Ne yaparsam buluşalım der ??

İnternette tanıştık sonra buluştuk konsere gittik geceyi benle geçirmek istediğini söyledi olmaz imkansız dedim sonra sahilde oturduk sürekli buluşmak istiyordu ben bunu sahte bir hesaptan işlettim ve niyetinin fuckbody olmak olduğunu anladım sonra ben başbaşa kalmayacağım dediğimde ilgiyi kesmeye başladı bende çok hoşlandığım için onun kaldığı yere gittim sabaha kadar birlikte olduk 3 defa ben bakire olduğum için arkadan çok hoş davrandı aklımdan çıkmıyor benim için vücudu çok güzel kız diyor onun beni aramasını tekrar buluşalım demesini istiyorum ne yapmam lazım benim için çok önemli :)

Güncellemeler:
Onun yazmasını istiyorum

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Efenim önce bir mesaj çekin günaydın veya napıyon gibisinden, biraz koyu bir muhabbette devam et, sonra işte sıkıldım durgun gün felan gibisinden konuş, gerisini getir işte oradan sen işini bilirsin.

cut.

1|0
    0|1
    • Peki direk onun yazması için ne yapmalıyım ? Mesela Facebook da güzel bir fotoğraf paylaşsam ya da mesela dün eski bir takıldığım avrupalı vardı discoda onla olan resmime seni çok özledim hans kalp yaptım bu dikkatını çeker mi ?

• Ben mesaj atmadan o attı :) beni kıskanmış bakalım neler olacak :)

• hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Dünyada sade o erkek yokki o olması şartıda yok ilk kez yaptığın için çok hoşuna gider ve bunuda onun başarısı olarak görmüşsün. Bu arada onu bulamazsın artık ümidini kes yapacak bişey yok onu unut başkalarına bak bence.

1|0
    0|0
  • Sübliminal mesaj gönderen fotoğraf göndermek en etkili yöntem.

İlla onlamı olcak?

1|0
    0|0
  • sen bir selam yaz nasılsın gibisinden seni hemen hatırlıcaktır gün çok sıkıcı falan geçiyor dersin bu mesajı o alır ve isteği yollar merak etme

0|0
    0|0
  • fukbodin olayım ismet iste beni de

0|0
    0|0
  • seninle birlikte olmak istiyorum diye mesaj yaz

0|0
    1|0
  • zor bulursun giden gitmiş.

0|0
    0|0
  • poponun fotosunu yolla hatırlar seni

0|0
    0|0
  • öncelikle mesaj at halini hatrını sor ne yapıyormuş nasılmış sonra yavaş yavaş konuyu aç

0|0
    0|0
  • Yetmediyse gel ben tatmin ederim :)

0|0
    0|0
  • başkalarına bak takılı kalma

0|0
    0|0
  • Unutmadım arayacağım seni. Numaran silindi :o :p

0|0
    0|0
  • gel verecem de sen yaz

0|0
    0|0
  • bi süre seninle yatcak sonra sıkılcak zaten senin de canın cekiyo belli hayırlı ugurlu olsun

0|0
    0|0
  • Sen onun gözünde maldan başka bişey değilsin.Mal olarak gören birine kendini sunmaya razıysan mallığa devam et.

1|0
    1|0
  • fuckbody nedir allahını seversen yaa. fuckbuddy diyeceksin ya da fakbadi..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vücudun çok güzelse arar zaten...

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bakiremisin..

0|1
    0|0
    • Evet

• Lan her boku yemişsin neren bakire

• sen her boku yap yap seviş çatır çatır arkadan ver ver. Sonra bakireyim öylemi? öff

• biraz önce sordunya tatmin etmedimi cevaplar,senin gibileri gördükçe utanıyorum kadın olmaktan

1|3
    1|1
    • güleyim mi ağlayayım mı bilemedim bu cevaba

• komik olan ne ,flört amaçlı buluşmu çocuk fahişe olarak görmüş bakire diye arkadan becermiş gitmiş,şimdi tekrar yaptırmak için çabalıyor

Yükleniyor...