Evlilik öncesi cinsel ilişki yaşanıp, o sevgiliden ayrıldıktan sonra ne olacak?

yani şimdi biz erkekler biraz rahatız, zar diye bişi yok. ama kızlarda zar dediğimiz olay var, %90, ilk sekste kanama oluyor ve erkekler, kızın ilk seksi olup olmadığını anlayabiliyorlar.

sitede okuduklarıma göre bi çok kızın düzenli ilişkisi olduğu yazılı, sevgilisiyle.

yani Allah göstermesin, sevgilinizden ayrılsanız, bi gün evlendiğinizde bu sorun olmayacak mı?

çünkü bi gerçek ki erkekler bakire kızla evlenmek ister, %99 bu böyle.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda okadar cevap verdimki bu sorulara artık insanlara bir şey anlaticam diye dilimde tuğ bitti.Herkes kendi hayatını istediği gibi yaşasın ve pişman olmadan hayatını yönlendirsin.En sevmediğim insan türü insanlarla yatıp yatıp sonra keşke bunları yaşamasydim diye pişman olan kişilerdir.Neden yaşadın o zaman? Pişman olacağınız şeyler yaşamayın .Ya arkasında adam gibi kadın gibi durun yada pişman olmayın.Yaşadım ve gururluyum deyip insanları bu şekilde sizi yargılamasına izin vermeyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İstediği kızla yatan bir erkeğin BAKİRE eş isteme hakkı yoktur .

3|2
    0|0
  • Kesinlikle öyle,katılıyorum.Ben açıkçası evlenmeden önce böyle bir tecrübe yaşamak istemiyorum.Fakat artık zar dikimi falan var,çok sorun olmaz bence.

1|1
    0|0
  • Onun icin evlenmeden bi tur yakinliklar yasanmayacak iste.

1|2
    0|0
  • Sorun etmeyecek kısılerle evlenıyorlar

0|2
    0|0
  • Yapmayacaksınız o zaman , eğer yaptıysanız da bırakmayacaksınız ...

0|0
    1|0
  • Herkesin bir alıcısı vardır

0|0
    1|0
  • Erkeklerin zarı yok diye bekareti de mi yok. Eğer erkekler bekarete önem veriyorsa kendi bekaretlerini de korusunlar. Kadın namusun simgesi sanki. Kadın yapsa namussuz, erkek yapsa ''erkektir, yapar''.

1|0
    0|0
  • Peki o %99 olan erkekler bakir mi?

1|0
    1|0
    • bakir değil demedik zaten. ah türk kızları.. her zaman karşı atağa geçersiniz gerçekleri kabul etmeden.

• ben erkek olsam kafadaki zara bakarim sadakat dürüstlük ask delik mi diye

1|1
    0|0
  • he sırf onun ıcın evlenenler var

bncede evlenmeden once ılıskıde yakınlasmalar olmamalı

1|0
    0|0
  • ben sevgilimle yaşadım ve ayrıldım lafta evlenecektik ama olmadı şimdi beni bu halimle kabul eden birini buldum ama onunla bişey yaşamaıyorum evlenince olacak benimki bi hataydı tercih değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeklerin bu işi yapmaması yapıyorsa da bırakmaması gerekiyor .

2|1
    0|0
    • ewt, o yapan adamın da bakire kız ile evlenmeye hakkı yoktur ;)

• Asıl olan kendi kız kardeşinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi başkalarının kız kardeşlerine yapmamalısınız .

Doğru olan budur .

• hayat şeçimlerden ibarettir seçimini yaparsın ve ileriye dönük sonuçlarına katlanırsın ki yanlış seçimler yaptığımda pişmanlığında çare etmediğini anlarsın o yüzden bırak vicdanlar konuşsun en doğru olan vicdandır konuşmak hiç bi şeyi değiştirmez =)

0|1
    0|0
  • Birincisi ben birçok kızın salladiginı düşünüyorum ilişki filan yaşadığı yok ikincisi erkeklerde zar yoksa ahlak namustami yok zarimiz yoksa her halti yiyelim mi yani bunun sonrası da var unutmayın erkekte kızda zina yaparsa aynı cezayı alır

2|1
    0|0
  • ne olacak herkes kendı yoluna gidece kolan kızın hayallerine olacak

0|0
    0|0
  • Herkesin her şey isteme hakkı vardır. işte bu yuzden Kadınlar İFFETİNİ korumak zorundadır. sen evlenmeden bunu yapıyorsan sonucunuda dusuneceksın. hiç acımam öylelerine eziyet ederim.

0|0
    2|0
  • iki kişi birbirini sevdikten sonra zar denen şeyin pek önemli olduğunu düşünmüyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...