Sizce bakirelik ne kadar önemli?

Şu sıralar cok sorulan sorulardan ama bakirelik önemliyse neden erkekler bakire olan bayanlardan kaçıyorlar neden çelişki içinde bu konular neden sabır kalmadı?

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bakirelik benim için iki bacak arasındaki kızlık zarından ziyade kişiliğin karakterin arayışın ve ahlakın oluşumundan ibarettir...

İki bacak arasındaki kızlık tecavüzle de bozulmuş olabilir, çok sevip ister istemez kendini kaptırıp sonra terkedilmişde olabilir, Bunlardan dolayı çok aşırı pişman olmuş da olabilir...

Ben bunları göz önüne alırım ve ona göre karar veririm. Tabisi kişinin kişiliğine ve ne olduguna göre değişir. Geçmiş bir yerden sonra diskalifiye olur zaten, zaman geçiyor elimizde yarın var...

Tabi bu anlatımımdan bakire olmayanları övmüyorum ben, gönül ister el değmemiş olsun, ama dönem böyle hayatın gerçeği...

Ben birisini severim, uyum olur, şartlar sağlanır, tek bu kalır ortaya, karşılıklı herşey gelişiyor ve geçmiş bizi aksatmıyorsa elbette ki olabilir...

Bakire olan bayanlardan kaçanlar seks arayan erkeklerdir. Bakire olanlara da yönelir bu tipler ama başıma kalır korkusuna daha çok diğerlerine yönelir. Ama erkekler artık bu konudada daha cesaretli...

Sabır denen şey var emin ol, fakat genelde karşılıklı gelişmiyor bazen, kız bazen bir yerde tekleyebiliyor, değişir yani duruma göre...

Bakirelik önemlidir, ruhu bakire, kişiliği karakteri bakire, arayışı düşüncesi bakire olsun... İki bacak arasındaki her şekilde bozulmuş olabilir... FAKAT ORAYI MİSAFİRHANEYE ÇEVİRMENİN ANLAMI YOK BU ANLATIMLARA BAKILARAK DA...

Genel de katı tutum gösterilir çünkü kızlar bu işe yönelmesin diye. Benim yaptıgım bile yanlış gelebilir birçok kişiye ama gerçeklerden de kaçamıyoruz, herşey ortada...

Dediğim gibi söylediklerim bakire olmayan bir kızı övmek değil, fakat olan olmuşsa da en azından ruhunu korusun o olaylar sonrası daha dikkatli olsun, yoksa bir o bir o derken insan nasıl güvenebilir.

ELBETTE YİNE DİYORUM, İSTİSNALAR OLABİLİR...

6|6
    3|6
    • Güzel cevap ama kararsızlık işte

• insan okuyacak bunu

• elektronik imza olsa altına imza çakacaktım ama yok olayı çok güzel örneklemişsin kardeşim tebrik ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 29

• Bekaret önemlidir arkadaşlar,

bu konuda bayan arkadaşlar maalesef erkeklerle aynı şartlarda olduklarını düşünüp hataya düşebiliyorlar..

Bir erkek ve kadın asla eşit değildir, bu söylemim erkeğin üstün yaratık olduğu anlamında da değildir.

Bir kere kadın annedir, sorarım bayan arkadaşlara, annenizin babanızdan başka bir erkekle ilişkiye girdiği gerçeğine ne kadar mantıklı yaklaşabilirsiniz?

Kadın özeldir, kadın tek yaratılmıştır, bekaret ise onun temizliğinin sembolüdür...

Erkeğinde bakir olması gereklidir tabii ki, bu konuda da sorun yok ancak biz erkeklerde fiziksel olarak bunu ayrıştıracak bir kavram yoktur.

Düşünsenize bayanlar bir erkek çocuğunuzun olduğunu? onun ne hissedeceğini? ya da önemsiz olduğunu düşünen baylar? anneniz babanızdan önce bir adamla yatmış?

Kadın tektir, annedir, özeldir...

Kadın kocasına özeldir...

Erkekte ise böyle bir özellik yoktur...

Kadın her girdiği ilişkisinde evleneceği adamın özelini ifşa etmektedir,

Yani bakire olmayan biriyle evlenmek, ömür boyu senin sırrını bilen bir kaç kişinin olduğu gerçeğini kabullenmektir.

Belli aralıklarla bu durumlarla yüzleşmek, bazen ise fiziksel olarak onunla yatmış adamları görmek demektir..

He şimdi şunu duyar gibiyim, o zaman diktiririz haberiniz olmaz...

