Bu cennette cinsellik işi kafamı bozdu ya

Nasıl yani sevgilim cennete gidince hurilerlemi olcak şimdiden düşündükçe içim içimi yiyor nasıl kaldırılırkı bu seven aşık olan bir insan için nekadar cennette olsa çok üzülüyor yani en azından bende öyle.. hocaları falan dinledim morelim çok bozuldu ya istemiyorum sevgilim ilerde başkalarıyla olsun oynassin etsin hatta baksın bile istemiyorum allahımmmmmmmmmmmmmm :((((( nolcak bu böyle

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Cennet ile dünya hayatı farklı olacak.Burda yasak olan kimi şeyler orada serbest olacak mesela şarap burda yasakken orda nehirlerden akacak.Sen kafanı şimdiden oraya yorma çünkü kıskançlık fesatlık gibi duygular orda olmayacak.Senin oradaki eşin yine sadece seni sevecek...

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• hele sen o gunlere bı gel. ananı babanı bıle unutursun kendı gunahlarınla ugraşmaktan tutturmussun sevgılını kıskanıyorsun. hem cennete bu dunyada sevgılı hayatı yasayanların gıtmesı baya zor. hatta zina edenler ıcın cok ama cok zor onlar cehennemde zebanılerler onları yanı

1|3
    1|1
    • her sevgili ayni mi? sevgili diyince aklina hemen zina mi geliyor? sevgili baska, sevgili baska. evlenmeden sevgilisiyle herseyi yasayan var, evliymis gibi. bizde öyle degil. 2 yildir cikiyoruz ama hersey icin evliligi bekliyoruz. sevgiliyiz dedigim haftada 1 kere bulusup konusuyoruz. bunun nesi zina? yinede allah bilirde, dünyada neler neler varken bizim el tutusmamiz yaninda bir hictir. lütfen bilmeden böyle konusma

• evlı olmadan kucaklaşmak öpüşmek el ele gezmek vs haramdır. kızım hayat senın ıstedgn gıbı yaşa

• erkeklere huri hatunlarada nuri var orda:)))

bu arada karı koca birbirinden razı olurda ikiside cennete giderse işler isterse oradada beraber olabilirler

ama çok daha farklı olarak

1|0
    0|0
  • iki sevgili giderseniz onun hurisi sen olursun. Zorla sevgilisi varken huri verecekler değil ya

1|0
    0|0
  • orda herşey var

0|0
    0|0
  • Sevgilinin cennete giriceği belli mi ki de şimdiden kendi kafanda plan kuruyorsun :D Belki cehennemde zebani'lerle muhabbet eyleyebilür :D

0|0
    0|0
  • Deli ... :)

0|0
    0|0
  • grup yapacaksınız daha ne istiyon

0|0
    1|0
  • sen bir kere cennete gir ötesini düşünme.kıskançlık,dert,keder hepsi alınacak.yeterki cennete gir link

0|0
    0|0
  • yaaa siz kız milleti neden bu kadar kıskançsınız anlamak mümkün değil...

0|0
    0|0
    • yapimizda var. cok baglaniyoruz iste insan sevdigi insani kiskanir tabi

• Hayatı yaşamak yerine kıskançlıklarla ve gereksiz takıntılarla boşa geçen hayatlar yazık ...

• Bize huri sizede nuri :D ikinizde cennete gitmeyi garantilemiş gibi konuşuyorsunuz şayet böyle bir şey olursa hurilerin yerine sadece seninlede olabilir :)

0|0
    0|0
  • sende sevgiline bir kız arkadaş bul cehenneme gitsin böylece ortada sorun aklındada soru işareti kalmaz :)

0|0
    0|0
  • sen orada babanı bile tanımazsın kaldı ki sevgilin...

0|0
    0|0
  • biz taş gibi hurilerle beraberken siz de 100 erkek gücü verilmiş erkeklerle töbe töbeeee

islam bu yersen buyur

0|0
    0|0
  • Nuriler de varmış. Öyle diyorlar.

