Sevgilinizin nerelerine dikkat ediyorsunuz?

ben sevgilimin olmadık yerlerine dikkat ediyorum neden bilmiyorum. yanlış anlamayın diyeceğim ama ben başkasından duysam yanlış anlardım. sevgilimin poposuna çok dikkat ediyorum o yürüyorken, oturup kalktıgında benim gözler hoop popoya kayıyor. bir de çok afedersiniz ama pantolonon ön kısmısı malum yeri gözüme çarpıyor yani çok özür dilerek soruyorum bunu, öyle cinsellik yaşayan bir sevgili de değiliz ama istem dışı gözüm kayıyor oralara sonra utanıyorum kendi kendime kızıyorum sapık mısın kızım ya diyorum... siz de böyle misiniz? yani kötü bişi düşünerek de bakmıyorum söz konusu sevgilim olunca o yürürken oturup kalkarken vereceği her frikik vs bende refleks olmuş rsmen başka erkeklerde gözüm kaymıyo onda kayıyo kendime kızıyorum. tamamen istem dışı. sizde böyle misiniz? kendime çok kızar oldum aklıma geldikçe utanıyorum da kendimi göz tacizinde bulunuyor gibi hissettim. gizli cevap verebilirsiniz özellikle kızlar, böyle oluyor mu sizde de?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• Her zerresine bakıyorum.Sevgilim yani benim heryerine bakarım sende kötü hissetme gidip başkasının sevdiğine bakmıyosun.

4|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevgilime de bakmayacaksam, kime bakıcam amk... :D

Sevgilim yok, o ayrı konu... :)

Sen de bir tuhafsın yani gizli, cık cık cıklıyorum seni... :D

0|0
    1|0
  • Bacım bu konu cinselliğe girer :)

0|0
    0|0
  • Bak gitsin sevgili senin değil mi canın ne istiyosa onu yap utanmana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Ben hiç gözlerinden altına bakmadım hep omuz hizası sevdim...

1|0
    0|0
  • göz bu istem dışıda olsa bakıyor insan. ayrıca kızlar genelde erkeklerin popolarına bakıyor :D

0|0
    0|0
  • walla bugün ders sırasında yanımda oturan kızın gözleri de benim dükkana kaymıştı, fark ettim; ama ses etmedim :D sapıklık değil de, içgüdü diyelim biz buna ;)

0|0
    0|0
  • herşey gözlerde başlar.

0|0
    0|0
  • Adamın gotune ne bakıyon sen tehlıkelısın aga kaçın amq

0|0
    1|0
  • Sevgiliyseniz aç ta bakayım bile diyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Erkekde frikik ve guzelmis :D Bence normaldir

0|0
    0|0
  • Sen birde erkelerin gözünle bir baksan ahahahahah

0|0
    0|0
  • sevgili hayati bana ters

0|0
    0|0
  • sen de bir sorun var

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama bir kizin gögüslerine, bacaklarina, kalcalarina ve udaklarina bakarim hep

0|0
    0|1
  • kalktı mk... ne yapsam da indirsem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu sorunun kategorisi yanlış " cinsellik " olmalıydı sanırım. ;)

0|1
    0|0
  • sevglin değilmi sen bakmıcanda kim bakçak sapıklık bişeyi yok bence.

2|0
    0|1
  • ben bakmazdım şahsen ön kısmına falan,eminim farkeder baksam bir erkek çok utanç verici bişi o benim oralarıma baksa bende rahatsız olurum şahsen

1|0
    1|0
  • sevgilim değil ama ağzının kenarındaki mayoneze hipnotize olmuştum bugun hjkjhghj

1|0
    3|3
  • Baktığını görürse yanlış anlar çok bakma :Dd

0|0
    0|0
  • bence pek bakmamak lazım orlara :)) gözlerine baksam yeter

0|0
    0|0
  • yok benimde hep popoda ve ön kısmısındadır :D biraz içgüdüsel.. hani kimi ayakkabıya kimi kıyafete diker gözlerini bende o olay yok

1|0
    0|0
  • Fazla bakma bence :)

0|0
    0|0
  • Uuu beybi.. uu..

Benim sevgilim yok. Olsaydı bakmaya kıyamazdım herhalde.

0|0
    0|0
    • ama sonucta sevgilin onun herşeyi dikkatini çeker, ister istemez bakardın dimi? kendimi sapık gibi hissediyorum gözüm kayınca..

• şaka yapıyorum be kuzum , bak tabi, ileride eşin olacak insan belki de.:)

Yükleniyor...