Sen evlenecek kız mısın yoksa eğlenecek kız mısın?

Evet özellikle bekar olan kızlar bu sizin için siz evlenecek bir kız mısınız yani anladınız siz onu ya da eğlenecek kız mısınız bunuda anladınız sanırım.

Evlenecek: bakire.

Eğlenecek: bakire değil.

Hadi bakalım kimse tanımıyor zaten burda sizi başka soru bulamadım valla.

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar valla bağırasım geldi kalbini kırdığım varsa özür diliyorum sorunun özü şu bakire misin değil misin açık sormamak için evlilik filan dedim ne kadar taktınız ayrıca şunu demek istemedim bakire olmayan bir kızla evlenilmez demek istemedim. offffff offfffff. Sorunun anasını bellediniz tebrik ederim sizi.

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevişti bir bakir ile bakire.

Erkeğe milli dediler, kadına fahişe..

Cemal Süreya

Neden namus ya da evlenilecek gibi olaylarda kadınlar hep yadırganıyor, etrafta o kadar namussuz erkek var iken ?

Namus sence bacak arasından akacak olan iki damla kanda mı ?

Neden insanların ne olduklarına, sana verebileceği mutluluğa bakılmıyor da direk bakire mi değil mi diye düşünülüyor ?

Bunlar bir takım kişisel seçimdir, sen (bağlantıyı sen paylaştığın için sen diyorum belki öyle olmaya bilirsin!) kızlar ile birlikte olmak için tonlarca dil döküp onların duyguları ile oynayıp sonra peçete gibi kullanıp atılmaktan haz aldığını mı sanıyorsun ?

Her insan hata yapabilir ve hayat çizgini çizerken cetvel kullanamazsın arkadaşım.

Lütfen böyle saçma ve yobaz düşüncelere bürünme, seks yapmayıp bakire olarak evlenmek bir bayanın kendisine olan saygısından da olabilir, içinde yaşadığı toplumdan dolayı da böyle olabilir, benim bir sürü tanıdığım erkek var eşime hakaret olur diye bakirliğinden ödün vermeyen insanın düşüncelerini her şey değiştirebilir, saçmalayan bir toplumda yaşamaktan bıktım yıl olmuş 2013 teknoloji çağında yaşıyorsun hala bilgisayarı p*rnografik yayınlar için kullanıyorsun, biraz bilgi için kullan biraz kitap oku be ! İnsanların duygularına önem vermeyi öğrenin biraz, dış görünüş tamam önemli de gelipte "angelina jolie" seninle evlenmez ya da kızlar boşa "brad pitt" i beklerken elinizdeki "Johnny Depp" ten olmayın... !

İsimler örnekti bazıları ona da takıntılık yapacak güzellik ve yakışıklılık kavramı görecelidir !

Eksileyecekler size diyecek birşey kalmamış.

3|0
    0|1
    • Sana katılıyorum. Bende seninle aynı fikirdeyim ama gelde bunu onlara anlat.

• Kırk düşün bir konuş demiş atalarımız, o insanlar içip içip bir şeyler söyleyip Arog filmindeki gibi "Yaz bunu güzel laf" dediğini mi sanıyorsun arkadaşım, bir şeyi söylemek var birde başka bir yolla anlatmak var sen belki doğru düşünüyordun ama buradaki herkese düşüncelerini yanlış aktardın insanlar beyin okuyamaz.

Bu videoyu izlemeni tavsiye ederim. link

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapma ya?!

Sizin gibi beyni çürümüş insanlara ne kadar çok acıyorum , bilsen?!

Geri kafalı .

Eğlenilecek kızla seviş yani , öylemi?!

2|3
    1|5
    • Kız demek ki bakire değil.

Yarası var, gocunmuş.

[:

• Bende senle aynı şeyleri düşünüyorum. İyi geceler Görüşürüz.

• Saol , sanada .

• Evet gencler zarla evlenen bir adam daha tanidiniz fjdgdjdhdkd

2|0
    1|5
  • hiçbiri .

0|0
    0|0
  • Geylenilecek insanım .

0|0
    0|0
  • her ikisi de.

0|2
    0|0
    • En iyisisin

• Çevrem evlenilecek biri olduğumu söyler. Ama eğlenme adına nasıl biri olmalıyım onu bilemedim de :)

• eşim her ikisine de giriyor:) hem karizma ağır abi gibi duruşu hem de çocuksu yanı olan.

• Evlendiğimde bakire değildim.7 yıldır evliyim ve Allah'a şükür de çok mutluyum.

2|0
    1|2
  • bu ne saçmalıktır ya böyle sınıf sınıf ayırmak sizin neyinize! bakire olup analdan her boku yiyen kızlar ne sınıfına giriyor! sevişmek sadece kadına mı haram! sizler nesiniz. siz sevişiyorsunuz bir halt yokta kadınlar sevişince mi suç! insanız biz insan. köle değil! sınıflara ayıramazsınız! zihniyete bak! böyle düşünen herkesi kınıyorum...

1|1
    1|4
    • Soruda bakire olmayan kızlarla evlenilmez dediğimi zannedmişsin ama öyle demedim yani o soru sorma şeklinden kaynaklandı bende senle aynı fikirdeyim rahat o.

• evlenilecek kızdım evlendim zaten :))

0|2
    2|0
  • senın psıkolojık sorunlarının olduğnu düşünüyorum

2|0
    1|2
    • Bende aynı şeyi senin için düşünüyorum hastalığınıda söyleyim istersen sen paronayaksın çünkü beni görmeden nasıl böyle bir teşhis koydun kendi kafandan aynı şeyi bana sorarsan bu cümleyi o hastalardan başkası kuramaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• yaaa bakıyorum yeni nesilde bu geri kafalılıklar biter mi diye ama aynı tas aynı hamam demekki değişen pek bir şey yok... üzülüyorum çok...

3|0
    0|0
    • Kız değilsin şey gibi ortaya atlayıp tuhaf bir cevap verme bari. Sen başka bir soruyu cevaplamış olabilirsin cevabının benim sorumla hiç bir ilgisi yok geri kafalı kimmiş şimdi anladın mı.

• Bunlar böyle işte , çürümüş ufacık beyinle yaşıyorlar .

Eğlendiği kızla da sevişip bir kenara koyuyor işte .

Zar hastası şizofrenler .

Bu sitede bunlar konuşulmaz , ahlaksız oluveririz ansızın .

• Ahmetcigim yazdıklarını okurken midem bulandı.Bu durumda tecavüze uğrayan 13 yaşındaki kızda eğlenilecek kategoriye giriyor.İnsanları kategorize etmen pek hoş bir durum olmasa gerek.

4|0
    0|0
    • Yok jacker öyle demek istemedim o sadece soruda öyle anlaşılmış aslında sorunu özü şu bakire misin değil misin ama biraz açtığım için soruyu böyle anlaşıldı.

Yükleniyor...