0|0
    0|0
    • hahahaha :)

ne nuri nede huri ben onun o benim olsun :( ben neyapayim nurileri ben beden istemiyorum, beni sevdigini bildigim kisiyle olmak istiyorum

• Ahahaha güzel mizah

0|0
    0|0
    • gülme biliyorum cok sacma ve asiri kiskanc geliyor ama is te mi yo rum :(((( aglicam ya :(

• Cennette cinsellik yoktur.Bunlar insani zevklerdir.Dünyada bulunma amacımızı lütfen saptırmayalım

0|0
    0|0
    • hocalar hep cinsellik var diyor cennette :/

• valla kafa yı yemişiniz ya

0|0
    0|0
  • beyniniz yanmış la sizin,samimi sölüyorum bak

0|0
    0|0
    • seven insan bunlari bile düsünür.

• bi sen mi seviyorsun,seven insan ikinizde gönülden seviyorsunuz huri değilde tekrar ikiniz olucağını bilir güzel kardeşim,neyin kafasında yaşıyorsununz ergen insanlar olarak anlamamaktayım.bizde ergenlik geçirdikde bir kız arkadasımdan duymadım sevgilim ölünce huri s.kicek diye

• bi sen mi seviyorsun,seven insan ikinizde gönülden seviyorsunuz huri değilde tekrar ikiniz olucağını bilir güzel kardeşim,neyin kafasında yaşıyorsununz ergen insanlar olarak anlamamaktayım.bizde ergenlik geçirdikde bir kız arkadasımdan duymadım sevgilim ölünce huri s.kicek diye

• ölünce herşey bitecek sonsuzlukta yok olacağız.

0|0
    0|0
  • yahu o huriler dunyada daha 15 yaşında savaşta şehit olanlar ıcın. dünyada hiç yaşamamış olan kadınlar onlar. herkese vermıyolar onları :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen niye üzülüyorsun hocalara bakma kendin oku araştır değil mi? Erkeklere 40 Huri bayanlara da 40 erkek düşecekmiş :))))) Allah akıl vermiş de kullanmasını bilene

0|0
    0|0
  • bide hayal et sen cehennemdesin yanıyorsun. ve o cennette hurilerle hergün sex yapsın.

0|0
    1|0
  • bütün kötü huyların cennette yeri yoktur. Bu nedenle kıskançlık olmayacağı gibi helali olmayana şehveti de olmayacaktır. Nitekim, gözü olmayan göremiyor, duyması olmayan duyamıyor. Gözü olmayan birinin yanında sizi görmesinden rahatsız olur musunuz. Henüz şehevi duygusu gelişmemiş bir çocuğun annenizin veya kız kardeşinizin yanında olmasından endişe eder misiniz.

Demek ki, cennette kötü düşünce ve huyların yeri yok. Onlar bu alemde imtihan için verilmiştir. Orada imtihana gerek olmadığından yerleri de yoktur. Sadece helaline olan şehvet duygusu başkasına kapalıdır. Bu nedenle kimse kimseden rahatsız olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • ne sacmalıyorsun sen o durumda kımse kımsenın umrunda olmayacak herkes kendı canının derdınde olacak anne bıle evladını düşüneyemeyecek halde olucak sen kalkmıs sevgılı dıyorsun.ayrıca cennette kadında güzel seyler görucek erkekte ama bunu cinsellıkle bagdırtırmıssın pes yani

0|0
    0|0
  • iyiki ateistim

0|0
    0|0
  • burayı hallet de ötesi kalsın. orda düşünürsün bunu.

0|1
    0|0
    • burayi hallettim merak etme. okaar dürüst iyi kalkpli birini buldumki.. beni asla aldatmaz.

• orayı da o zaman düşün şimdiden tasalanma. Hem neden merak edeyim ki:) Asla da deme baban dışında bu kadar güvenme kimseye.

Yükleniyor...