Prezervatif hakkında....

çoğumuz,en azından erkeklerin şikayetleri vardır prezervatiflerle ilgili...sıkıyor,zevk alamıyorum,işte kalkmıyor tam olarak,kagren olup düşecek şimdi gibisinden.Sonuncusu hariç(:D)O yüzden kullanmak istemez.Sağlık için önemli tabii,peki bu durum kızlar için ne kadar önemli?Yani prezervatif olduğu zaman fark ediyor mu?Partnerinizin böyle bir şikayeti olduğunda tepkiniz ne olur?teşekkürler...

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu zamana kadar pek kullanmadım..sevmemde kullanmayı

ama

kullanmak lazım..bende kullanmaya basladım

maalesef hasta olan bırını anlaman mumkun degıl

sonucta kavun degılkı koklayarak alasın dımı ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben cok karsiyim prezervatife o ne yani sanki vibrator haline geliyor penis, ten tene degmeli benim icin sevgilimin kullanmasini asla istemiyorum

1|4
    0|1
    • Cuntacıda sekline dönüştüğü hiç aklıma gelmemişti güzel benzetme

+1

• hehehee:)+1,sıkıyor beee,en son morarmıştı amk kırılma noktası!2 saatte anca çıkara-billldik:S resmen kullanılamaz hale gelmişti derkeeeeeen:))))üheüheüehü

• oha kardeş amma yakınmış kelimeler:)

• gereksiz poşet bence

0|1
    0|1
  • et ete degmeli :D

0|5
    0|1
    • benim yazacağım yorumu yazmışsın , bana gerek kalmadı

• haa o başka:)sen yazın alanya'yı gör,bizim hırtlar(tiplerinden hayır gelmez)haftadan haftaya kız değiştiriyorlar,ki yabancıların çoğu prezervatif kullanmaz..biliyorum,Turizm rehberliği yaptım ve Holllanda'da kaldım,rahatlar o konuda.Erken yaşta doğum kontrol hapı kullanıp(12-13 yaşa kadar düştü!)göğüs kanseri oluyorlar.İstatistiklere göre yani...

• 12-13 mu :( bir kac yila turkiyede boyle olcak rahatlikla diye bilirim yani

• Canın nasıl isterse derdim herhalde:D adamın zevki için bir kız bence kendini zorlamamalı ya da mecbur hissetmesin :D sonuçta okadar kız varki çoğu çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor :) buda onlar için büyük riskler taşır

0|1
    2|0
  • gebelikten ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için şart. mazeret anlamam ben

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...