Bir erkek bakire olmadığını bildiği halde 2 yıl çıksa ayrılsa 6 ay sonra ciddi olmasa tekrar barışmak ister mi ?

2 yıl bir ilişkim olmuştu ve sevgilim benim bakire olmadığımı biliyordu ve bu şekilde kabul etmişti 2 sene çıktık o ailemle tanışmıştı ben onun ailesiyle falan birlktede olmuştuk 1.5 yıl sonra bir konuda tartışıyorduk benm adıma biri fake hesap açmıştı ama o inanmamıştı 1.5 yıl sonra bana dediki o facen ortaya çıktında asıl o zmn bitmişti ilişki dedi falan sonra ben onun hatalarını yakaladım ayrıldım ayrılmak istemiyordu o ama bn ayrıldım 6 ay falan ayrı kaldık hala ayrıyız tekrar barışmak istiyor bn ona bu bana solediklerini dedim hani o zmn bitmişti ilişki falan dedim şimdi nsl yüruçek dedsm oda ben hatalarımı anladım ve geri yazdım dedi sizce pişmanmıdır gerçekten ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• özlemiştir özlemiştir.

0|0
    0|0
    • yani ciddi değilmidr hala ?

• evlenin ula o zaman daha ney.

• düşünüoz bakalım hyrlısı

Erkekler Ne Diyor 11

• Pişman olmak bu durumda insana göre değişir. O kişinin karakterini bilemediğim için kendi adıma cevap vermek zor. Aradan da 1,5 sene geçmiş. Bana kalırsa eskiyi tırtıklamaya gerek yok; ama sıf bakire değilsin ve "beni başka kim böyle kabul eder ki?" tarzında sorular soruyorsan kendi kendine, her satıcının bir alıcısı vardır diyorum ben.

0|0
    0|0
    • aslında hiç bir yanlışını görmemiştim son zmnlarda bir kaç yanlış yapmıştı ve bu yüzden ayrılmıştım ama tekrar barsmk istiyor. aslında düşünüorumda beni bu şekilde kimse kabul etmez diye korkuorum bide onun yaptığı iş müzisyenlik

• İyi şanslar.

• tesekkürler

• amacı seni biraz daha kullanmak,bakire olmadığı halde çıkar neden çıkmasınki sizin kafanız hiç çalışmayacak

0|0
    0|0
  • Hem bakire değilsin hem beğenmiyorsun ben olsam baştan almazdım seni ailesi falan vazgeçirmış olabilir

1|1
    0|0
  • Ya bakire olmamanın getirdiği en kötü şey kadının kaç kişiyle yattığını bilememek.. Eğer sadece sevdiği insanla birlikte olmuş ve sonra ayrılmışsa kabul edebiliyor erkek ama ya defalarca yapmışsa diye bir tereddütten dolayı bakire olmayan kadınlarla pek evlenmek gerçekleşmiyor.

Bence bakirelik hiçbirşey değil ama toplum bakireliğe önem veriyor..

0|0
    0|0
  • tabiki seninle sadece cinselliği düşünerek çıkarları doğrultusunda barışmak istiyor derim tel sebeğ bu olur

0|0
    0|0
    • kullamak için olsa yaptı iş ona müsait yapa bilir neden bana dönsün ben ondan ayrıldımdada ayrılmak istemiyorduda

• işte bu düşünceye sahip oldugu için sen ayrılmak istediğindedde ayrılmak istememe sebebide bu sen bunu kabul edermiydin direk böyle bişeyi açık açık senden isteseydi sence

• sevse senden ayrılmaz bence senle rahat seks yaptığı için seksin peşinde gibi

0|0
    0|0
    • o ayrılmamıştı ben ayrılmıştım o ayrılmak iistemiyordu banaa yanlış yaptığı için bırakmıştım onu

• Dünkü senaryo biraz değişmiş :)

0|0
    0|0
  • ben bu soruyu biliyorum :) anlaşılan diğer detaylar var.

0|0
    0|0
  • emin ol kullanmak için tekrar geri dönme çabasındadır, gerisi hikaye.erkek milleti bu..

0|0
    0|0
    • kullamak için olsa yaptı iş ona müsait yapa bilir neden bana dönsün ben ondan ayrıldımdada ayrılmak istemiyorduda

• evlimiydiniz siz

0|0
    0|0
    • hyr

• ben olsam kabul etmem.evli olup boşansanız bakirelik önemli değil.sonuçta bir evlilik yapmış derim.. ama siz yapılmaması gerekken bir durum yapmasınız bence adamı kaçırma derim..seni seviyorsa.

• o iki sene seni kullandı işini gördü :D anla artık

1|0
    1|0
    • ee şimdi neden barsmk istio o istese hertrlü yapar yaptığı iş herseye müsait çnkü

• erkekler azla yetinmez kullanıp geri atacak çünkü :)

Kızlar Ne Diyor 1

• seni özlemiş anla işte :>)

0|0
    0|0
Yükleniyor...