Hymenektomy ile kızlık zarı aldırmak için 18 yaşını geçsek de aile onayı gerekiyor mu?

Kızlık zarım çok kalın ve yüksek kenarlı hymenektomy ile aldırmayı düşünüyorum aile onayı ya da imzası 18 yaşını geçsek bile olmak zorunda mı yoksa kendimiz bu operasyona karar verip geçirebiliyor muyuz ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• 18 yasini gectiysen aile onayina ihtiyacin yok, senin kararin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızlık zarının kalın olduğunu nereden biliyorsun? ayrıca bu soru sağlıkta sorulur.

0|0
    0|0
    • jinekoloğa gittim iltihaptan dolayı ve bana bunu söyledi kendimde açıkçası merak edip baktım ve gerçekten et parçası şeklinde cinsel ilişkiye müsait olamayacağını kurguladım kafamda. 18 yaşındayım ve 4 senelik bir ilişkim var eğer böyle bir durum varsa ne yapacağım bilmiyorum mahvetmek istemiyorum .aile imzası gerekiyor mu çünkü eğer öyleyse ailem evlenmeden buna izin vermezler.

• reşit olduğun için karar senin, ailenin değil, ayrıca cinsel ilişki için engel olup olmadığına sen değil bir uzman karar verebilir. tekrar bir uzmana bu konuyu danış ve eğer bir engel olacaksa bunu en az zarar ile nasıl atlatabileceksen o şekilde bir operasyon ile bunu çözüme kavuşturmasını iste.

• çokmu limon yedin

• kızlık zarının kalın olduğunu nerden biliyorsun.:)

0|0
    0|0
  • Bunun farkına nasıl vardın ?

0|1
    0|0
    • jinekoloğa gittim iltihaptan dolayı ve bana bunu söyledi kendimde açıkçası merak edip baktım ve gerçekten et parçası şeklinde cinsel ilişkiye müsait olamayacağını kurguladım kafamda. 18 yaşındayım ve 4 senelik bir ilişkim var eğer böyle bir durum varsa ne yapacağım bilmiyorum mahvetmek istemiyorum .aile imzası gerekiyor mu çünkü eğer öyleyse ailem evlenmeden buna izin vermezler.

• Kimisi söküp,söküp diktiriyor kimiside bulmuş bunuyor.Hey güzel Allahım :)

• olsun bu senın için sorun deyıl evlenince çocukta olur korkma

0|0
    0|0
  • Herkes bu soruya soruyla karşılık vermiş bende öyle yapim bari ; bu soru bu kategoride mi sorulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uğraşma zarınla

0|0
    0|0
  • Saçmalama evladım :)

0|0
    0|0
  • bırak eşin bozmayı denesın.olmuyosada beraber doktora gıdın bunu oda duysun.bence en guzelı bu

0|0
    0|0
  • 18 yaşında bu kararı almak için çok gençsin acele etme bekle

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun kalın olduğunu?

0|0
    0|0

• Onu sen kurgulamışsın doktoruna danış bunu.

Yükleniyor...