Kızlık zarı olmasaydı Türkiye'de cinsel yaşam nasıl olurdu sizce?

Kızlar sevgilisi olsun olmasın her arzuladığı belli eder ya da erkekten birlikte olmayı ister miydi?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• muhafazakarların çoğunluıkta oldupu bir ülkeyiz o yüzden pek fazla değişmezdi insanın içinde olması tıpanın bir önemi yok vana patlayacaksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızlık zarını namus olarak görmek doğru olabilir ama kızlık zarı olmasaydı kızların her önüne gelen erkekle yatacağını düşünmek namus delisi olanların en büyük şerefsizliğidir . Hele bazı kızların bunu kabullenmesi beyninin ne kadar o* olduğunu gösteriyor.

1|0
    0|0
  • Kerhane olurdu heryer . Özür dileyerek söylüyorum ama öyle hayatın acı gerçekleri.

0|1
    1|0
    • ne alaka ?

• Çünkü "namus" diye birşey olmazdı insanlarin üzerinde baskı ve namusunu kaybetme korkusu olmazdi, üşenmeden kim kime dum duma olurdu her yer . Açıklayıcı oldu mu ?

• Namusa verilen önem gün geçtikçe azalıyor ne yazık ki.. Umarım çok geçmeden düzelir düşünceler.

• Evlenilecek ve eğlenilecek kız olayı kalkardı

0|0
    0|0
  • Pek bir sey degismezdi.

0|0
    0|0
  • namus zarda değilki zaten yine her şeyi yapıyor millet

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• niye diğer ülkelerde kızlarda kızlık zarı yok mu heralde burada diğer ülkeler gibi olsaydı halimiz dumandı

0|0
    0|0
  • avrupa gibi olurdu kim kime dum duma

0|0
    0|0
  • Orospu cocuklarinin sayisi artardi

0|0
    0|0
  • Evlilik öncesi ilişkide artma ve analda azalma olur.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı değil de ne biliyim ilerde evleneceğim kadınında masturbasyon yapar gibi düzenli evlilik öncesi ilişkisi olsun istemezdim... Bende bu isteğime karşı kendimde bu şekilde davranıyorum

0|0
    0|0
  • Ortalık piç kaynardı ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...