Sevgilim seni lazer epilasyona götüreceğim dedi...

kendi kollarına bakıyordu (biraz tüylü bir adamdır) aşkım benim kol kıllarım mı çoğalmış çoklar mı kötü duruyor mu dedi yok hayatım olması gerektiği gibi. erkekler kılsız tüysüz olmasın zaten dedim. ellerim avuçlarının içindeydi, o ara benim kollarıma baktı bak aşkım senin kollarında tek bir tüy yok ne güzel duruyor kolda kıl hiç hoş değil dedi sonra sen kollarını alıyordun gerçi dimi? dedi evet hayatım alıyorum almasam seni geçmiş olabilirdim dedim bakışları değişti, şaka şaka boşver dedim alıyorum yanında maymun gibi mi otursaydım? dedim al aşkm maymun gibi olma dedi sonra yüzümü incelemeye başladı aşkım sen yüzünü alıyor musun peki dedi evet dedim aaa neyle alıyorsun dedi yüz ağda bantlarıyla dedim haa iyi jiletle alma sakın dedi ne jileti saçmalama ya dedim daha kalın çıkar diye dedim aşkım dedi sonra ben seni lazer epilasyona götüriyim aşkım ya dedi sert sert baktım, ben de bacaklarıma mı yaptırsam seni götürmüşken dedi gülerek. alaycı bir şekilde. art niyetle demiyor saf biridir ama yine de bu konuşma beni gerçekten çok rahatsız etti. ne demek oluyor bu şimdi? ayrıca ben seneye zaten yaptıracagım tüm vucut lazer.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• hödük işte bir kızla nasıl konuşuculağını bilmeyen yaratık

bir kızın en hassas noktasına dokunmuş,senin ona erkek olarak bana yetmiyorsun demenle eşdeğer gibi bişi bir kıza kıllarıyla ilgili bişi demek

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Askim dedim ya sen mk bir nokta bile koymaz mi dedim sonra o da dedi ki nokta var zaten sadece gramerin icine sıcmış bu dedi. he dedim tamam o zaman askim dedim.

Sizce ne anlatmaya calisti bana?

2|0
    1|0
  • Tamam götürsün işte

0|0
    0|0
  • Seni kırmadan kıllı olduğunu söylemeye çalışmış bence.Sen sevgilinin suyuna git beraber yaptırın işte lazeri kötü bişeymi ?

0|0
    0|0
  • Lafı açılmış söylemiş benim arkadaşta şuan sevgilisi yok evlendiğim gün kızı alıp full epilasyona götürecem diyor zevk meselesi :D

0|0
    0|0
  • :D canı sıkılmıs adamın gülecek yer arıyor

0|0
    0|0
  • Kadın kol kıllarını neden alırki?

0|0
    0|0
  • Ne pis muhabbetiniz varmiş la

0|0
    0|0
  • "haa iyi jiletle alma sakın dedi ne jileti saçmalama ya dedim "

Cocuk normal bir sey demis, daha cok cikmasin diye "jiletle alma" demis. Cevap olarak "Ne jileti sacmalama yaa" gibi sert bir tepki verdiysen, don bi' kendine bak.

0|0
    1|0
    • Aslan, ben sevgiline benzemem haberin olsun. Agresif agresif konusma bana. Insan gibi normal normal yaziyoruz, iki dakika adam ol karsimda.

• iki adam ol karşımda yazmış sen kimsen artık diyarbakır milletvekili çocugu mu :p

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgiliyle edilecek muhabbet mi? Teallam ya.

1|0
    0|0
  • Olaya bak yahu kıl tüy konuşuyorsunuz resmen.

1|0
    0|0
  • kıl tüy işinden çıkın siz en iyisi

1|0
    0|0
  • Kendini bilmez ağzından çıkanı kulagı duymayan insanları sevmiyorum abi ya. İnsan sevğilisiyle daha dikkatli konuşur askerlik arkadaşı değilsin sonuçta. Rahatsız olmakta haklısın

0|0
    0|0
  • aşkım diye diye ezmiş seni :)

1|0
    0|0
  • Ne tür bir gerzekle berabersin anlamadım.

1|0
    0|0
  • şakasına demiş kafana takma espiri yapmış sadece

0|0
    0|0
  • i$in icinden tam cikmi$siniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...