Bakire biriyle tek gecelik ilişki yaşar mısınız?

Kız da istekli olsa, bakire biriyle sırf zevk için birlikte olur musunuz?

0|0
0|35

En İyi Erkek Görüşü

• Tek gecelik ilişkilere karşıyım.Bakire bir kız tek gecelik olduğunu bile bile hangi ruh hali ile ilişkiye girmek ister o da tartışılır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• kız istiyorsa olurum sonradan beni suçlayamaz kendisi istiyor sonuçta

0|1
    0|0
  • O vebali almam...

0|1
    0|0
  • pirensıp olarak olmuyorum. bana gore erkeğın bakırlığı bakire bir kızla birlikte olmasıyla değişiyor. haliyle bakir kalmak ıstıyorum bu da bir tercih.

1|1
    0|0
  • kız ısteyecek erkek ıstemeyecek! yok oyle bır dunya...

ha erkek deger verıyordur bu kıza veya dını ınancları cok cok saglamdır,yada turk fılmınden cıkıp gelmıştır belkı... ama anket yapsak fena olur sonuc:))

0|0
    0|0
  • zewk için bu i*neligi yapamam .

5|0
    0|1
  • Sahiplenirim onu ben...

Dokunamam.

cut.

3|0
    0|0
  • Bakire biri ne kadar zevk alır ve ne kadar zevk verebilir ki. Tabi ki kimse reddetmez bu fırsatı ama toy kadınla birlikte olmak içimi açmıyor.

0|0
    0|0
  • KIz istekliyse olabilir

0|0
    0|0
  • iq sorusu gibi olmuş. :D Cevabım hayır.

1|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz erkek adam kızlık bozmaz...

3|0
    0|1
  • Katiyyen asla öyle bir şey olursa zaten evlenmek boynumun borcu onu yüzüstü bırakamam

1|0
    0|0
  • Bekaretin benim için bir önemi olmadığı için ..o da istiyorsa olurdum...

0|1
    1|0
  • olmam çünkü kızın geleceğini düşünür üm bana saldirsa bile geriye yiterim.

ama kız beni sevmiyorsa bende onu tek geceliğine değil takarim yüzüğü parmana benle evlenecek kadar ciddi ise tabi.

0|0
    0|0
  • olmam diyenlerin hepside sevişme anında affetmez olur,hatta sen istemesen bile evlenecem diyerek olur,piyasadaki kızların bekaretini nasıl kaybettiğini bir düşün?evlenicez vaadleriyle

0|0
    0|0
  • Olurum, neden olmayayım? sadece kız tecrubesiz olduğu için çok zevkli olmaya bilir, ama yine de iyi olur.

0|0
    2|1
  • bekaretine dokunmamı istemesse bile ikimizde istiyor isek birlikte olurum .birleşme olmasına gerek yok .zevkli bir sevişme de yaşayabiliriz .

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl sabaha kadar ona neler yapardım ona nasıl zevkler verirdim ama işte öyle bir cömert ve zevkli bir bakire yok şu anda.

0|0
    1|1
  • kimseye zorla bir şey yapmadığıma göre olurum. o istiyorsa benden yana sorun yok

0|1
    1|0
  • Ben almam bakireliğini eşim değilse.. Ama bakire değilse sanırım tutatmam kendimi :)

1|0
    0|0
  • hukuki sonuç doğurmayacaksa ve duygusal bir birliktelik gereği gönüllü ilişki yaşanabilir.

0|0
    0|0
  • İlk önce O nu sevmem gerek, sonra bir gece(ilk gece) sonra da bir ömür boyu birlikte olmak isterim.

0|0
    0|0
  • sonu evliliğe gider...;)

0|0
    0|0
  • Onunla fuckbuddy olurum ve yıllarca sürebilir :-)

0|1
    2|0
  • Namusun iki bacak arasında olduğuna inanmıyorum.

:)

0|0
    0|0
  • bozulmak isiyorsa neden olmasın,bozulmak istemiyorsa da birlikte olurum fakat sağlam döner

1|0
    0|0
  • tek gecelik ilişki sevmiyorum prensip meselesi

0|0
    0|0
  • kendinden eminse olabilir.

0|0
    0|0
  • ben olurum ama içine girmem anal oral sürütnme yaparım

0|0
    0|0
  • olamam olmadımda

1|0
    0|0
  • Bu devirde namusuna sahip çıkmış bir kız bulacam tek gecelik aşk yaşayacağım düşünemem bile hemen evlenirim

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...