Doğum kontrol hapı kullananlar, fikri olanlar?

Doğum kontrol hapları reçetesiz alınabilir mi, iyisi hangisidir, tavsiyeleriniz neler? Kullanım durumunda kilo, kıl, tüy gibi etkileri var mıdır?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• doğum kontrol hapını hangi amaçla kullanmak istiyorsun ? hormonsal sebeplerden kullanmak istiyorsan zaten kadın doğum doktorları mutlaka veriyorlar bu hapı . Sivilcelenme sorunun ya da tüylenme sorunun var mı ? adetin 3. gunu yapılan hormon tahlılınde bu sivilcelenme ve tuylenme kaynagın sayet hormonsalsa zaten verecektır doktor . ya da adet sancın ve adet geçikmesi yaşıyorsanda veriyorlar . Genelde diana 34 verirler , en tehlikeli yan etkileri olan haptır . bunu yazarlarsa yasmin rica et . yasmin en zararsızı . doğum kontrol hapları eger kılo almaya musaıt bir bunyen varsa rahat 7-8 kılo almana sebep oluyor . en buyuk avantajı ; direkt kadınsal hormonları etkıledıgınden gögüsleri ve popoyu çok dolgunlastırıyor kullandığın surede . ama kullanmayı bıraktıgında dolgunlukta gidiyor . Dediğim gibi hormonsal bir sorunun yoksa zaten kullanma direkt tüm hormonları bozacaktır cunku .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu haplara mutlaka doktora danışıp başlamalısın.Bazı kişilerin içmemesi gerekiyor bu tür hapları.Başladıktan 1 ay sonra korumaya başlar haplar.

1|0
    0|0
  • Siz kadınlar mutlaka daha iyi bilirsiniz ama klasik kıl tüy gibi klasik yan etkilerden başka kan değerlerinde düşme, demir eksikliği gibi etkileri olduğunu da hatırlatmak isterim

1|0
    0|0
  • kırmızı bomba kullan

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora muayne olmadan alma tavsıye uzerıne olmazz

1|0
    0|0
  • Bir kadın doğum uzmanından tavsiye almadan önce recetesiz dahi satılsa alma derim. Bende kullandım, yan etkisini Allahtan görmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...