Sevgilimde ileri derecede erken boşalma var...

Sevgilimle normal zevkli güzel bir ilişki yaşayamıyoruz henüz ilişkiye başlamadan boşalıyor geciktirici ilaclardan hiç birini kullanmak istemiyor bunun başka bir yolu yokmudur ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• yaw bi üroloğa gitsin vereceği bi hapla büyük ihtimalle düzelecektir. bilinç altındaki aşırı heyecan ve kaygılar bunu tetikler. Bunu iki sebebi vardır. Birincisi ruhsal, ikincisi fiziksel. Ruhsal sebebin kaynağı ilk gençlik dönemlerinde sıksık yapılan masturbasyonlardır. Genç bir an önce boşalmak için hızlı hızlı yapar ve bunu sürekli tekrarlar ayrıca yakalanma korkusu da bilinç altına işler. bunlar yüzlerce kere bu ruh hali ile tekrarlanır, tekrarlanır... sonuç erken boşalmadır. ikincisi ise fiziksel sebeptir bu sebebe bizim ülkemizde pek rastlanmaz, sünnetsizliktir. sünnetsizlerin penisbaşları çok daha hassas olduğundan kısa bi sürtünmeyle hemen boşalırlar. geç boşalmayı biraz zor öğrenirler.

Dediğim gibi sevgilin bi üroloğa görünsün. ayrıca bununla ilgili bazı egzersizler var. bi taneeşine masturbasyon yap veya o kendine yapsın. ama bir şartla boşalmak yasak. tam boşalmaya yakın masturbasyonu bırak veya o yapıyorsa bıraksın. sonra biraz bekleyin ve yeniden masturbasyona başlayın, yavaş yavaş yine tam boşalmaya yakın masturbasyon hareketini kesin 3-6 kez tekrarlayın. bunu hafta 3 gün yapın ve 2-3 ay devam edin. sonuçta onun kendini daha rahat kontrol ettiğini göreceksiniz. bu dediğim egzersizi üroloğun verdiği hapı da kullanarak yaparsanız daha çabuk sonuç alırsınız. Yine erken boşalmayı gideren merkezler var. oralardan yardım alabilirsiniz. ama önce bu söylediklerimi bi deneyin.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hep cine 5 den bunlar :(

2|0
    0|0
  • stres kaynaklıdır. heycanlanıyordur.deneyimsizdir.çok genctır. zamanla düzelecektir olmuyorsa psikologa gitmesinde fayda var. ya da kendi yöntemleriyle çözümler bulmalı..

0|0
    0|0
  • ilk benle birlikte oluyor demişsin düzenli bir seks hayatı oluşturun örneğin gün aşarı 1 ay içinde normale dönücektir tahminim.

0|0
    0|0
  • alkol + link ;)

0|0
    0|0
  • ilk boşalmadan sonra ereksiyon devam ediyorsa devam edin ama yine erken boşalma varsa doktora görünmesinde fayda var

0|0
    0|0
  • erken boşalmanın tedavi yolları psikolojik destek ve anlayışlı bir partnerdir... burada iş biraz sana düşüyor... burada anlatırsam yorumum kaldırılır...

0|0
    0|0
  • Üzücü bir durum kolay olan bir çözümü de yok ne yazık ki. Mastürbasyon yaparken sürekli daha uzun bir süre dayanmayı hedeflesin. Ancak bu sayede düzelebilir.

0|0
    0|0
  • malesef yok ikna etmelisin yada doktora gitmeli

0|0
    0|0
  • derhaaaaaaal ay-rıl !

0|0
    0|0
  • beraber terapilere katılın

0|0
    0|0
  • bunun yolu senin elinde sen onu istediğin kıvama getirebilirsin

0|0
    0|0
  • doksunan boşalıyor mu demek bu ileri derecedeki seviye o kısmı anlamadım

0|0
    0|0
    • Soyunmamı izlemekten dahi boşalıyor yani

• sıkıntılı bir durum..ilaçdan önce vbir doktor kontrolü derim ben..arıza var

• soyunmanı izlerkende mi ? o zaman musluğun contası bozulmuştur acilen doktora görünsün...

• tüfek arıza yapmıştır zamanla rayına oturur

0|0
    0|0
  • kesin senden önce başka biriyle ilişki yaşamamaıştır bu bir süre daha böyle gider .

0|0
    0|0
    • evet öyle

• yapıcak bişey yok dahas ıklıkla ilişkiye girin yada ilişkiye girmeden önce masturbasyon yapabilir tabi bu 1. boşalmadaki aynı zevki vermez ama .

• kegek kaslarını kulklanmayı bılıyorsa yolu var

0|0
    0|0
  • doktora gidin

0|0
    0|0
  • İyide ben niye iki saat boşalamıyorum. Bende boşalmaya hasretim. Yani ilkinde yarım saat falan sürüyor ama ondan sonraları bır saatten fazla sürüyor sıkılıyorum artik.

0|0
    0|0
  • Arkadaş daha yeni galiba bu işlerde :D

0|0
    0|0
  • Çok ucuz geciktiriciler var ayrıca biraz alkol alsın ilişkiye girmeden önce veya 1 kere boşalsın sonra yapın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link bak buda neyden yakınmış

0|0
    0|0
  • Yurdum erkeğinin klasik sorunu.neyseki hepsi aynı değil

0|0
    0|0
  • basaracaktır ınan buna :)

0|0
    0|0
  • umudunu kaybetme

0|0
    0|0
  • ilk senle yasıyosa normal bı sure böyle gıder

0|0
    0|0
    • evet ilk benle yapıyor ne kadar süre devam eder bu

• bir kadının bedenıne dokunmak erkek ıcın buyuk bır hayal unsurudur ve sen gerceksın artık gercege dokunuyor,sımdı bunun sokunda sana bır yontem sex aralıgını bır sure kısa tut,imkanın varsa bır kac kez bıktırana kadar yap ve bu sıklık yeterlı olunca normale döner endıselenme sakın,sana baglı..

• Tşkler

• Malesef :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...