Gerekirse diktirin, erkeğin hayatı boyunca midesinin bulanmasını engelleyin..

ciddiyim bu gerçeğe bir ömür göğüs germektense kandırılmanın çok daha az zarar verebileceğini düşünmekteyim..

Dolayısıyla bekaret önemlidir, namusun bacak arasında olmadığını düşünen sizler? namus nerede? beyinde mi? beyinde olan ahlaktır arkadaşlar, namus ayrı bir kavramdır..

İnsanlar ahlaksız ama namuslu, namussuz ama ahlaklı olabilirler...

Namus bacak arasındadır...

Beyinde aranılan ise ahlaktır..

Kişi kendini yol geçen hanına çevirmişse ve bunun hala namusla ilgisiz bir kavram olduğunu düşünüyorsa büyük yanlış içerisindedir..

Bakire olmayan kadınlara yaklaşmayan erkekler ise genelde bahsettiğim dejenere olmuş kadınları seçerler, kolay elde ederler ve işlerinin bitirirler, dolayısıyla kullan at olur o kadınlar..

Bakire olan kadına ilişmezler, üzerine kalma korkusu olabilir, bunun bir vebali var onu düşünüyor olabilir..

Zaten belli bir yaşa kadar bekaretini eşine saklamış bir kadın sadece eşini bekler, dolayısıyla bu tip adamları anlar ve uzaklaştırır...

Yazdıklarımdan tecavüze uğramış, kendi isteği dahilinde bekaretini kaybetmiş kadınları tenzih ederim..

Ancak kandırılmışlıkta maalesef affedilemez...

Bakire olmayan bir kadınla yuva kuracağıma, evlenip boşanmış bir bayanla evlenmeyi daha çok isterim...

ayrıca burada bile bekaretin önemsiz olduğunu söyleyen adamlar için bu bir tabudur...

onlarında meselesi bakire olmayan kadın düşürme meselesidir...

bir kadın okurda belki ekmek çıkar durumu...

Hadi bakalım bol şanslar..

konuyla ilgili özel görüşmek isteyen arkadaşlar olursa erdalcuneyd@gmail.com

1|4
    1|0
  • Bekarete önem veren kadar önem vermeyenler de var... Sen senden kaçmalarının sebebini bakire olmana bağlamakla yanlış düşünüyorsun... Onların kaçma sebebi, seninle sevişme ihtimalleri olmadığındandır... Yanlış kişilerin peşindesin...

3|1
    0|0
    • Ama ilişkide bir şekilde bir şeyler yapmak istiyorlar ve bunuda istemiyorum ilişki yürümez diyorlar güzel kızım ama napcagımı hiç bilmiyorum bir yanım yasa diyor bir yanım ya pişman olursan

• Teşekkür ederim.:)

• Rica ederim... Mutlu geceler...

• benim için önemli birşey değil ama karşı tarafın bakire olması itici birşey de değil. bakirelik diye bir kriterim yok kısacası seviyorsam mutluysam var ya da yok önemli değil.

5|0
    0|0
  • hiç önemli değil, hatta süper saçma.

3|1
    0|2
  • kadını kendi 'malı' olarak gören herkes için oldukça önemli. gözlemlediğim kadarıyla toplumumuzun büyük kısmından bahsediyoruz burda.

3|1
    0|1
  • Hiç önemli değil sevdikten sonra

5|0
    0|0
  • Beden bakireliğindenmi bahsediyorsun ruh bakireliğindenmi ?

1|1
    0|1
    • İkiside ruh daha önemli

• beden umrumda olmaz şahsen ama ruhunda sıkıntı varsa benle olamaz bu kadar basit

• benim fikrime gore en onemli seylerden biri

1|2
    1|0
  • önemli tabi daha once o vajina hangi penisler grdi ne bk yediler acaba diyemi düşüncez baska kapıya bakire olmayan kız ancak avucunu yalar diktirmeden kimsede onu almaz alsanada yüzüne vurur hadi yolalin şimdi burasi avrupa degil bunu o kafanıza sokun

0|3
    2|0
  • bu konu çok göreceli bir kavram herkesin kendine göre doğrusu var..

1|1
    0|0
  • zarla evlenmiyorum ben.

4|1
    0|2
    • Hangi yobaz eksiledi acaba.

• ulumanitaya bak yatmıs yatmıs gelmiş cocukta geniş yuvarlak biri cıkınca ne kadar sevinmiş bide artislik yapıyo :D gercek hayatta bu yumusaklardan az var ulumanita git diktir

• kimisine göre çok kimisine göre hiç önemli olan sevmek sevdikten sonara gerisi boş

2|0
    0|1
  • bilmem düşünmedim

1|0
    0|0
  • Bekaret önemli tabi.Daha doğrusu bakire olmaması önemli.Hiç bir kızın ilki olmak istemezdim.Deneyim kazana da gele...

