Hangi aşk insanı daha mutlu eder?

Cinsiyetlere göre aşkı düşünürsek, hangi cinsiyetler arasındaki aşk, daha anlayışlı, huzurlu, kusursuz ve mutlu geçer? Ve sizce nedeni veya gerekçesi ne olabilir? Son zamanlarda görüştüğüm bazı arkadaşların bazı sitemlerinden sonra bu soruyu sormak istedim... Kız-Kız ilişkilerinin nazlanmadan ötürü sıkıntılı geçebildiğini söyleyende oldu ve benimde bu siteme cevabım, "erkek erkeğe aşk yaşamak bu yüzden güzel" demiştim... Kız-Erkek ilişkilerin durumunu zaten herkes biliyor...

Peki kimler arasındaki aşk, insanı daha mutlu eder?

(Not: Cevaplarda cinsellik geçebileceğinden ötürü soru cinsellik bölümünde sorulmuştur.)

• Kız - Kız aşkı
    42% (5)0% (0)31% (5)Oy Ver
  • Kız - Erkek aşkı
    58% (7)100% (4)69% (11)Oy Ver
  • Erkek - Erkek aşkı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• İki kişi arasında karşılıklı sevgi saygı ve anlayış olduktan sonra cinsiyetin hiç bir önemi yok bence. Kesinlikle doğru insanı , doğru zamanda bulmakla alakalı bir durum Kız-kıza ilişki nazlanmadan ötürü sıkıntılıysa Erkek - erkeğe ilişkide odunluktan ötürü sıkıntılı olabilir :) İnsanın yaradılışında ait olma duygusu vardı eğer kişiler birbirini tamamlar karşılıklı aynı özveride bulunur ve ait hissederse bütün kusurlar kapanır. Huzur ve mutluluk cinsiyete bağlanamaz onu kimde bulduğundur önemli olan.

5|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu soruyu sana uygun bulmadım açıkçası .

Bide kız kıza çok nazlanırlar filan diyosun sen genelleme yapma bari .

Aşk sihirli bir tılsım iki cinsiyet arasında değil iki yürek arasında yaşanır.

4|0
    2|0
    • Biliyorum zaten ne düşündüğünü...

O yüzde bu soruyu sana uygun bulmadım yazdım belkide demek istediklerini tam anlatamadın ya da ben tam anlayamadım.

• Anlatamamış olabilirim, soruyu yazarken vaktimin az kaldığını farkettiğim için toparlayabildiğim kadarıyla sormak zorunda kaldım :)

• kız ve erkek birbirini tamamlar.hem duygusal yönden hem bedenen hem akılen

1|0
    3|0
  • erkek- erkek aşkının duygusal bağlamda nasıl olacağını, ilişki ritmini merak ediyorum.

2|0
    2|0
  • Ben ve gay. Öyle olmuyomu ya ben gayleri çok tatlış buluyorum.

0|0
    0|0
  • aşkın tanımında mutluluk yoktur

1|0
    1|0
  • Kız-kız aşkı.

2|0
    4|0
  • Kız erkek aşkı tabikide.

Kız kız napıyım bende olan ondada var? Bi tane daha çekemem aynımdan.

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen hissettiğin gibi yaşa .nasıl mutlu olacağını düşünüyor isen ole yaşa her zaman . nasıl kendini daha rahat ifade edebiliyor isen o şekilde partner veya sevgili edin .inşallah aradığım mutluluğu yaşarsın her zaman .

3|0
    0|0
  • Kız - Erkek aşkı

1|0
    3|0
Yükleniyor...