Prezervatif hakkında düşünceleriniz

Selam Arkadaşlar Prezervatif cinsel ilişkide doğum kontrol yöntemi ve cinsel hastalıklardan korunma yöntemlerinden biridir. Biz erkekler cinsel ilişkide eşimizin sağlık açısından sıkıntı olmadığını biliyorsak Prezervatif kullanmayı tercih etmeyiz . Peki siz kadınlar eşiniz sağlıklıysa eşinizin Prezervatif kullanması tercihinizmidir. artıları ve eksileri ile yazarmısınız.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• soruya evlilik yolundan bakarsak prezervatife gerek yok diye düşünüyorum eğer kadın korunuyor ve o korunma aşamasında bir sorun yoksa.

sevgili olayına bakınca kesinlikle prezervatif derim, çünkü olay sadece hamile kalmamak değil cinsel hastalıklarda söz konusu. şimdi çoğu et ete değecek abi diyecek ama öyle olduğu halde sağlık herşeyden önemli.

0|0
    0|0
    • Yani Evlilik varsa erkeğin prezervatifle korunmasına gerek yok diyorsun

• hayır, ama tabiki doğum kontrol hapını unutuysam veya affedersin ihsal olduysam o zaman kullanırım çünkü hamile kalma imkanı var. çocuk istiyorsan sorun yok tabi

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanılmazsa kötü sonuçlar veriyor:

Josef Stalin, Pol Pot vs.

0|0
    0|1
  • ya ben nedense prezarvatifle hiç zevk alamıorum nısanlımla bı ıkı kez denedık ama yok ya et ete degcek gerektende zaten tek eşlıyım ama baska turlusu olsada temiz ve sglıklı olduguna guvendıgım bırıyle yınede kullanmam sevmıorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun şu, eşinin sağlıklı olup olmadığını bilemezsin. İnsan hastalığı güvendiği kişiden kapar. Güvenmediğin kişiye karşı zaten korunursun.

0|0
    0|0
  • Hiç zevk almıyorum onu taktığım zaman o yüzden sevmem onu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...