'Bakire olsan sana dokunmam' lafı neyin nesi?

Ben eski sevgilimle tekrar barıştım (evet iyi halt yedim haklısınız!).

Ben evlenip ayrılmış bir insanım görücü usülü evlendirdiler ondan evel hiç cinsellik yaşamadım. Bir sevgilim oldu işte evliliğimden sonra.

Bana geçen gün sen bakire olsan sana kesinlikle dokunmam dedi. Ne yani evlendim boşandım diye ben babadan borçlumuyum onunla seks yapmaya. Bakirenin ki namus da benim ki namus değil mi. Böyle gerizekalı bir söz duymadım. Yani bakireyi ellemez çünkü onu almak zorunda kalacak, benimle olsada almak zorunda değil gibi anladım bu işi.

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• yani sen bakire olsan sana dokunmazdım çünkü seni bozarsam seni almak zorunda alırım ama bakire olmadığına göre istediğimi yapabilirim sonuçta seni alma zorunluluğum yok demek istemiş eğer sendede onur şeref namus varsa kendini kullandırmazsın

2|0
    0|0
  • Düşünce şu

-Sen kocana teslim ettin kendini, onla seviştin filan, hem de onu sevmeden, şimdi beni çok seviyorsun ama benle sevişmiyorsun, kocanlayken iyi benleyken kötü mü? Bakire olsan kimseyle bişey yaşamamış olsan hadi neyse ama yaşamışsın ben gururuma yediremem

Gibi aptal bir düşünceye sahip.. Kendine göre haklı sebebi var yani..

Basitleştirmiş olayı bir nevi... Barışmışsın ama ondan bir umut yok bence, ama akışına bırakırım diyorsan bilemem..

1|0
    0|0
  • böyle embesilleri hayatınızın ertesi gününe hatta bir sonraki saatine tasımamanız lazım... bakire olsan emin ol anal/oral vs isterdi bu tipler

1|1
    0|0
  • Yaaa işi bir netleştirelim ilk önce insanını insan yapan karakteridir bekareti değil ..bakire olman ya da olmaman bir değer ölçüsü değildir... ama hala sana bakire olduğun için değer veren ya da bakire olmadığın için değer vermeyen bir insanla barışmayı düşünüyorsan aklından şüphe ederim...

1|0
    0|0
  • haklısın bacım şu sözünde " Ne yani evlendim boşandım diye ben babadan borçlumuyum onunla seks yapmaya. Bakirenin ki namus da benim ki namus değil mi. "

işte insanlar bunu anlamıyor, dul olduğu için kötü bakıyorlar. saçma bir durum. bir kadın kocasından boşanır, adı çıkar. neden boşnadığını düşünmezler. belki bir nedeni vardır boşanmasının!

sen boşandın ya, adam artık seni, çok afedersin özür dileyerek söylüyorum, seni ortalık malı olarak görüyor. eğer öyle olmasa sana "bakire olsan sana dokunmam" demezdi.

0|0
    0|0
  • Hoş bir laf olmamış dediğin gibi.Sana katılıyorum bu konuda.

0|0
    0|0
  • aynen dogru anlamıssın..aslında cok kırıcı birsoz soylemıs sana karsı evlenıp ayrılmıs olabılırsın ama namusunu koruyorsan sorun yok yıne namuslusun yanı kız degılde kadın oldun dıye evlenemıcek boyutun da yok yanı..kardındaki öküz seni asalar derecesinde cok ayıp bir cümle kurmuş işte..bakire olsan ilişki yaşamam ama zaten kadın olmuşsun sorun değil yaşarım seninle herseyi diyor o lafı söleyen adamda iyi bir zihniyet ve iyi bir niyet de aramam senide almaz o haberin olsun dedigin gibi bakire nin namusu varsa evlenip ayrılalında namusu var sen yaptıysan da helalınle yaptın sonra uyusamadın ayrıldın gıttı..kardındakı piçmiş kusura bakma da

0|0
    0|0
  • intikamini almalisin

1|0
    0|0
  • Yanlış anlama söyleyeceklerimi ama o arkadaşın seni şu olarak görüyor bu nasıl olsa evlenip boşandı açık kapı ben bununla yatarım kalkarım her türlü işimi görürüm evlenmek zorundada değilim nasılsa evlilik yaşamış.

