Arkadan birlikte oldum...

Ben flört amaçlı düşünmüştüm ama o fuckbody olarak görmüş sadece ben bakire olduğum için arkadan birlikte olduk 3 defa çok zevk aldım canımda yandı biraz ama acaba bir zararı var mı bunun ? Arkadan ilişki yaşadıktan sonraki gün biraz oram acıdı bilgisi olanlar cevaplayabilir mi ?

Güncellemeler:
Nasıl yani bilimsel açıdan nasıl bişey bu ?
Artık namusumla evleneceğim bir düzgün erkek arıyorum

0|1
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım.

Şimdi anüs bölgesindeki kaslar içeriden dışarıya doğru açılmaktadır. Ters ilişki olarak birlikte olduğunuz zaman anüs bölgesi bu sefer tersine çalışmaya zorlanır ve anüs bölgenizde yanma hissedebilirsiniz. Partnerinizde bu konuda bilgi sahibi değilse ve sadece sizinle zevk için birlikte olmuşsa (ki öyle görünüyor) anüs bölgenizde kısmi olarak yanma hissi, kasılma hissi olabilir bu doğal bir şeydir.

Eğer sürekli olarak anüs bölgesinden ilişki yaşamaya "SIKÇA" devam ederseniz kaslarınız belli bir zaman sonra gevşeyecek ve bu size ilerleyen yaşlarda rahatsızlık verebilecektir. Bu tür zor durumda kalmamanız için bu tür yaşadığınız ilişki sayısını düşürmeniz gereklidir.

Dipnot: Sizi kötüleyen, dalga geçen arkadaşlara kulak asmayın. Sizin bedeniniz ve sizin kararlarınız. Doğru olanı olması gerektiği gibi söylemek bana göre en doğrusudur. Özel olarak sormak istediğiniz bir şey varsa cevap olarak buradan yazabilirsiniz.

Teşekkürler...

2|1
    1|3
    • En iyi cevap için teşekkür ederim.

O eksileyen arkadaşlar söylesin bakalım neden eksi atmışlar? Söyleyin, sorun ve neden verdiğinizi söyleyin ki ona göre cevap vereyim. İnsanların bedenine karışıp onları yargılamak, onların kararlarına ters çıkmak kimsenin haddi değildir! Herkesin görüşüne, inancına, düşüncesine ve kararlarına SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ!

Yıl olmuş 2013 artık aşın bazı şeyleri.

• Sevgili olmadık takıldık sadece

• Sevgili anlamında demedim ki, arkadaş anlamında söylemiştim ama geleceğiniz için çok güzel bir karar vermişsiniz.

Erkekler Ne Diyor 24

• Acıması normal zaten, dar alana ağır baskı.

-Haramdır

-Sağlık yönünden zararlıdır, mikrop kapabilir, tuvaletini tutmakta güçlük çekebilirsin

-Zevkini bilemem

cut.

1|0
    0|0
  • Bir daha yapma bence.O bölgede çatlak filan oluşur.

1|0
    0|0
  • Bi zararı olmaz ama o yapana bağlı çünkü hangi pozisyonda yapıldığını bilmek lazım. Vay be anala evet diyen bir kız varmış demekki senin gibi kızları bulmak çok zor ben acıtmam şeyimi diyenler çoğunlukta çünkü.

1|0
    1|0
  • İlk zamanlar acıması normaldir yaptıkça alışırsın. Ama devamlı yapmak anüsün deforme olmasına sebep olur bu da senin için iyi olmaz. Mesela gazını tutamaz olursun ve de dışkını tabii. Benden söylemesi :)

2|0
    0|1
  • zevk aldıysan hız kesmeden devam et. bağırsakların dışarı fışkırana kadar...

2|0
    2|1
  • Birde bakireyim demez mi ruh hastası

2|2
    0|0
  • ilerde sorun yaratabilir çünkü kaslar işlevini kaybediyor

1|0
    0|0
  • Burda mı arıyosun. vardır ama bulman biraz zaman alır bence.

0|0
    0|0
  • Yani hala kızsın oda iyimiş evleniceğin adamada dermisin peki arkadan beraber olduğunu?

