P Noktasını biliyor musunuz?

link gq türkiye dergisinin eylül sayısından.

önce yukarıdakini okuyun sonra gelin buraya. öncelikle kızlar g noktamız diye bas bas bağırıyorsunuz. ama bir erkek size p noktasından bahsetsin o ne lan dersiniz. gay misin sen dersiniz. hiç kaçırmazsınız. ama sizi biraz bilgilendireyim. erkekler anal bölgesinden sizden daha çok zevk alır bunu bir öğrenin. testislerinin hemen arkasından başlar bu bölge. eğer kocanız veya sevgilinizde sertleşme sorunu varsa parmağınızı biraz içeri sokun sonra uzanıp keyfinize bakın. şimdi sıra erkeklerde. gaylerle alay edip duruyorsunuz ama bir kız oranızla ilgilensin hepiniz bir gay gibi davranmaya başlarsınız. hepinizin hoşuna gider o yüzden bırakın bu ağam paşam modlarını. ha bu sizi gaymi yapar hayır. aslında çoğu gay bunu bilmediği için herhalde ben gayim deyip erkekleri düşünerek bu hale geliyor zaten. ikilemde kalıyor kafayı yiyorlar.

şimdi bir diğer konuya gelelim burası baya cahil kızımızla dolu. sekste olmazsa olmazlardan biri fantazidir. gidin araştırın seksin ne faydaları var. en başta stresi azaltıyor kalp krizini önlüyor. toplumumuz yüzünden çok geri kalmış kızlar. direk yatağa uzanıyor tepin üstümde yiğidim bitincede dön kıçı yat uyu. bırakın artık bunları. heyecan katın. ya amerikada bir kızla yattım ondan sonra 5 türk kızıyla yattım yok gardaş. sırf o zevki tekrar almak için amerikaya gidicem. ha şimdi biri çıkar örf adet der. ben yapmam der. bunları yapmadan da öğrenirsin. kendini geliştirmen için illa uygulaman gerekmez. biraz atın artık bu cahilliğinizi. okuyun okuyun okuyun. sorum şu haksız mıyım? siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• link şimdi ne diyecek erkekler merak ediyorum

0|1
    0|0
    • ben bir erkek olarak söylüyorum anal bölgemden zevk alıyorum. gay da değilim. bizim türk erkekleri her ne kadar zevk almadıklarını iddaa etselerde alıyorlar. anonim sonuçlar ortada. ki hepsini geçtim erkeklerin sertleşme sorunuda bire bir. anüsüme parmak sokulduğunda hemen sertleşiyor. bizim erkekler kendilerine laf kondurmaz ama bu bir gerçek. zaten erkekler umrumda değil bizim kızların öğrenmesini istiyorum. ki bu sayede artık daha kaliteli seks yaşamlarımız olsun.

• onlar denemedikleri için farkında değiller ,uygulanmadığın bişeyden zevk alıp almadığın hakkında yorum yapmak ahmaklıktır değilmi,sadece atıp tutuyor onlar

• napalım artık bizim gibi düşünen insanları bulup onlarla takılırız. yoksa bu koca cahilliğin önüne geçmek zor en az bir yüzyıl alır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bal gibide alıyorlar zevk ama bunu bir türlü kabullenemiyorlar

0|1
    0|0
    • yok ben kabullendim ama bu her kızada söylenmiyor. erkeklerde olduğu kadar kızlarda da sıkıntılı tipler var.

• niye böyle yaptın sadece merak ettim.

• neyse yine de sağol.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir erkekte sertleşme sorunu var ise bu, penise giden sinirlerin işlevini yitirmesinden kaynaklanıyor demektir. Devamlı pc başında ve arabada oturan erkeklerde sıkça rastlanır çözümü de ilaç tedavisi. Mast. yaparken belki bu bölgeyi erkek kendi uyarabilir fakat kız karşımda kendisini becertmek için duruyorken de ben böyle şeylere kalkışma taraftarı değilim. Bu bölgenin uyarılabiliyor olması ilişki esnasında illaki uyarılacak anlamı taşımaz. Onun yerine ilişkiyi canlandıracak fanteziler denenmeli. Homofobi de değilim gay de değilim gay'lere karşı da değilim şahsi görüşüm, gereksiz bir uyarılma olduğu kanaatinde.

0|1
    0|0
    • çoğu erkek havasında olmadığı için sertleşemiyor. aslında hasta değil. kadın onu sertleştiremiyor çünkü. eğer kadın onu havaya sokmayı başarırsa gayette güzel çalışıyor. fikrine saygı duyuyorum ama ben aynı fikirde değilim. ayrıca kız arkadaşını yine becer kimse becerme demiyor.

Yükleniyor...