Nişanlımla bazı şeyler yaşadık aklım karıştı?

Nişanlımın benden önce 3 senelik ilişkisi olmuş ama herhangi birşey yaşamadım dedi.benimle 5 aydır beraber 1 aydırda nişanlıyız.bu 1 ayda defalarca bel üstü seviştik.nişanlandığımız için bana güvendiğindenmi? Yoksa daha önce eski erkek arkadaşıyla sevişmiş olup tadını bildiğindenmi dayanamadı acaba? Şimdi bakire olupta namuslumu oluyor bu kız?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• ya seni çok istedi,yaşamış olabilir..güvenle ilgisi yok bence ,kendini erkeğe bırakan,sonucuna katlanacak..yapmasaymış,ben yapmadım evlenene kadar.

0|1
    0|0
    • 5 ayda bunları yapıyorsa 3 senelik iliskisinde kimbilir neler yaşamıştıfa saklıyor diye düşünüyor insan..

• peki

• Eklememişsiniz :(

Kızlar Ne Diyor 8

• ya nisanlanmissin iste daha ne eskiyi kurcaliyorsun sana güvenmese yapmaz sevmese olmaz nisanlanmaz... kim bilir sen ne haltlar yedin öncesinde..

0|0
    0|0
    • Ben ne haltlar yediğimi itiraf ediyorumki ama o saklıyorsa bu yalanada girer ve güven gittiğinde bir ilişkkiyi yürütmek imkansızdır

• söylese bir dert söylemese bir dert, inan bazen herseyi bilmemek gerekiyor.. sen yinede yapmadim diyorsa güven bence hemen böyle düsünme dogrudur dedigi

• ya ne olacağıdı?

0|0
    0|0
  • senin namus anlayışına tükürüyüm. nedir kadınların üzerindeki bu baskı? hem hiçbir şey yaşamasın hem de evlenir evlenmez ateşli istekli olsun! çok beklersiniz! kız sana güvenmiş, nişanlıyız artık demiş ve ilişkide erkekler cinselliğe önem verdiği için seni ondan mahrum bırakmak istememiş hiçbirinize yaranılmıyor

0|0
    0|0
  • Madem eski sevgilisi okadar seviyordu ve dokunmayi kiyamiyordu 3 sene boyunca neden ozaman ayirldi ondan? Cocuk cok deger vermesi lazim

0|0
    0|0
  • nisanlilar herturlu seks yapio bu sadece sevismis cokmu, evlenecegin kiz hakkinda burda boyle soru sorman cok yanlis bence guvenmiosan evlenme

0|0
    0|0
  • Ya sana güvenip yaşamış. Sen şimdi o kızla sevişince ve böyle düşününce karakterli adam mı oluyorsun hayır. Ne olduğunu söylerdimde site kaldıramaz henüz bunu.

1|0
    0|0
    • Sen neden bu olaya bu kadar tepki verdin?

• İyide ben ona başta sordum birşey yaşamadım dedi.5 ay gibi kısa sürede benimle yaşadı 3 senede yaşamaması garip geldi kafamda sorular oluşturdu diyorum.en önemlisi yaşayıpta yaşamadım diyorda yalan söylemiş oluyor.böyle bir evlilik ne kadar sürer sence?

• Sana güvendi belki? Neden hemen yalana bağlıyorsun ki olayı.. 5 yıl birlikte olup yaşamayan kişilerde var.

• yaşamadığını hiç sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • 5. Ay tanıdığın birine ne denli güvenîp nişanlanıyorsan eğer oda okadar güvenip kendimi bırakıyor demekki . Ayrıca elin adamı değilsin nişanlısısın ha şunu bil birleşme olmadıysa bile ilklaki bişeyler olmuştur 3 yıl az değil ama kendini kandırma bişey yaşamamış çok az hatta yok bile !

0|1
    0|0
    • Yok yani onunlada bel üstü sevismeylemi kalmıştır, yoksa daha ileri gitmişmidir?

• bel üstü seviştiyse.. helalin yani... ölemiii

• Belki o durumu kaldırabilirim ama daha fazlasını kaldıramam..