1|0
    0|0
  • birşey olmaz sen zevkine bak :)

0|0
    1|0
  • elbet yaptıktan sonra acı olacak tır bır kaç gün sıkıntı yok yanı devam edebilirsin yapama ya

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz hoşuna gidiyosa yap senin gibi kız arkadaşım olsa dilimle yalardım arkasını

0|0
    0|0
  • Kendini kullandirtma

1|0
    0|1
    • Bende onu kullanıyorum ama

• Bliyorum

Ama o birgun seni unutacak ve sendede unutamayacagin bir bosluk acacak birdaha asla sıkılasmayacagı

Aranizda okadar buyuk psikolojik bir fark varki

Bilmedigin duygulari yasadikca kendinden nefret edeceksin

Ama o hayatini normal devam edecek

• mesaj nı bekliyorum

0|0
    0|0
  • arkadan birlikte olcağına oral olaydı ben kimseyi zorlamam şahsen

0|0
    0|0
  • olmaz tek sen yapan değilsin bunu demek zevk aldın nasıl bir zevk verdi sana

0|0
    1|0
  • bir zararı olmaz uzun süredir kız arkadaşımla yapıyorum. ilişkin düzene girince o acıda olmaz keyfini çıkar :)

0|0
    0|0
  • namusunla mı arıyosun şimdi?

0|2
    0|0
  • arkadaş bu ne verme verakı illa vereceniz değilmi adam seni resmen kullanmış halada kullansın diyon

1|0
    0|0
    • düzgün erkek aradğını yazmışsın ama sakın eski aklına dönme evlenmeden hiçbir şekilde olmazda kal evlendikten sonrada arkadan olmazda devam et

• seni fuck buddy olarak görüyor diyorsan ve hala berabersen zorlama direk önden de ver ne olcak?

1|1
    0|1
  • o senle buluşmak istemezse benimle bulaşabilirmisin

1|0
    1|0
  • Anüs bölgesi çok fazla ve hassas sinirlere sahip bir bölgedir ve bu bölge istenildiği zaman 6 cm kadar genişleyebilen kas dokusu ile çevrilidir fakat bu duruma rağmen eğer çok hızlı ve hazırlıksız bir ilişki de bulunulma durumunda buradaki kaslar ve damarlar çok rahatlıkla zarar görebilir hatta ileri derecede kanamalar görülebilir o yüzden mutlaka dikkatli olmakta her zaman yarar vardır. Arkadan cinsel ilişki uzmanlar tarafından da çok fazla tercih edilen bir cinsel ilişki çeşidi değildir çünkü anüs bölgesinin çok fazla bakteri ve diğer mikro organizmalar yönünden zengin olması ilişkiye giren çiftlerde hastalık kapma riskini çok fazla artırmaktadır. Bu durum kan yoluyla bulaşan hastalıklar içinde geçerlidir örneğin AIDS hastalığı arkadan cinsel ilişki ile 3 kat daha fazla bulaşma riski taşır yani eğer partnerinizde AIDS virüsü varsa arkadan cinsel ilişki de bulunmanız durumunda AIDS kapma ihtimaliniz 3 kat daha artmaktadır bunun nedeni de bu bölgenin çok fazla kan damarı taşımasından kaynaklanmaktadır.

0|0
    0|0
  • İlerde şöyle bişey olur Agaaa. link

3|0
    0|0
  • Sadece dışa doğru kasılmak kabiliyetinde olan kasları içe doğru kasılmaya mecbur kıldınız bu kesinlikle sizin intestinal sisteminize zarar vermiştir. çünkü dediğim gibi o kaslar dışa doğru çalışıyor ve içeri doğru zorlayınca muhakkak ağrı olacaktır. Bellirli bir süre sonra devam edilirse ihtiyacını kaçırma sorunu bile olabilir. Geçmiş olsun şimdiden.

2|0
    0|1
    • Yani çok tehlikeli birşey yapmamam gereken ?

• Cinsel zevk manasında kişisel bir durum olabilir. Ama tıpta bunu kabul etmiyor islamiyette kabul etmiyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi halt yedin

0|1
    0|1
  • bu kadar ucuzmuşsun yani,seni yatak arkadaşı olarak görmüş sende boş çevirmedin arkadan verdin gitti,yakında önünüde alır hiç merak etme sen

4|3
    1|3
    • Beni tekrar istemesi buluşalım demesi için ne yapmam lazım ?

• önünde diz çök yalvar becer beni diye,daha olmadı başka birini bul,sen verecek ol yeterki yapan çooookkkkk olur

• Vay arkadas ne kizlar var boyle Allah korusun...

• hasta bezi stoklamanı tavsiye ederim yakında ihtiyacın olur :)

5|3
    1|3
Yükleniyor...