Penis görmeye dayanamıyorum. Normal kadın tahrik olmaz mı, bende mi sorun var?

ya sevgilimle yüzeysel şeyler yaşıyoruz dokunması öpmesi sevişmek çok zevkli. ama onu görünce soğuyorum, korkuyorum.sex filmlerinde felan da bakamıyorum. normal kadın tahrik olmaz mı? ben de sorun mu var bakire olduğumdan mı

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sen aşk kadınısın sevgi dolu romantik. romantizm senn başını döndürüyor. o şeyinde romantizmini bozduğunu düşünüyorsun. aslında en güzeli bu. romantizm kokan bir kadınla olmak herşeyden daha güzel. sen böyle devam et canım.

2|1
    0|0
    • aynen ya valla çok doğru söylemişsin. işin en romantik kısmını seviyorum gerisi beni etkilemiyor. lezbiyensin diyen bile olmuş.

• insanlar artık bazı şeyleri normal normal olması gereken şeyleride anormal olduğunu düşünüyorlar. ama garipki kendilerinin anormal olduğunu bilmiyorlar :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Bende vajina görmeye dayanamıyorum gördükçe kanım çekiliyo öpüp yapışasım geliyor harıl harıl işleyesim geliyo :)

0|0
    0|0
  • Isırır derlerya korkutmak için epiri yaparlar sen hala onda takılı kalmışsın şaka o şaka ısırmaz korkma alışırsın zamanla olur gider

0|0
    0|0
  • insanlar en krktuğu şey bilmediği şeylerdir. Sende ilişkiiye girdikten sonra penise bakış açın değişecektir :)

0|0
    0|0
  • göstermesi hata onun yeri aşağıda kedi yerini bulur zaten neye sana gösteriyorki

0|0
    0|0
  • Benimkini görsen bayılırsın o zaman yemin ederim.

0|0
    0|0
  • eninde sonunda yiyeceksin onu kacarin yok:)

0|0
    0|0
  • sıkma canını evlenince bir kere tadını bakınca vazgeçemezsin bile sen de sorun yok

0|0
    0|0
  • alışkın değilsin, büyüğünce gecer

0|0
    0|0
  • sorun var sende o senin herşeyin olcak zamanı geldiginde

0|0
    0|0
  • sende heyecan var utanma alışırsın

0|0
    0|0
  • Tadına bakınca rüyalarında bile görür doya doya bakarsın.

0|0
    0|0
  • toplumsal sorun

0|0
    0|0
  • bence normalsin alışık olmadığın içindir ilişki yaşayınca geçip gider bu dşünce

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdikten sonra düzelecek merak etme olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • olabilir.bilemiyorum ama bence ilişkiye girmediysen hiç yani hissetmediysen ondan olur.bence

0|0
    0|0
  • vajinismus olmuşsun sen bebeğimya ah ne yazıkkk

0|0
    3|2
    • hayatında hiç öyle birini görmeden nasıl da yorum yapıyorsunuz ya!

• ben erkek olduğum halde küçüklüğümden beri en sevdiğim şey penistir:))))))))))))penis görünce soğunulurmu yaw... bir tadına baksan o zaman diyeceksin ki ne salakmışım:))

0|0
    0|1
  • ilerde alışırsın bende kendiminkini küçükken gördüğümde korkuyordum :D

0|0
    0|1
  • sıkma canını evlenince geçer...

0|0
    0|1
  • Korkacak bişey yok. Kızlar her şeyi abartır o kocaman şey diye korktukları 12-14 cmlik bişey. sallayanlar var aldırış etme.

0|0
    0|1
  • Neyine dayanamıyorsun ?Ona göre yorum yapmak gerekir.

0|0
    0|1
    • iğrenç geliyo

• Ama bir nedeni olmalı.Bilinçlaltına buna neden olan birşey avr bence.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun var ve doktora gitmelisin ya da lezbiyenliğe hoşgeldin bebeğim :D

0|2
    0|2
    • bir dakika şimdi kız penis görmekten hoşlanmıyor diye doktora git diyorsun sende sorun var diyorsun fakat lezbiyenlik çok normal şu durumda size göre :)

• o zaman çok yanlış yerlere gidiyor olay aslında ama ilki daha mantıklı doktora gitmesi veya diğer seçenekleri değerlendirmesi. :)

Yükleniyor...