İdeal seks süresi ne kadar olmalı?

Kızlar en ideal seks süresi sizin için hangisidir? En fazla ne kadar olmalı? ve en az ne kadar olmalı?

Erkek erken boşalıyor dediniz süre sizin için nedir?

Erken boşalması olan bir erkekle beraber olanınız varmı? Var ise bu sizleri çok mu rahatsız ediyor veya eder?

Benim daha seks hayatım olmadı bundan dolayıda erken boşalma bende varmı yokmu bilemem.

Ama merak ediyorum, ileride seks yaparsam hazırlıklı olayım diye.

Lütfen ciddi cevaplar verin! Teşekkürler!

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk zamanlar girdiginden degil düsüncesi bile erken bosalmana neden olur ama sorun olacagini sanmiyorum bu normal... benden önce bosalirsa sinir durum ama yapicak bisi yok sevince fark etmiyor... bosalirsa benden önce eliyle devam :D

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 15 dk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer sadece birleşmeyi kasdediyorsan bunun ideal süresi beraber olduğun kişiye ve ilişkiden kişiye göre değişir. Ancak seksi sadece birleşme olarak düşünme. Seks bütün güne yayılan bir olaydır. Ne biliim... Dans ederken birbirinizi koklamak , sarılırken çaktırmadan parmak uçlarınla masaj yapmak, İmalı konuşmalar yapmak... vs... Bunların hepsi sekse girer aslında... Birleşme ise bunun son noktasıdır.. Önemli olan kadını birleşmeye hazırlama ona kendisini rahat ve güvende hissettirmektir. Birleşme öncesinde ne kadar etkili olursan birleşme sırasında o kadar az yorulursun :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...