Lütfen kızlar bir el atın ...

Sorum kızlara arkadaş lar ben eşcinsel veya gay değilim hatta günlük hayatta gayet erkeksi yim ama benim küçüklük ten beri olan bir zaafım var kadın kıyafetleri giymekten ve makyaj yapmaktan çok zevk alıyorumabunu bırakmayi çok denedim olmadı ama bu benim için sadece bir fantazi sizce bu durumu anlayışla karşılayacak hatta bundan onun da zevk alacağı ve bu durumu her fırsatta yüzüme çarpmayacak şantaj olarak kullanmayacak ömür boyu aramızda sır olarak saklayacak bir es bulma imkanım nedir ? Ve bu durum hakkında sizin düşünceleriniz neler ?

Güncellemeler:
Aranızda keşke böyle bir sevgilim olsa diyen var mı
Hadi ama ya bu kadar misiniz

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bence çok güzel bir özellik eşin bu özelliğini kullanabilir onun beğendiği elbiseleri deneyebilirsin bence rahat bulursun böyle bir eş

0|1
    1|0
    • Aslında bende senin gibi düşünüyorum kaç erkek alışveriş yapmayı severki

• Beni ekler misin :-)

• gizlisin :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Veya öylesinde kabullenmek istemiyorsun bence bir doktora git.Utanılcak bir şey değil bu çünkü içinden gelenler böyle.

0|1
    0|0
    • Öyle olduğunu zannetmiyorum çünkü emin ol çevrendeki çoğu erkekten daha delikanlıyımdir ama bu farklı birşey bir sorun olduğu kesin ama bunun erkekliğimle alakası olduğu zannetmiyorum ayrıca bunu biriyle paylaşmaktan çok utanıyorum o yüz den doktora da gidemem

• bunu normal karşılayacak normal yoktur

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış acısi saygı duyarım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...