Kızlık zarı dikiminde can yanar mı?

aranızda bu operasyonu geçirenler var mı? kaç lira? iyileşme nasıl olur?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişin seni sen yapan şeydir. geçmişini silmeye çalışmak belki canını yakacaktır. ama bir şekilde ortaya çıkarsa yanacağı kadar değil. sana tavsiyem hiç değmez. çünkü kalbin bile o ilk seferki gibi atmayacak. ne ellerin titreyecek ilk sefer beraber olduğun gibi, ne de gözlerini kaçıracaksın ilk defa penis gördüğün zamanki gibi.

evlendiğin adam, demeyecek mi la benim karı da amma profesyonel oral yapıyo, amma sakin karşıladı, amma iştahlı bakıyo vs. diye.

açık açık söyle geçmişini. bu seni sen yapan şey çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Seviştiğin an kadar yanmaz. Ama sana tavsiye etmem. Hani ne derler yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Bir gün illaki ortaya çıkar ve senin için hiç iyi olmaz. Al erkek arkadaşını karşına açıkça konuş. Belki seni bu halinle de kabul eder bağrına basacak kadar godoş çıkar. Zaten piyasada doğru düzgün erkek kalmadı hepsi karılarını başkalarıyla paylaşmaya hazır d...bükler. Yani şansın yüksek. Ama işin içine yalan karışırsa ve sonradan ortaya çıkarsa senin için hiç iyi olmaz.

2|3
    0|0
  • Evleneceğin zaman yani gerdekten 1-2 gün evvel diktirmen gerekiyor. Tabi için nasıl rahat edecekse oda senin vicdansızlığın.

2|2
    0|0
  • kişilik testine girmiyorum Allah bizi sizden korusun diyerektenn ağrı sızı olmaz yarım saatte diker yollarlar bin lira bırak çık

1|2
    0|0
  • patlatırken yandığını düşünmedin galiba :)

1|3
    1|0
  • Yanmaz heralde yanarsada kızlığını bozdururkenki canının yanması kadar yanmaz. Diktireceksen hemen diktirme evlenmeye yakın diktir biraz sefasını sür vajin.nın .

0|2
    1|0
  • Doktor kıskançlığından acı çektiriyormuş.

0|0
    0|0
  • hayır yanmaz

1|1
    0|0
  • Bence hiç diktirme seni bu halinle kabul eden birini bul vajinanla fazla uğraşma bence belki yan etki yapar belki penis girerken ağrı yapar o yüzden seni bu halinle kabul eden birini bul.

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Bozdururken nerdeydin

1|2
    0|1
  • kızmayın bana ama doğruyu söyleyip bir hata yaptım deyip kendinizi o şekilde kabul ettirmeniz daha doğru olurdu kendinizi karşı tarafın yerine koymalısınız

0|0
    0|0
  • kocana yazık yalancı garı

2|2
    1|0
  • Bu yaptığın kızlığından dahada bozuk birşey

0|2
    0|0
  • az delikanlı ol ruhun bakir değil seni alacak adam alacaksa oldugun gibi kabul etsin...

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuldu ise öyle bir can yanıyor diyrlar

0|2
    0|0
  • Cinsel yaşamı iyi olan bir erkek diktirdiğini anlayacaktır.

0|1
    0|0
  • oranı yaptırsan canın yansa ne olur için artık senin değilken ...

1|0
    0|0
  • yanmaz uyuştururlardır

0|1
    0|0
  • nerde diktircen hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • git yat kalk her boku ye ondan sonra diktir ben kızım ben namusluyum ayağına yat buna inanan erkekte malın önde gidenidir zaten bedenini namuslu yapıcaksında ruhundaki ne olacak ? ona ne çözüm bulacaksın bırakın insanları kandırmayı neyseniz o olun artık bir bitmediniz mq

1|1
    0|0
  • çok zor bir operasyon degil ama iyi biryerde olman gerekiyor ücretide biraz pahalı evet durumun nasıl?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kızlık zarını diktirdikten sonra yaşadığını unutturucakmı? bu yaptığın başka birini kandırmak değilde ne.. gerçekçi ol. seni yargılamıyorum ama geçmişin yüzünden böyle şeylerle uğraşmak zorunda değilsin.. hiçbi garantiside yok..

2|1
    0|0
    • aamaan ne kadar takıyorsunuz böyle şeylere siz kızlara hiç yakışmıyor böyle şeyler ne olacakki herşeyin bir çaresi var boşverin kaptırın gitsin.

• Kisa sureli ve uzun sureli olmak uzere 2 çeşidi var sanrm ücret 1000-2000 tl arasi degisio ama yorumlari okudum ben acimioms sirf meraktan

0|0
    0|0
  • Nutuk atmaya geliyordum ama yorumları okuduktan sonra vazgeçtim.Müstehak bunlara.

1|0
    0|1
  • 2bin tlden aşağı değil iyi bir doktor ve uyuşturuyorlar zaten birşey hissetmiyorsun.Genelde en az 2 gün önce dikim yaparlar.Kalıcı zar diktirmekde var mesela istediğin zamanda yaptırabilirsin ama bu daha pahalı.

0|0
    0|0
  • hayir önce öyle biseyi yapan güvenilir bir doktor bulman lazim. herkeze yapmiyorlar zaten. hikayeni felan soruyorlar. baya bir miktar para birde. aci felan cekmiyorsun ama bildigim kadariyla gerdek gecenin oldugu gün yapilmasi gerek bir gün felan tutuyormus. anestezi yapiyorlr o bölgeye birsey hissetmiyorsun. estetikle kizlik zariini yeniden insaa edilebiliyormus onu arastirabilirsin. benim düsüncem su her boku yap sonra evlenince hicbisey olmamis gibi davran. diger dünyada nasil hesabini verecen?

0|0
    3|0
  • kaca ve acirmi biliyorum ama git doktorla görüs, kimseyide dinleme diktir sen.. yillarca yuzune vurar kabullense bile sevse bile birgün biryerde yine vuracak karsindaki bunu yuzune ..

1|0
    0|0
    • başkasının altına yatan insan kocasına bu yalanı söylicekse o kadın bir o...

• evlilik öncesi yapmam lazım, düzgün bir evlilik hayatı için erkeğin ilkel beyninde pürüz olmamalı

Yükleniyor...