Cinsel doyum noktasında bir sorun mu var bende?

masturbasyon yaparken hiç bitmesin istiyorum. bitince hemen olsun tekrar diyorum zorlarsam kendimi bir saat sonra anca oluyorum.ya bende isteksizlik mi var sevişiyoruz birleşme olmuyo. ama boşaldıktan sonra onu arzuluyorum fakat en fazla 2 kez boşalıyorum. evlenince gerçek birleşmede de aynısı olur mu? tecrübeli bay bayan arkadaşlardan yardım bekliyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sizde durumlar çok karışık, orgazmdan kısa zaman sonra daha da istekli orgazm olabiliyorsunuz

biz ise bir kaç postadan sonra sönüyoruz

0|0
    0|0
    • evet ya nişanlım uyur gezere dönüşüyor

• boşaldıktan sonra uyku şahane :)

• öyleymiş

Erkekler Ne Diyor 7

• Mastürbasyon ile gerçek birleşme arasında dağlar kadar fark var.

Mastürbasyon kestirme yoldur, sevişmek otoyoldur.

Birbirinizin bedenini iyice tanıyın, ona göre birşeyler gerçekleşir aranızda..

0|0
    0|0
    • nişanlıyız istek var ama ilkinden sonra tam orgazm olamıyorum. evlenince sorun olur diye korkuyorum.

• Birbirinize alışmanız lazım, alışmaktan ziyade birbirinizin vücudunu iyi tanımanız lazım, soğanın cücüğü iyidir misali :)

• anladım: ) teşekkürler

• Masturbasyon gerçekten bir sanat yaaa

0|0
    0|0
  • nişanlaın gerçekten seviyorsa sex istekli yapıyorsa evlenince korkma seni sonuna kadar mutulu eder

0|0
    0|0
  • masturbasyon farklı birleşme farklı 2 kere orgazma ulaşman iyi ulaşamayanlar var canım

0|0
    0|0
  • evlenınce ıkıyı hıc goremıcegıne emınım arkadasım :(

0|0
    0|0
    • niye

• rece ederim oldu evet. sunu soylıyım ket vurma ısteklerıne yap sonra takıntı olur ve delı olursun bırseyı ya tam yap ya da hıc baslama ıyı aksamlar

• çok teşekkür ederim. hayırlı geceler.

• evlenince erkek usta bir seks makinesiyse seni arka arkaya 2 sefer boşaltır

0|0
    0|0
  • bir bayan için bir günde 2 kezz orgazm olmak yeterli bence... daha fazlası zor olur zaten.. bence gayet normalsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...