Profilini gizleyen üyeler

sitede birçok kişi( özellikle bayanlar ) profilini gizliyor,ama cinsellik konusunda bol bol paylaşım ve yorumlar yapıyorlar.cinselliğe bu kadar aç vede bilgi edinmek istiyorlarsa neden profillerini gizliyorlar.profiller açık olmalı ki ,isteyen kişiler onlara ulaşssın ve özelden daha rahat paylaşımlar ve mesajlaşma olsun.

Güncellemeler:
profili gizli olanlardan pek ses çıkmıyor :)
nerde bu gizli kullanıcılar :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence haklısın :).Keşke yapabilseler.Biliyormusun siteye ilk üye olduğum zaman ve tam bir sene hep merak ettim.Neden profillerini gizliyorlar diye.Sorulara neden gizli cevap veriyorlar onu merak etmiyordum.Profillerini neden gizlerler diyordum.Tam sanıyorum bir buçuk seneye yakın profilim açıktı.Herkes bakabiliyordu yazdıklarıma.Kapatmaya neden karar aldım burada yazmak istemiyorum çünki geçmişte yapılanları ve ya yaraları deşmek istemiyorum ama ben gizli yanıt vermek için ve gizlice cinsellik bölümünde paylaşım yapmak için gizlemedim profilimi.Art niyetlerden sakınmak için gizledim. Siz katılıyorum.Bence bazı insanlar neden burada olduklarını açıkça belirtseler her şey onların için daha iyi eğlenceli olacak.Hayırlısı .

0|0
    2|0
    • çok haklısın arkadaşım,eğer herkes neden burda olduğunu açıkca belirtirse,gerek yaptığı yorumlarla gerekse profilindeki bilgilerle,emin olun,o kadar korktuğunuz ekleme trafiği de olmaz,fazla abazan da size yanaşmaz.herkes bilir ki bu kızın ya da erkeğin durumu bu.senin duruşuna göre tavır sergiler.ama gizli profille olmaz bu işler.gizlilik,her zaman dikkat çeker ,gizemlidir ve merak uyandırır...

• Teşekkür ederim en iyi cevap için.Sanıyorumki belki bazi insanların ilişkileri var.Şöyleki belki bazıları nişanlılar, evliler ve ya ilişki içindeler ve merak ettikleri soruları var ve yargılanmaktan korkuyorlar ama sağ gösterip sol vuran üyeleri açıkcana çok gizemlide bulmuyorum.Biraz ürkek ve korkularının arkasında gizlendiklerini düşünüyorum.Kendi çapında haklılar.Site içine bir birini yargılayanlar var o nedenle korkuyorlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• cinsellige yazmaya cekiniyoruz sizin gibilerin sayesinde

0|0
    0|1
  • yazınca ekleme trafiği oluyor

2|0
    0|0
  • ha evet çok haklısın he canım he

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Cinselliğe aç ve bilgi sahibi olmayı istemeyi sen profilini açmayı resimler koymayı hatta tel nosu da yazıp önüne gelenin altına yatılması olarak mı bakıyorsun? Bu kadar çok abazan varken burada bırak kapatsınlar. Sitede abazan olmasa herkes adam gibi yazsa kimseyi ekleyip mesaj yağmuruna tutmasa emin ol kızlar ekler yazar ve profil gizlemezler. Ben kimseyi eklemem.3 haftadır eklemelerim de kapalı ama evvelinde günde enaz 3-5 arası ekleme alıyordum. Şimdi anladın mı neden kapatıyorlar. İstedikten sonra onlarda eklemeyi iyi bilir.

0|0
    0|0
  • Ekrana badana yapıcak abazalar var lan sitede ne özelden yardımı o kadar salak bir kız yoktur diye düsünüyorum.

1|0
    0|0
    • profili gizli olanlarada pek ciddi ve samimi yaklaşmıyor sitedeki abazanlarımız :) daha çok makara yapıyorlar.

• profilini gizleyen bayanlar, onlarda gizli abazan :)

• Bu arada nickin tanıdık geldi ya la daha önce konusmusmuyduk :)

• Sende ... üstünde ... s.k ohhh mk

0|0
    0|0
  • Tabi canım..

1|0
    0|0
Yükleniyor...