Lütfen rica ediyorum, düzgün ve doğru cevaplar verin.

Arkadaşlar bu soruyu kimseye soramadım ama sizin ciddi ve doğru cevaplar vereceğinize güvendiğim için size sormak istiyorum. Arkadaşlar ben 21 yaşındayım lise bitti ve şu anda aöf sosyal hizmetler bölümünü okuyorum hiç kız arkadaşım ya da sevgilim yok çünkü aşırı derece utangacım ama ben cinsellik yaşamak istiyorum aynı zamanda sevmek ve sahiplenmekte istiyorum ama bir türlü bulamıyorum öyle birini sizce varmıdır bakın yanlış anlamayın siz öyle misiniz demiyorum sizce öyle bir kız var mıdiyorum varsa bu tür kızları nasıl ve nerede bulabilirim ve bunlar kendilerini nasıl belli ederler sonuçta alnının çatında yazmaz öyle değil mi bu tür kızdan kastım yat...mak. Bara ya da kafeye git filan demeyin çünkü yaşadığım şehir biraz küçük ve öyle yerler yok malesef. ha bu arada genel..e.v...e ya da esk...o...rt...a filan gitmek istemiyorum çünkü onlar dakikalık zevkler ve işin ucunda para olduğu için zevk alamıyorum ben gezeceğim, dolaşacağım, sinemaya ve diğer yerlere gideceğim bir kız arıyorum vereceğiniz cevaplar sorumu cevaplamıyorsa lütfen bırakın o cevap içinizde kalsın. Teşekkürler ayrıntılı cevap lar bekliyorum.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Utangaçlığı bırakacaksın ve şansını deneyeceksin. Evden çıkmayan, başı önünde kızlarda aradığın tipi bulmak zordur; daha ortamcı kızları denemelisin. Kimsenin alnında yazmaz ben sevgilimle yatıyorum diye; arayıp bulacaksın yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
    • Yani öyle kızlar vardır dimi. ve bunlar her yerde olur mu mesela her okulda her dershanede ve her iş yerinde gibi mesela. Ya ben bu konularda çok cahilim ayrıntılı cevaplar verirsen sevinirim.

• Teşekkürler. cevabın için.

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgili mi arıyorsun, yatak aşkı mı?

0|0
    0|0
    • ikiside.

• ben de çıkmadım, yatmadım. sen her söylenene bakma. çoğu uyduruyor. benim ünüverstede bir arkadaş vardı. çocukla ne zaman bir araya gelsem. şununla yattım, bununla yattım, derdi.

emin ol çoğu yalan söylüyor. amaç ortama ayak uydurmak.

sadece biraz düşün hem de mantıklı düşün. her erkek nasıl evleneceği kızın temiz ve ilk olmasını isterse kızlarda aynı şeyi ister.

seni anlıyorum, günümüz şartları, medyanın etkisi toplumumuzu gayri meşru yönlere itiyor. dizilere bak, hep enses ilişkiler.

• hep açık seçik giyimler türk kültürüne bir tane uymuyor. ondan sonra, taciz, tecavüz oranları artıyor. ama bu konuda adımı önce devlet atacak.

sen şu an bir kızla ilişkiye girmiş olsan, bir an mutlu olursun. ama evlenince mutlu olmazsın. çünkü daha önce bir birliktelik yaşadın. ama birlikte olmayıp evlendiğin zaman yaşarsan bu birlikteliği en azından bir kutsallık olur. ayrıca şu an ilişkiye girmen de zinadır.

Yükleniyor...