Evlenmeden olmayacağını söyleyeceğim tepkisi nasıl olursa benimle ciddi olduğunu anlarım?

2 yıl ilişkim oldu ve sevgilim bakire olmadığımı biliyordu 2 yıl çıktık ve sorunlar yasadık bana yanlış yaptı ve ben ayrıldım o zmnda ayrılmak istemiyordu ama ben ayrıldım 6 aydır ayrıyız ama tekrar barışmak istiyor o zmn birlkte olmuştuk ama tekrar barıstık mı evlenmeden olmucanı sölücem bu şekilde benimle ilersini düşünüyor mu düşünmüyor mu anlarım kalırsa benimdir kalmamışsa hiç benim olmamıştır öyle değil mi ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• eger ciddi ise. söz nişan vs yapsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen öyle :) Evliliğe kadar bu işin olmayacağını söyle, şayet reddederse kendin kaybedersin diyip geri çekil ve önüne bak sadece...

cut.

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama reddetcenini samıorum çünkü beraberken bir kere demişti evlenmeden yapmıyalım die o kendi demişti

• okitooo teskkürler :)

• her seye kanmada işi bir resmıyete dokun bakalım neler olacak tamam mı dıyecek yoksa devammı ?

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
    • neden bir çok kişi der seni kullanmak için çıkar tekrar sölediğimi kabllenirse neden devam eder öleyse ?

• İlk etapta istemez gibi görünüp sonra bastırabilir. Ya da "ne alırsam kardır" diye düşünebilir. "Elim boş kalmasın, birini bulana dek idare ederim" diye düşünebilir. Biten bir ilişki bitmiş olarak kalmalı. En iyisi.

• ama istese her türlü yapar yaptı iş ona çok müsait çünkü o ortamlarda her türlü insanlar oluyor

• Çok sığ ve yanlış bir düşünce tahmin ettiğin gibi olmayacaktır

0|0
    0|0
  • O seninle evlenmez ilişkiye girecek birini arıyor oda en uygunu sensin

0|0
    0|0
  • :) yine mi sen ;)

0|0
    0|0
  • evet evlenmeyi kabul etse bile birlikte olma evleninceye kadar ha :)

0|0
    0|0
    • 2 sene çıktık o zmn olmuştuk ama bu ara verdik tekrar barışırsak olmucakk onada sölücem

• evet evlenmeyi kabul eder olur olur evlenmez seni kullanmış olur gene

• bence onun amacı senı kullanmak başka bir şey değill

0|0
    0|0
    • ee dediğimi kabul ederse amacı ne o zmn ?

• zaten birlikteykende ilk kendisi demişti bana evlenmeden yapmıyalm artık die

• demek var uygulama var nılemezsın ne olacağını

• kalırsa yatıya kalır bir şekilde halleder gene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...