Çok ama çok zor bir durum...

31 yaşındayım. 35 yaşında bir sevgilim var. kendisi cinsel anlamda isteksiz gibi geldi bana. ben oldukça arzuluyum. aklım fikrim sürekli sexte. ama o pek öyle değil gibi sanki. günde bir kez yapmak ona yetiyor. ben defalarca orgazm olmak istiyorum ama ondan bir hareket gelmeyince sinir oluyorum. hemen hemen tüm sevişmeleri ben başlatıyorum. ona fantastik şeyler söylüyor yatakta yaratıcılığımı konuşturuyorum. ama bakıyorum da o bunlara karşı tepkisiz denebilecek kadar heyecansız. yani ters bir tepki vermese de benim beklediğim heyecanlı tepkileri de vermiyor. bu durum beni resmen gerginleştirdi. gay olmadığına eminim. ama bu tepkisizliğin de tam olarak neden kaynaklandığını bir türlü çözemedim. bu konuda fikri olan ?

0|1
3|33

En İyi Kız Görüşü

• bu yaşta böyleyse ömür geçmez onla

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 33

• Cinsel isteksizlik olabilir arkadaşında belki.O varsa ona göre tedavi uygulanabilir.

0|0
    0|0
    • sanırım ööle. ama ben ona bunu nasıl sööliicem. zaten daha heyecanlı şeyler istiyorum dediğimde bile garipsiyo :(

• Hergün yapması iyi ama yine de.

• Ya sizin gibi kaç kız kaç kadın var ki?Yani eşiyle ya da sevgilisiyle her gün sex yapmak isteyen?Ayrıca erkeğin fizyolojik sınırları vat, kadın gibi değil, 35 yaşındaki biri kaç defa boşalabilir ki, ortalama olarak 3 (o bile fazla) Ha sevgilin 18 yalında olmuş olsaydı günde senin istemediğin kadar sana performans saağlayabilirdi :)

0|0
    0|0
    • sorun fiziki yetersizlik veya sınır değil neden anlamıyorsunuz. adam heyecan duymuyor diyorum. yeterince arzulu değil diyorum.

• Zihninde başka problemler vardır o zaman, oralara yoğunlaşmıştır.

• Senin kadar zevk almiyordur.

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir durumdur zamanla düzelir boş ver sen zaten sekste en verimli çağlarına gelmişsin kıymetini bilmesi lazım yoksa gözün dışarı kayar benim gibi işini bilenlerde bu fırsatı hiç kaçırmaz kadını mutlu eder

0|0
    0|0
  • bazı insanlar cinselliği çok aktif yaşamazlar. Yapmasalarda olur , ya da azıyla yetinirler. Kimisinin ise libidosu yüksektir hiç durmak istemez. bunun altında başka sebepler aramamak gerek sanırım.

1|1
    0|0
  • Daha ayrılmadın mı ondan ondan ayrıl ve sana zevk verecek birini bul bence. Olgun kadınsın nasıl olurda senin gibi bir olgun bayanla cinsellik yaşamaz hayret ettim. fhşwo fwoıhgş bfkdhdk dhhdnb.

Zevk yok bence onda sana söyleyim.

0|0
    0|1
  • stresli bir işi varsa ondanda olabilir ya da psikoljik sorunları olabilir...

0|2
    0|0
    • evet bayağ yoğun çalışıyor. onu da hesap ettim ama nasıl anlatsam hergün mü yapıcaz diye sordu geçen gün. bir erkeğin bunu sorması bana inanılmaz garip geldi

• yaşi genç saylır oysa ama yaş 40 dedimi tutulmaz olur bazı erkekler...

• Ne yazık senin gibi bir sevgilim olacaktı. Memelerini sabaha kadar ısırırdım.Seninki kıymet bilmiyor demekki

0|0
    0|0
  • testesteron seviyesi düşüktür acil spora baslamasını sagla:) örnek ben 7 24 sex dusunuyorum:)

0|0
    0|1
  • sen fazla seksi gelmiyorsundur ona, herkezin dediği gibi 35 yaş fazla bir yaş değil

0|1
    0|0
    • peki insan kendisine seksi gelmeyen biriyle evliliği düşünür mü sence?

• Gay kesın o

0|0
    0|1
  • işte bu durum tam tersi şekilde çoğu kadında rastlanılan bir durum genelde. ne demek istediğimi en iyi sen anlarsın..yapıcak bir şey yok, şutlanma zamanı gelmiş bu adamın..

