Nefret ediyorum....Acil fikir lazım -_-

Çocuk benden bir yaş büyük.Aynı okuldayız her tenefüs beni görüyor.Bende onu görüyorum.Nerdeyse dikkatini çektiğimden eminim çocuğa istek yolladım faceden kabul etmedi.Gittim mesaj attım tınlamadı 2.bi mesaj attım onada cevap vermezse arkadşaın facesinden söveyim mi acayip sinir oldum gerçekten kendini bişey sanıyo ya da gay falan heralde kızlarla alakası yok çocuğun.Bende öyle her önüme gelene atlayan biri değilimde bu ne arkadaş devir değişti heralde kızlar kovalıyo :S:S:S:S oğlanlar kaçıyo

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• aa niye sövcen be sana cevap vermek zorunda mı ? Bi girişimde bulunmak sonuçlarına katlanmak demek ne yani bizde bize pas vermeyen her kıza sövelim mi ?

0|1
    0|1
    • Ne güzel yazmış adam + doldurun burayı..

• önünden arkandan geçmesinin anlamı ne ki sen ne çıkarttın bundan mesela ?

• belki benden hoşlanıyo olabilir bunu çıkardım şahsen -.

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kadar zorlamaya gerek var mı ki ?

0|0
    0|1
    • yok mu :( her tenefüs onu görmekten bıktım.Zorlamıyım hiç tanışmayalım yani

• çocuk kendi dilinde sana cevabını vermiş işte olmaz bu iş diye..

0|0
    0|1
  • kendini rezil edersin adın çıkar kimse sana iyi iniyetle yaklaşmaz. ona göre bir erkek olark bu durumdaki bir kızdan şahsen tiksinirim.

0|0
    0|1
    • Rezil mi ederim çocuğa sevişelim mi demiyom kardeş ne adım çıkıyo böyle bir durumdan ya?

• ben erkek olarak düşüncelerimi söyledim toplumun belli kabulleri vardır kızlar teklif edemez. çekiciligiyle mesajı verememişse cezbedememişse. agzıyla söyleyemez. söylerse ayaga düşmüş demektir. sevişme meselesi ayrı bir konu sevgilisiyle sevişeni yadırgamam.

• ^^bu ne arkadaş devir değişti heralde kızlar kovalıyo :S:S:S:S oğlanlar kaçıyo^^

Hele Şunu bir anlasaydınız...Bence kızlarda gidip teklif edebilmeli, illa hep erkek beklenirse bayağı bir beklenebilir

0|0
    0|0
    • E ettik bide red edilirsem b en bu utançla okulda yanındanmı geçcem bide :D:D

• O zaman etmezsin birilerini gönderip oğlanın fikrini sordurursun bu kadar basit kendinde uzak bir mesafeden seni işaret etmeleri lazım :))

Bunları yazdığıma inanamıyorum :))))

• ahahh :D tamam teşekkürler

• Ya sevgilisi vardır ya da senden hoşlanmamıştır. Zorla güzellik olmaz :)

0|0
    0|1
    • Doğruda sevgilisi olduğunu sanmıyorum yani hep erkeklerle takılan bir çocuk

• ay kıyamam :((

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver en iyisi görmemezlikten gelmek

0|0
    0|1
  • geri çekil

0|0
    0|1
Yükleniyor...