1|1
    0|0
  • işin tuhafı sen bu gerizekalıyla barışmışsın ya çok çirkinsin başka pas veren yok sana onun eline kalmışsın ya da aptalsın artık her neyse mesajımı iletiğimi düşünüyorum galiba

0|0
    0|0
    • evet çirkinlikten sokağa bile adım atamıyorum zaten :D

• eleştirimden çirkinliğe takılmışsın saadece aptalığı kabul etmiyorsun :)

• allah sana kolaylik versin ne diyeyim. soylemek istemesemde dayanamayacagim NEREDEN BULURSUNUZ BU OKUZLERI ANLAMIYORUM

0|0
    0|0
  • Evet zaten ne kaybedicek gözüyle baktığı için doğru mantık yürütmüşsün, zaten bozuk yapsak ne olcak yapmasak ne olcak diye düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Doğru anlamışsın

0|0
    0|0
  • dogru anlamıssın sacmalamıs resmen

0|0
    0|0
  • yani bakire olmadığın için senle yatar olsan yatmıyacak ne saçma ha açıksın diye seks yapmak zorundasın milletle böyle saçma bir mantık olamaz

0|0
    0|0
  • nerden buluyorsunuz böyle tipleri anlamadım ki...

0|0
    0|0
  • eee anladiysan bize ne soruyirsun adam dul kadin bulmus iste ne guzel kullanip bakireyle evlenecek miss gibi

0|0
    2|0
    • düşüncemi tastikleyen yorumlar bekliyordum zaten

• yaşadığımı kim söyledi ki. yaşamam için çaba sarf ediyor kendisi

• bakire olsan dokunmam demis yani dokundugu sonucu cikiyor neyse iste durum bu karar senin

• Barısman hata.

0|0
    0|0
    • sorum o değil, barışmamın bir sebebi var, canımı çok yaktı onu kendime bağlayıp onun canını yakmak istiyorum

• Saçma. Hayatına devam etsen daha k�rlı.

• Barışmamak lazım böle piç insanlarla yapmamak lazım

0|0
    0|0
  • evlendiğini boşandığını biliyor ozaman senle niye ilişkiye başlıyor şaşırmış bence

0|0
    0|0
    • ne alaka yani boşanmış olduğum için ilişkiye hakkım yok mu yazdığın ters de anlaşılabilinir

• ilişkiye tabiki hakkın var ama seni öyle kabul etmesi gerekir

• allah sana kolaylık versin arada böyle leri çıkıyor

0|0
    0|0
  • erkeğin kezbanı işte:)

0|0
    0|0
  • seninle olursa evlenmek zorunda kalmayacağını düşünüyor...dul beleştir diye düşünüyor galiba...

0|0
    1|0
  • uzak dur o uçkuruna düşkün aptaldan..

0|0
    0|0
  • ne takıyon ver gitsin sende zevkini al oda ihtiyaç bu bana veren var gayet mutluyuz çok da güzl geçiyor hayatı tabi bende güvenilir sağlam olunca çok daha mutlu !

0|0
    2|0
  • sen bakiremisin ?

0|0
    3|0
    • yazıyı okumuş olsan anlardın evlenip ayrıldığımı

• Gecen sene "Insanlarin dis gorunusu" hakkinda konusmustuk seninle, hatirladim.

Bu cumleyi kullanan adamin mantigi ile fazla yasanmaz. "Ustume kalmazsin" kafasini yasiyor eleman.

1|0
    0|0
  • doğru anlamışsın malesef ayrılmış insana potansiyel gözüyle bakıyorlar

0|0
    0|0
  • vur tekmeyi sende

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dogru anlamıssın ve bu erkek karsıma cıksa azdırıp azdırıp bırakırım oyle.mustahak .

1|0
    0|0
  • Doğru anlamışsın ben de senin anladığını anladım...

Hiç hoş olmayan bir düşünce.Sen sırf bakire olmadığın için seninle cinsellik düşünebiliyor nasılsa bakire değil düşüncesi ile bakıyor ama bakire olsan evlenmeden olmaz vs gibi durumlar oluşacaktı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...