Çıkılan kızla cinsellik hangi aşamaya kadar yaşanır?

Arkadaşlar bu soru ciddi lütfen sizde ciddi olarak cevaplayın.

Sayın ks üyeleri bu soruyu doğru ve çarpıtmadan cevaplarsanız sevinirim sadece bilenler bu durumdan anlayanlar cevaplasın lütfen. Her hangi bir çıkılan kızla cinsellik hangi aşamaya kadar yaşanır yani kız kendini yatağa attırır mı bakire ya da değil fark etmez herhangi bir kız tabi genel olarak soruyorum sizce bunu yapan kızlar var mıdır varsa her yerde bulunabilirler mi yani mesela her okulda her dershanede ya da her iş yerinde gibi ve bu kızlar nasıl bulunabilir. lütfen genelev ya da eskort filan demeyin çünkü onları istemiyorum. Çevremde çok duyuyorum kız arkadaşımla dün yattım gibi laflar ama ben hiç bulamıyorum o türler yani yanlış anlamayın orus..u kız demiyorum verici kız diyorum. Evet bu konudan anlayan varsa ayrıntılı cevaplarını bekliyorum teşekkürler.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ooo senin derdin büyük tatlım demekki kızlar seni istemiyor

0|0
    0|0
    • Anlamadım gitti bir türlü bulamıyorum öyle kızları belkide görüyorumdur ama anlamıyorumdur o tür kızdan olduğunu. peki napiim ben neler yapmalıyım sence.

• Teşekkürler. İnşallah utangaçlığı atarımda konuşurum kızlarla. Senin gibi bilgili bir bayandan daha çok takdikler almayı çok istiyorum ama meşgul etmeyeyim seni. İyi akşamlar.

• iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 3

• lan olum sallıyolar cogu inanmayın su abazalara

2|0
    0|0
    • kime inanalım biz..yazık bize hep yalan dolan kandırmaca örselendim la yeter

• kampüsün orda çok hatun var diolar git bir bak bakiim:))

• +1 haklı sallıyor çogu

• şakamısın sen ya git bir elini yüzüne yıka...

0|0
    0|0
    • Şaka değil gerçeğim. Ya bu konuları nasıl çarpıtıyorsunuz hayran kalıyorum ona soru gayet açık ve net verici kızlardan nerede bulabilirim. Ha bu arada elimi yüzümüde yıkadım seni kırmamak için. nerde bulabilirm bu tür kızları sence.

• fuckbuddy den bahsediyosun sanırım

0|0
    0|0
    • evet öylede sayılır. nasıl bulabilirm bu tür kızları sence. Çevrende duymuşsundur belki.

Erkekler Ne Diyor 3

• bakire veya değil. her kız verir. almasını bilene...

0|0
    0|0
    • Nasıl almalı peki ya bişeyler söylesen bunlarla ilgili. Ben bu konularda çok cahilim.

• İnternetten mi baktın. Başka yoktur bar heralde.

• orda 2 gece kalmıştım. kaliteli mekandır. adresini internetten baktım.

• bakiim .. walla ergen

0|0
    0|0
  • dostum evlenmeyeceğin hiç bir kızın bekaretini bozma lütfen. çünkü sonradan anlaşamayıp ayrılırsanız o kızın bir başka erkeği sevmesi zor olur sevse bile sevdiği adamın o kızı kabul etmesi zor olabilir. Bekaretini bozmadan ve yüze ya da içine boşalmadan sevişmekte mahsur yokve her defasında kılıf kullanmayı da ihmal etme.

1|0
    0|0
    • Kılıf ney peki.

• Tamam.

• hele şükür :)

Yükleniyor...