Nasıl bu kadar önemsemezsiniz?

Belki bu konuyla ilgili 100lerce soru soruldu ama ben hiç sormadım ve merak ediyorum hani erkekler diyoya benin için bekaret önemli deyil saygı duyuyor hatta bazan destekliyorum fakat arkadaşım kendi zevki için zamanında 1 2 ya da dahafazla erkeklw ister sevgilisi olsun ister nişanlısı beraber olmuş bir kızı nasıl kabil ediyosunuz? Cinsek ilişki sırasında karınız altınızda orgazm olup keyifden inleren hicni aklınıza gelmez faha önce üstüne çıkan erkekler onlarında altında böyle İnlemekleri zevkden ...tersi kızlara da ait

Güncellemeler:
Ya arkadas ben sadece erkekleee demiyorum aynj durum kizlarda da gecerli...Ben duygusal insancil acidan bakiyorum ...Kizlik zari degil derdim

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar sana katılıyorum ama gerek bu sitede bayanların yorumları gerek gördüklerimden sonra bakire bile olsa kimseye güvenim kalmadı :s

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kız-erkek için aynı sorun her zaman var. Erkek yazdığınız gibi düşünürken, kızlar daha çok "ya onun vücudu benden daha güzelse?" ya da "benden daha iyi mi sevişiyordu acaba?" diyerek gereksiz kuruntular yapmakta. Aslında işin doğrusu geçmişi geçmişte bırakmakta. Ben erkek gözüyle bakacak olursam o zaman bakire olmayan hiç bir kız evlenmesin..! Saçma değil mi? Bu durum sadece 3-5 sefer ilişkiye girmiş kızlar için geçerli değil. Ya evlenip boşanmış olanlar? Onlar bu işi yüzlerce defa yapmış olarak evleneceği kişinin karşısına çıkıyorlar. Sadece dul ile dul evlenir diye bir kural da yok. Bu tamamen kabullenme meselesi. Bekareti sırf vajinal boyuta indirgememek lazım. Ben o kadar çok bakire kız tanıyorum ki, flört ettikleri erkeklerle vajinal seks dışında yapmadıkları seks türü kalmadı. Nadiren çıksa da gösterebilirmisin yaşı 25-28 aralığında olup da eski flörtleriyle oynaşmamış bir kızı? Kafaya çok takarsan "bu dudaklara kimbilir kimler yapıştı, bu göğüsleri-kalçaları elleyen oldu mu, acaba anal-oral seks yapmış mıdır?" diye paranoyak olursun..! Yanlış anlaşılmasın tabii bekaret önemsizdir demiyorum. Lakin devir değiştikçe ve yaş ilerledikçe bazı şeyleri kanıksıyorsun. Günümüzde cinsellik yaşı 18'in altına inmişken benim gibi 35 yaşını devirmiş birinin de tutup "ille de 32-33 yaşında bakire kız isterim" deme gibi lüksü de fazla yok. Bir de işin aşk boyutu var. Sen 2-3 sene flört et (diyelim ki içinde hiç cinsellik olmasın), deliler gibi sev, bakire değil diye sırtını dön ve git. Bu hakikaten aşık olan insan için pek kolay değil. Daha dakika 1, "ben bakire istiyorum" diyen adamın da zaten amacı aşk-sevgi değil, sadece zar patlatmak... Ben olaya biraz karşılıklı bakıyorum. Bakire istiyorsan sen ne kadar bakirsin? Penisin her kalktığında bir kızla yatmak için yan tutuş, hatta onlarca hayat kadını veya sevgilim dediğin tiple yat, hatta hatta 2-3 kızın kızlığını bozdum diye göğsünü gere gere övün, sonra çık deki evleneceğim insan bakire olsun. Sen yapınca cinsel istek oluyorda kız, erkek arkadaşıyla yapınca niye kötü?

1|0
    0|0
    • Benim soylemek istediklerimi daha yumusak bir dille anlatmissiniz...Fakat evli dediniz insa zaten namusuyla evli olmusdur...Zaten ben tek erkekler icin degil ayni spruyu kizlar icinde sormusdum...evet sahsen ben erkek olsam dusunurim acaba bu dudaklara kimler uqpisti diye

• Ne olacak peki o kadınlar

Öldürelim mi,hapise mi atalım ,dışlayalım mı ?

