Aktif lezbiyen pasif lezbiyen ne oluyor?

bi yerde okudum da aktif pasif lezbiyen diye farklı oluyomuş.erkeklerde aktif pasif biliyorum da lezbiyenlerde nasıl oluyor merak ettim

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• aktif olan çift arasında erkek konumunda ki bayan oluyor diğeri yani pasif olan yine bayan rolünde anadin?

2|0
    1|0
    • anladım da zaten lezbiyenlik bayanlara karşı ilgiden kaynaklanmyo mu.biri erkek rolune geçcekse ne anlamı var lezliğin onu anlamıyorum

• biz normal insanlar zaten anlayamayız travestiler için de aynı şey ona giden erkek gay travesti de bir erkek ikisi birbiri ile lezlerde aynı sonuçta bir taraf aktif diğeri pasif denge kural bu ama onların ki sapkınlık olduğu için çözmek bizi aşar

• anladım teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Aktif lezbiyen kendini daha erkek gibi hisseder... Partneri üzerinde erkek gibi hakimiyet kurar... Diğeri ise pasif kalır zaten :D

0|0
    0|0
  • Heralde aktif lezbiyen vibratörle dalıyor, pasif olan da vibratör yiyor.

bilemedim.

cut.

2|2
    0|0
  • Örneğin strapon kullanıp diğer arkadaşının içine giren aktif lezbiyen, straponu içine alan ise pasif lezbiyen oluyor :D

1|2
    1|0
    • illa bişey gircekse neden erkekle olmuyolar :D

• Doğuştan lezbiyen olanlar için birşey diyemeyiz tabii ki dediğin doğru tatlım ama tercih olarak lezliği seçenler bence de saçmalık :D

• :)

• aktif olan erkek rolünü üstleniyor

pasif olan da kadın rolünü

2|0
    0|0
    • lezbiyenlik bayanlara karşı ilgiden kaynaklanmyo mu.biri erkek rolune geçcekse ne anlamı var lezliğin onu anlamıyorum

• boşver anlamasan da olur

• Kısaca aktif yalayan, pasif yalatan.

0|0
    0|0
  • aktif; rol değiştiren. pasif rol değiştirmeyen.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum ilginç bişeymiş...

0|0
    2|0
  • Genelde oral işinde pek farkları olmuyor.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelde tercihim pasif olmak yaklaşık 2 senedir strapon kullanıyoruz :)

aslında bu etkili aktif olmaktan geliyor kendini ilişki içinde nasıl hissettiğini pek düşünmezsin lezbiyensen.

0|0
    0|0
  • erkeklerdekinin aynısı canım aktif olan genelde yönlendirendir pasif olana sürekli bişeyler yapar ya da yaptırır yani kısacası hakimiyet aktifdedir...

1|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim :)

• rica ederim canım:))

• Gaylarda aktif miken pasif mikilen oluyor. Bu lezbiyenlerde oluyor mu acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...