral her türlü ilişkiyi yaşamış birini mi tercih edersiniz? yoksa delikanlı gibi, sevdim, birlikte oldum, terketti diyeni mi? ben her zaman delikanlı insanları tercih ederim...

• Lutfen soruda yazdilarimi dikkatle okuyun ben gercekten oyle kabul edenlere saygi duyarim ama ben lafta yole soylenelere gicik oluyorum ...Kaldiki anneme oyle bir sey olsa babam gecesinde bosardi ... Lutfen bunu sorgulamayim bu benim secimim olmazdi ama o oyle yapardi ...Ben siz de oyle yapin demiyorum konusun anlatsin kimle nasil yapmis ama yalana olmasin ...

• çözmüşün zaten olayı

1|0
    0|0
  • ne diyorsam geçerli.itle kopukla olmayacak kadar zeki bir kardeşim var.

0|0
    0|0
  • Artı verdm. Kiz kadesim yk ya :))

1|0
    0|0
  • Öncelikle ben merkezcilikten kurtulmalı insan ve dünyaya at gözlüklerini çıkarıpta bakmalı ne yani başkalarıyla yatarken iyi hoş fakat aynı olay kendi kardeşinin başına gelince namus müsvettesi olan yobaz ve gerizekalı insanlardan gerçektende nefret ediyorum ve bence herşeye pozitif bakılmalı ben demiyorum herkes sevişsin diye ama anlayışlı olmak gerekiyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim yok empati yaptığımdan kızı zor durumda bırakmak istemem.

0|0
    0|0
  • Tek cocuk oldugum icin bunu kızımda yok ama varmıs gibi yorumluyim eger gerçektende sevdigi biriyle yasarsa ilişkisini saygı duyarım ve her zmaanda desteklerim ama her önüne gelen muhabbetide savundugum sey degildir ve onaylamam.

0|0
    0|1
  • kızkardeşimiz de bayan değil mi?

her ne kadar biz görmesek de o da seksi bir kadındır başkalarının gözünde..

bunu kabullenmek gerekir..

o dediğiniz sms olayı da bunun doğal sonucudur..

bazı şeyleri görmemek veya karışmamak en doğrusudur bence..

1|0
    0|1
  • Güzel soru sormuşsun helal olsun. Genelde herkes ister kendisiyle tüm kızlar yatsın herşeyi yapsın ama ucu onların yakınlarına gelince ahkam keserler. Ama ben kızların düşüncesine de karşıyım. Diyolar ya erkekler yaşıyosa biz de herşeyi yaparız diye. Bence toplumun bu yöne değil tam tersi yöne gitmesi gerekir. Keşke herkes kendini tek kişiye saklasa.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aa olur mu onlar bacıları , onu karıştrma derler şimdi

2|5
    1|3
  • Sana ne ne ilgilendirir sen kıstlanıyorsan senin bileceğin şey

0|0
    2|1
    • Arkadasim sana yalvardim gel de yorum yap diye sorum zaten erkeklere ... Benim fikrim net sadece onlarin fikrini merak ettim

• Bravo doksandan gecirmissin soruyu tebrik ediyorum D

0|0
    0|0
  • Helal be sana helal. 5 yıldızı verdim .

1|0
    0|0
  • Namus iki bacak arasinda degil yok zar da degil nerde ya bu namus ? Iliskiye girecem ama digerine ben iliskiye girdim diyince namuslu mu olucam ? Sözde namus kafadadir diyen zihniyete yaziklar olsun diyorum. Namus iki bacak arasinda basliyor kafada bitiyor.

2|1
    0|0
Yükleniyor...