Tamam yaptı belki inanılmaz hazlar aldı yaparken belki kandırıldı belki belki vs. ama sonuçta o da insan.

Suçu kadın olmak mı ya da bir zar ile sınanmış olması mı?

Madem "kariniz altinizda orgazm olup keyifden inleren hicni akliniza gelmez " diyorsun

Peki senin kocan altına alıp orgazm atırrığı kadınları düşündükçe sen gurur mu yapacaksın.Aferinm kocacığım yine vur hep altındayım mı diyeceksin ?

İnsan olarak yargılayalım kişileri cinsiyetleri ile değil.

Ki yargılamak bile bize düşmez.

6|1
    1|0
    • Ben bakir olmayan biriyle evlenmem arkadas obu soyluyorum iste her turlu ogrenirim bakir degilse biter bu kadar basit oldurmeyin alin kariniz diye takin kolunuza bir de yaptiklariyla gurur duyun belki gelecekde kizina anlatir aldigi keyifleri

• Anlamadim

• Sen anlayamadığın için bu soruyu sordun zaten.

Daha cevap yazmayacağım lütfen atıfta bulunma.

• Arkadaşım merhaba,

Bu soru her ne kadar erkekleri hedef alarak sorulmuş olsa da aslında kadınlara yaptığın bir haksızlık...

Senden yola çıkalım ve düşün ki çok sevdin ve hatta evlendin... Bir sebepten eşinden ayrıılmak zorunda kaldın veya onu kaybettin...

Ve Allah bu ya, buraya yazdığın konu senin başına geldi ve aşık oldun yeniden... Yeni sevgilinin sana başkalarının altında inlediğini, kıvrandığını mı hatırlatmasını istersin, yok saymasını mı?

2|1
    1|0
    • Sonda kizlara da ait diyorum...Evlilikle bekar biri ayni degildir ...Evli biri adini ustunde evlidir ve zaren gerken urrlu yasamisdir ...Bekar bir kizin yatmasi sadece...

• Bana gore ne erkegin en kadinin hakki var her ikisi zina sonuta

• Bu konuya çok düz bakıyorsun...

Emin ol işler bazen hiç anlamadıgın şekilde gelişiyor...

Bir erkek ister el değmemiş olsun, ama nasıl olacak, gidiyo kendi dokunuyo önüne gelene ne hakkı var bunu istemeye, hadi ben bakir bir erkeğim benimde illa ki bu konuda önceliğim var bakir olsun diye... Ama nasıl ayırt etcen.. Hadi ayırt etmeyi geçtim

Önüme iki kişi koyuyorum

-Uyumlu edepli ahlaklı karakterli kafa dengi vsvs bir tek bakir değil

-Uyumsuz, biraz edepli, eh ahlaklı sayılır, karakter dozu sınırlı, kötü huylu, çok zıt düşüyoruz ve bakir

Ben şimdi nasıl seçim yapayım... Bakir diye diğerini mi eleyim, demek istediğim nokta burası...

Haa ince ayrıntıya getirmedim noktayı... Bir insan geçmişte bişe yaşamış olabilir, ama her seferinde pişman olup bir daha yapıp pişman olup, aman bir daha yapim pişman olurum kurtulurum hesabı gitmişse işte o kişi olmaz... Ben bu durumda onun garanti belgesi oluyorum...

İnce hesaplardır bunlar... Yoksa illa ki bir insan kaldıramaz...

3|0
    0|0
    • Benim de soylemek istedigim bu eger yapip pisman olmussa belki aff ederim yok bununla gurur duyuyosa o insan benim icin olmusdur ve ahlaksizdir

• Hayır ahlaksız ve namussuz olmaz. Sadece ben kabullenemem, gücüme gider yani, ne malum bu aşamada benimde onun malı olmayacağım...

