İlk olarak nereye yöneleyim?

Baktım gördüm ki burda cinsellik en eğlenceli alan bundan sonra cinselliğe takılıcimm ama ilk olarak nereye yönelmeliyiz :D

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik alanında yazacaksanız, her erkek üye gibi önce :

- Penis boyu nekadar olmalı, kızlar size ne kadar lazzım vb penis kompleksi sorularından sor.

- Kızlar sizi ne azdırır ve benzeri sorularla 2 sözcükle cinselliğin parolasını keşfetmeye kalk

- Sabah kalktığında neden ereksiyon durumunda kalıyorum size de oluyor mu sorusunu sor

- Bu bizim Türk kızlar neden böyle ya diyerek dünya kızları ile Türk kızlarını karşılaştıran sorular sor okuyan vay be bu kardeşimiz bütün ülke kızlarını biliyor ama bizden memnun değil desin.

- Anal, oral gibi içinde kalan, p*rnolarda seyrettiğin fetişler hakkında soruları, len kızlar bundan zevk alıyonuz di mi ? soruları sor

- Bekaret konusunda hayıflan, artık bakire kız kalmadı diye dert yan milletin bacakarası üzerinden namus abidesi takıl, öte yandan bekaret meselesini aşmış olduğun kızlara asıl, hemen pas vermezlerse bozulup bas küfrü.

- Artık sende KS nin cinsel alanı harbi üyesi oldun sayılır, hoşgeldin.

2|1
    0|0
    • insanlar grup gruptur ks bir grupsa burdaki insanların birbirlerinden farkı yok demektir fark yaratmak istiyen insan farkındalığın farkında olup burada bulunmaz kardeşim hoşbulduk

• güzel bir özetti :)

• :))) çok güzeldi

Kızlar Ne Diyor 4

• sakın ol şampiyon D:

0|1
    0|0
  • penis boyu ve bekaret soru sormasa da her türkü fanteziye açığız :)

0|0
    0|0
  • Mümkünse o soruları cevapla ama o sorulardan sorma vallla bak bıkıyoruz hergün okumaktan :D

0|2
    0|0
    • orgazm üzerine ant içerim ki elimden geldiğince yaratıcı olacağım :D

• Ant içmek = yemin etmektir. Yemin ederken biraz daha saygılı olmalısın bro.

• hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim kardeşim ama benim için yemin dinimizde bulunan bildiğimiz 3 kelimedir ant içmekte bir yemindir ama ben burda vallahi billahi tallahi lafızlarından birini kullanmadımve bu şekilde vicdanımı rhatlattım yani allahın üzerine yemin etmdim

• burada kal bebeğim :)

0|1
    1|0
    • burdayım burda merak etme :)

Erkekler Ne Diyor 2

• hey dostum senin sorunun nee

0|0
    0|0
    • :D düşündüğüm herşey bir sorunumdur

• yo yoo ksinlikle şiddet yok hemiz kardeşizz

• maalesef öyle bir aptallık yaptım nasıl yaptığımı bilmiyorum 4-5 aydır sinir sistemim bitik her gün kavga gürültü pişmanım çok kötü utanıyorum kendimden neyse

• Banyoya yönel :)

0|0
    0|0
    • hahaha :D bana yönelmede nereye yönelirsen yönel cevabını bekliyordum erkeklerden :D

• valla o konuda senden şüphe duymadık kardeşim ama sen kendinde sıkıntı sölüosan söle de biz de kollayalım g.tü :D

Yükleniyor...