Erkekler Ne Diyor 7

• benim başımdan 2,5 yıl bir beraberlik geçti ayrılmadan son 5 ay önce nişanlanmıştık o zamana kadar pek ciddi anlamda bir ilişki yaşamadık nişanlandıktan sonra hemen başladı sevişme ve yiyişmelerimiz bana ve bende ona güvendiğim için bunları yaptık bazı sebeblerden dolayı nişan attı ailesi sebeblerinden dolayı sonra kız arkadaşlarından öğrendiğim bir çok şey beni şok etti kiminle neler yaptığını sonra daha önceki erkek arkadaşını kim olduğunu ve telefon numarasına kadar ulaştım açtım telefonu güzelce konuştum izah ettim arkadaşım bir hem cimsim olarak bana yardımcı ol bu kızla neler yaşadın ettin anlat varsa böyle bir şey bırakacağım dedim çocuk anlata anlata bitiremedi nerede ne şartlarda sevişip ilişkiye girdiklerini sonra bir başka önceki sevgilisinide buldum onunlada konuştum ve hüsran kızın onunla bununla yatıp kalkmış olmasına ragmen daha önceki erkek arkadaşlarınla hiç bir yüzeysel cinsel temas olmadığını yemin ederek söylüyordu ama hiçde öyle değilmiş arkadaşım seninde şu an şüphelerini anlıyorum ama gerçekten işin içinden çıkmak zor ...

0|0
    0|0
    • Senin 2 buçuk sene birde benim ki 5 ay gibi kısa birsüre..ben 3 sene çıkıpta nasıl birşey yaşamadınız hayret dedim.o bana kıyamazdı, evlenmeden sana dokunmam derdi dedi.ne yapsam şimdi? Inansammı dediklerine :s

• ya insanın inanası gelmiyor ben bile soğudum kızlardan ama daha önce sana karşı ufak tefekde olsa yalanları oldumu yakaladınmı bunlardan bir pay çıkar ve 5 ay çok kısa bir süre bence evlilik süresini uzat onu tanımaya bak ona göre yanlış yapma

• Düğün mayısta biraz daha tanlıyalım birbirimizi bakalım.Allah'tan hayırlısı ne ise inşallah o olur

• sen gerizekalı mısın yoksa bana mı öyle geldi?

nişanlıyım diyorsun üstelik eski konuları kafaya takıyorsun.

abicim yaşamadım diyorsa doğrudur sana yalan söylecek borcu oldunu da zanmiyorun.

o öyle yaptıysa demektir ki sen onun nişanlısı oldundan yaptı demekki kız sana o kadar çok güveniyor ki onla evlenceni o yüzden yapmıştır yerinde olsam kızın Güvençi ile oynama. .

sen diyorsun ki Şimdi bakire olupta namuslumu oluyor bu kız?

ben diyorun ki kıza yazık olmuş böyle düşünüyorsan sence sen şimdi namuslumusun şu an kızın hakkında yazdın?

orhan baba dedi gibi hatasız kul olmaz!

her insanoğlu hata eder ve pişman da olur..

0|0
    0|0
  • peki sen nişanlından önce hiçbir kızla seviştinmi ya da cinsel ilişkin oldumu? eğer olduysa bu soruyu sorman çok saçma...

0|0
    0|0
  • Sen grekoromeni bırak serbest güreşe başla.

Ne numaralar vardır onda...

Belki de birkaç kere diktirmiştir.

Ama namusludur,namussuz...

0|0
    0|0
  • tecrübe sezinlediysen deneyimlidir illede olmadı diyodur haliyle 3 senede kucağınada mı oturmamış :D

0|0
    0|0
  • Kardeşş k.bkmada 6.ayı geçiripte dokunmadığım kız olmadı.. Erkeksin 3 sene bir kızla nasıl geçer nasıl yeni heyecanlar bulunur şöyle bir hayal et ? çok üzgünüm ama aslında bizden çok cevabı sen bılıyorsun..

0|0
    0|0
  • abi bu kızlar sevişse bir dert sevişmese bir dert.

3|2
    0|0
Yükleniyor...