0|0
    0|0
  • ya neden benim karşıma senin gibi kadın çıkmıyor ,üfffff

bize bir kere fazla yapmak için yalvarıyoruzz

0|0
    0|0
  • hemen seks yapmadan önce onu tahrik et iştahlandır kı sevgilin daha arzulu daha azimli olsun o zaman bak nasıl oluyor orgazm nasıl yaşatıyor seni

0|0
    0|0
  • belki baskasını sewiordur hiçbelli olmaz

0|1
    0|0
    • ya sanmıyorum. adam evlendiğimizde nerede oturacağımızı, ev eşyalarını hatta perdeleri bile seçmiş durumda

• ozamn isteksizlik olabilir.bnce çok yoğun çalıştığı içn olabilir.bir tatile çıksanız oda kendine gelir.

• yazık olmuş sana allah kimine veriyor yemiyor kimi arıyor bulamıyor vaybeeeee dünya böle işte

0|0
    0|0
  • Senin için ilişki sadece cinsellikse ve doymuyorsan gençlere yönel orta yaşlılardan daha aktif ve daha istekliler sonuçta

0|0
    0|0
  • adam işten döner evde bekleyen bayan başlar bunun pili bitmiş diye :D hafta sonları dene sen onu

0|1
    0|0
  • Ben hep diyorum böyle kadin bize niye denk gelmiyor

0|0
    0|0
  • hadi beni dene nolur nolur :)

0|0
    0|0
  • Gay falan değildir zaten, yaşı geçmiş isteği bitmiş :)

0|0
    0|0
  • yol yakınken ayrıl sen

0|0
    0|1
  • değiştireceksin bence tek çözüm

0|0
    0|0
  • sen pilin bitmiştir 31 yaşına gelmişin artık öteki tarafı düşün hahaha :)

0|0
    0|0
  • sen arzuluyusan kendine arzulu birini bul bence yoksa ilerde sorun olur

0|0
    0|0
  • bence ayrıl ilerde byük sıkıntı yaşarsın zaten şimdiden yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Sen ve yanıt yazanlar hep beraber kafayı mı yediniz yahu?İnsanın aklı fikri sekste olur mu?Kaç sefer seks yapacaksınız bir günde?5 dakika mı sürüyor sizin seksiniz?Bence ya siz seks yapmayı bilmiyorsunuz ya da dayak yemediniz:)Adam günde 1 defa yapıyor diye herife gay diyorsunuz..Hepiniz mi ergensiniz yaww...

0|0
    0|0
  • Zamanla açılır. Biraz teşvik edin, erkeklerin en ateşli dönemi 18-24 tür. Sonra yavaş yavaş sönmeye başlar.

0|0
    0|0
  • her gün cinsellik yaşıyorsanız öp başına koy ama bu o kadar da iyi bir şey değil,özellikle stresli ve yorucu bir işi varsa... ona toparlanacak zaman bırakmalısın. eğer erken boşalma yoksa partnerinin bir sıkıntısı yok, ya ön sevişmeyi uzatın ya da haftada birkaç keze indirin.

0|0
    0|0
  • 1 kez yetiyorsa artık bitmiş o adam 35 yaş çok yaşlı biri değil ama erken çöktü herhalde... Yeter dayanamıyorum artık dedirtmesi lazım kadına :)) dur durak bilmeden her gün

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 2

• evet çok zor bir durummuş ya her gün birkç kez yemden olmaz haklısın hım napsak acaba.

başlığa bak içeriğe bak. ama üzülme o da kalacak değil zaten bir iki hevesini alıp gidecek

0|0
    0|1
    • ya ne hevesi yaaa... keşke ööle olsa da heyecan dolu olsa. ben sana adam sevişmek istemiyo diyorum sen kalkmış hevesini alsın gider diyosun. adam evimizin perdelerini bile seçmiş durumda ne hevesinden bahsediyosun

• evet evlilik hazırlığı perde seçmekle başlar. ailelerin tanışması, kız isteme, söz nişan masal zaten. perde seçmek ilk iş :))

sen onu kullan at bence

• yapmayı bilmiyordur bacım belki sen iticisindir belli mi olur adamın altında patates çuvalı gibi yatmadığın ne malum sen adamı fişeklicen ki adamda kanırta kanırta yapacak :D

• fazla önem vermiyor evlilik düşünüyorsanız evlendiginizde haftada 2 olcak birde alkol alıyormu?

geçmişte yaşadıkları olaylardan soğumuşta olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...