Kızlık zarı bozulduktan sonra neler yaşanıyor?

Zar bozulduktan hemen sonra da cinsel birleşmeye devam edilebiliyor mu? Kızın kanaması tam olarak ne zaman bitiyor, pansuman gibi bir şey yapılıyor mu? Bu konuda bilgisi olanlar ne yapılması gerektiğini söyleyebilirmi? Lütfen ciddi cevaplar...

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• kanın miktarı esasında biraz da erkeğe bağlı olarak değişiyor. işi bilen bir adamsa, adeta karıncayı belini incitmeden öpüyorsa, bir iki damla kan akar, sonrasında kızda hiç bir travma olmadan devam edebilir. tabi bir dinlenme süresi olabilir onu demiyorum.

yok işi bilmiyorsa ve eşeğe meylediyor gibi davranırsa kıza, bu sefer tahribat daha büyük olup, akan kan miktarı artabilir. tabi bununla birlikte acı ve doğal olarak da psikolojik travma da artacaktır. bilincsiz erkek bu durumda kendini iyi bir şey yaptım dahi sanabilir vay be ne bozdum bir ay oturamadı diye ama aslında durum farklıdır.

aşırı kanama olduğu durumlarda bazen çiftlerin hastaneye dahi gitmesi gerekebiliyor. çünkü bilinçsiz arkadaş sadece kızlık zarını yırtmıyor bazen.

sana tavsiyem evli değilsen hiç girme bu işlere. yok evli iseniz de kızı iyice alıştırıp kendisi isteyecek noktaya getirmeden girme. girceğin zaman da yavas yavas ve yarısını sokacak kadar falan gir. o zaman bir şey olmaz

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• birleşmeye devam etmek zor oluyo çünkü kız o sırada o acıya ve kana odaklanıyo ilk psikolojik olarak. yani zevkini almıyo. şeker hastası değilse pansumanlık bir durum yok bazı şeker hastalarında kan durmuyo.

2|3
    1|0
    • teşekkürler. peki sonrasında kızın gündelik hayatını çok etkiler mi? otururken veya banyo yaparken gibi?

• gündelik olarak pek etkilemez aslında otururken rahatsız edebilir oda geçer bir kaç güne. psikolojik olarak etkileyebilir diye sordum yaşını. kadınlık dönemine geçiş zordur çünkü.

• teşekkür ederim.

• acıyor ve devam etmek ıstemıyosun :(

0|2
    0|0
    • sonrasında özel bir bakım gerekiyor mu? yeniden ilişkiye girmek için ne kadar zaman lazım?

• bnce 1 hafta lazım zaten duygusal olarak zor

• teşekkürler

• benim 3.5 saat sürmüştü zaten acıyor devam edemiyorsun

0|2
    0|0
    • sonrasında özel bir bakım gerekiyor mu? yeniden ilişkiye girmek için ne kadar zaman lazım?

• hayır pamuğu koyup beklemek lazım o acıya bağlı bazen 1 hafta bazen 3 gün

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• kişiden kişiye değişir bazılarının çok gelir bazılarının az gelir bir kaç damla ancak ortak noktaları en azından 3-4 gün acıdığı için yapmak istemeyişleridir.

0|0
    0|0
  • Ne pansumanı la ? istersen hastaneye kaldır :D

3|1
    0|1
Yükleniyor...