2|0
    0|0
  • bakirelik adam gibi adam olan erkeğe öemlidir erkekler senden neden kaçarlar çünkü seninle yatmak isterller ve sen bakire isen üstüme kalır bu kız diye senden uzak dururlar

0|0
    2|0
  • erkekleri anlayamazssın bakire kızssa sevmiyorsa erkek kaçar neden çünkü bakire birşey yapsa başına kalacak bakire kızdan jaçan erkek amaçı farklı olan insandır ciddi düşünen erkek bakire kızdan kaçmaz anladın mı

2|0
    0|0
    • Ama cinselliğe cok önem verilmeye başladı millet evliykende aynı bekarkende secim yapmak zor

• evet aynen neyse sen yanlış birşey yapma kısmet dee önüne bak

• Bakirelik bence önemli bakire olmayan birisiyle evlenmem nedenini söyleyin hemen

dinimiz islama göre evlenmeden önce cinsel ilişki yasak en büyük günahlardan biri

Öbaşka nedeni özellikle tek benim olması lazım benim namusum olcak el değmiş ve bir başkasına açmışsa kendini niye evleneyim ozmn ? Neden bağlanayım?

1|0
    3|0
    • Günümüzdede kimse evliliğe olumlu bakmıyor artık önemsenmiyor bende kendime saygımdan ve inancımdan birlikte olmadım ön sevişmede yaşamadım ama yargılanmaktanda sıkıldım.

• En iyisini yapıyosun sen kimin ne dediğine bakma ...evliliği yanlış görenler çok ama her koyun kendi bacağından asılıyo

• Haklısın

• ÇoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooK ÖNEMLİ

1|0
    2|1
  • hani la kim kaçıyor? ilişkiye girip ayrılmak için bakire olmayan birini arıyorlardır.

0|0
    2|0
  • Namus kavramı olmayan için hiçbir önemi yok ! Olan için bir değer taşır...

0|1
    2|0
  • son derece önemli...

1|0
    0|0
  • Bakirelik anca bacak arasında oluyor arkadaş.

0|0
    0|0
  • cokkkkkkkķkkkkkkk önemli.ayrica kacan kim.

0|1
    1|0
  • kızlık zarı kızların bekaretini kontrol etmek için yaratılmamıştır. Bebeklerin mikroptan korunmaları için yaratılmıştır. Tuvalet eğitiminden sonra işlevini yitiren ve olmasının hiç bir faydası ve anlamı olmayan küçücük bir zardır. Bunu namus olarak adlandırmak yanlıştır. Bekaret beyindedir bacak arasında değil. namus beyindedir bacak arasında değil.

0|0
    0|0
  • bakıre olmayan kadın bı kısıyle beraber oldugu zaman rcorap sokugu gıbı bır cok kez bırcok kısıyle beraber olabılıyor. beklentılerı artablıyo farklılıklar ısteyebılıyor.. evlendıgı zaman tek eslı kalmayabılır bnce.. bakır olanı alayımç

2|2
    1|0
  • Allah hiçbir şekilde kulları arasında ayırım yapmaz. bekaret ancak kıyılan meşru bir nikah sonucunda, yani evlilikle giderilebilir. evlilik dışı birliktelik zinadır. zina Allahın kesin olarak yasakladığı çirkin bir günahtır. ona yaklaşmak bile haram kılınmıştır. bu yüzden karşıyım şahsen.

2|4
    0|0
  • Epey önemli kirli insan bile temiz arar kirli aramaz.

Kaçanların amacı evlilik olmadığından oynaşacak kız gözüyle bakılmadığından ya da başına bela almak istemediklerinden.

1|0
    2|0
  • kaçar tabi bakire sonuçta cinsellik ön sevişmede kalır.. ama bakire olmayanda ileriye gidebilirsin..

2|0
    0|1
  • sitedekiler için önemsiz bakirelik önemsizse neden çoğu kız bakire kalıyor?sen bakiremisin misal

2|2
    3|0
    • Bakireyim ama evlilik zor be :/

• +1111111111111111111111111111111111111111111111111111

• tşekürler lady ama gerçek bu

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeğine göre değişiyo..

1|1
    0|2
  • benim için önemli kocam bakir olmasa babasının evine gönderirim :D

2|4
    0|0