Bakış açısı ve aradaki bağ önemli... Geçmişi silmeyi bilmeli insan, arayışını geçmiştekilerle kıyaslayarak yapıyorsa zaten gene bana ulaşamaz... Bu böyledir yani...

Yoksa bütün ilişkiye girmişler benimdir havasında değilim, hevesliside değilim, sadece bu açıdan yorumum böyle

• önemsemem diyenler ezberden konusuyor.

1|1
    0|0
  • Bu sitede gördüğümüz kızlar gibi, her şeyi yaşayıp, bakireyim diyenlerdense, bakire olmadığını açık açık söyleyenleri tercih ederim. Arada ciddi bir dürüstlük farkı var.

3|0
    1|0
  • bi yerden sonra buz kesebiliyor insan

0|0
    0|0
  • ben gerı kafalıyım bu konularda bekarette bakırlıkte benım için önemlıdır

1|0
    0|0
  • Haklısın panpa seni tebrik ediyorum tam olarak düşündüklerimi yazmışsın.

1|1
    2|0
    • tesekkur ederim aciktan sormama neden abazalar dostluk atiyor

• Ben ateistim.

• Saygi duyarim ama atesitler de insandir Allaha inanci olmasa bile ailesine kendisine saygisi vardir :)

• bakirim ilk eşimle olacam

1|0
    0|0
  • Erkeklerin geneli için bu önemlidir ama bu iki taraf içinde geçerli kız nasıl hassas oluyorsa erkekte aynı şekilde olmalı değerlerine sahip çıkmalı bence.

0|0
    0|0
  • sevince görmüyorsun aşkın gözü kör ya

1|0
    0|1
    • Gozune sevemeyi ne aski ya...Benim kizim benkm mide kaldirmaz bilmen kac kizla yatan erkegi erkekler nasil hazm ederler alam vermiyorum

• :) zaman gösterir hayırlısı olsun

• Benim sorunum hasa kimise yargilmak degil hakkimda yok zaten sadece bir kiz olarak kendimi erkeklerin yerine koyunca hazm edemiyorum bunu

• Kişilik önde gelir..

0|0
    0|0
  • ben anlamam bu yaşıma kadar kız eli deymedi deymezde evlenene kadar olmaz ya bakirim evleneceğim kızda bakire olmasını istemem en doğal hakkım

1|0
    0|0
  • Erkekler diyorya kısmını değiştir bence kimi erkekler diyor diye yaz.Onların bile içini kemiriyordur bu konu ama neyse

0|0
    0|0
  • evlenip boşanmışsa kimse aramaz. ama evlenmemiş yapmışsa zaten o kız yarın baskasıylada yatar.evlenip ne yapacan.bu kızları zaten zengin yaşlı adamlar alır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızın bakire olması daha önce kimsenin altına yatmadığı anlamına girmez bir.Her b.ku yiyip bakire kalıp evlendiğinde kocasına sen ilksin aşkım diyecek kadındansa, bakire olmadığını doğru düzgün,karşısındakini kandırmadan söyleyeni tercih ediyor olabilirler.

2|1
    1|0
    • Ya ben erkek olsam kaldiramam arkdasim dogruyu soylerse sadece saygi duyarak ayrilirim aldatirsa yapacaklarimdan emin degilim yok eger 1 kere yapmis ve pisman olmussa duruma gore belki aff ederim

• eceyağmur haklısın başka yazacak birşey yok bu konuda

• Bakir bakireyle , bakir olmayan bakire olmayanla evlenmeli bence.Adil olan bu. Ama gönül işleri karışıktır bilirsin. Belki sorun etmiyordur, bazıları avrupai olabiliyor. Ben dine bakalım derim , ve ilk söylediğim adaletli gibi sanki.Ben bakir isterim.Heee ama işini de bilmeli.

1|0
    0|0
  • Sen bakir biri ile mi evlenmek istiyorsun ?Yanlış anlama meraktan soruyorum

0|0
    0|0
    • Tabii ki tercigim o yonde olur ...Ya benim kimseyi yargilamaya hakkim ne de oyle fikrin yok sadece erkekler bu kadar genismi merak ettim

Yükleniyor...