Nasıl bir algı oluştu toplumda çözemiyorum..

Kızların her türlü anal oral sürtünme ne varsa yaşayıp da bakireyim demesi beni deli ediyor.Yaptıysan adam gibi arkasında durursun. Bakirelik sadece normal yolla ilişkiye girilmeyip kızlığın bozulmaması mıdır? Böyle bir kız sizce kendisini kocasına saklamış olur mu?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• biz öylelerine bedeni bakire ruhu orspu diyoruz zaten :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kültür ve töre bunu gerektiriyor çünkü.erkeğin her boku yemesini normal karşılıyor toplum nede olsa erkek,aynı şeyi kız yapınca sürtük sayılıyor.namus sadece bir kaç damla kana bağlanmış durumda.ilkgecede o kan görüldümü kız namuslu sayılıyor.bu yüzden kana dokunmadan herşeyi yaşıyor kız,çünkü oda insan onunda ihtiyacı var ve canı istiyor.ne zaman ki bütün erkekler bekareti sorun etmez hale gelirse o zaman bütün kızlar aleni yatacak

0|0
    0|1
    • Iyi halt edecek..iyice avrupalasalim zaten istediginiz bu mu

• sen kaç kızla seviştin ya da kaç fahişeyle yattın adam gibi cevap ver lütfen

• zaten arkasında durdukları için önüyle gurur duyuyorlar,takma kafana veren veriyor zaten

0|0
    0|0
  • asla asla asla ! :D

0|0
    0|0
  • igneyi erkeklere çuvaldızı kızlara batır.

0|0
    0|0
  • bakirelik kafada biter..zarda değil. kendini kandırmaca..anlamadığımda ,erkekler sütten çıkmış ak kaşık..

0|1
    0|0
    • erkekleri övmedim ki zaten

• erkekler kısmını sana ithafen yazmadım zaten ) buradaki çoğu erkek kendilerini ak kaşık ilan ettiği için,okuyuculara.sen sorunun kralısın .

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka kızların yaptıkları, özel hayatları seni niye deli ediyor ?

Seni ne ilgilendiriyor ?

Sen evleneceğin zaman müstakbel eşinin durumu ile ilgilenirsin.

0|0
    0|0
    • Evleneceğin kadının ne yaptıgını bilemiyosun demek istedgim oraya da cıkıyo zaten ;) başkasının hayatını yargılamak değil olayım

• Bende senin özelin dışındakiler seni ilgilendirmez dedim zaten.

Herkes kendi özel yaşantısını istediği gibi yaşar.

• ben bunların normalleşmesine takılıyorum sadece ;) evet herkes kendi hayatını yaşar ama toplum bu hale geldikçe sıra bizim cocuklarımıza da gelir elbet

• onu sen namusu sadece vajinadaki bir zara sığdırmaya çalışan geri zekalılara sor

0|0
    0|0
  • Tabii ki hayır.

0|0
    0|0
  • boş ver yapan yapsın takma kafayı böyle şeyleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...